Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlės nuo auklių

Teisingai pasakėt, geriausia dovanoti, ką nors padaryto savo rankomis... Aš dar iki šiol dirbu papildomai aukle, nors mano vyrukai jau 9 - 10 m.,tai labai sunku ką sugalvoti, ypač kai žmonės viską turi... Šeimoje jau esu penki metai, tai tėveliams visada dovanoju, nekalbant jau apie vaikus...(kadangi juos labai myliu) Ir visada jie lieka patenkinti smile.gif o man ir pačiai smagu ruošti visokias staigmenas...
Atsakyti
labukas,as 2 metus daboju berniuka,kuriam per visas sventes dovanoju dovaneles...taciau jo teveliai niekada nera padovanoja man jokios simboliskos dovaneles verysad.gif todel nebezinau kaip man elgtis toliau,gal ir man nieko nebedovanoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(debesna @ 2010 01 07, 12:35)
labukas,as 2 metus daboju berniuka,kuriam per visas sventes dovanoju dovaneles...taciau jo teveliai niekada nera padovanoja man jokios simboliskos dovaneles verysad.gif todel nebezinau kaip man elgtis toliau,gal ir man nieko nebedovanoti g.gif

manau, kad vaikiukui vistiek padovanok, jis gi dar tik vaikiukas ir laukia stebuklų. Tave suprantu, tu irgi žmogiukas, bet vistiek laikykis savo įsitikinimų, kartai yra maloniau duoti, o ne imti 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
stalo zaidimai atrodo labai gera dovana
Atsakyti
As tai kaledoms iskepiau kalediniu meduoliuku biggrin.gif Savo iskart suvalge(nors mama norejo palikti teciui parodyt) ir dar tevu dalies prase lotuliukas.gif . Mano nuomone labai miela ir silta dovanele...
Atsakyti
vaikučiui knygučių, o mamytei ir tėveliui, jei geria įvairius arbatų su gražia keliaaukšte arbatine arba dekupažuota kokia originalia smile.gif dar galima iškepti kažką prie arbatos, kaip čia rašot wink.gif
Atsakyti