Įkraunama...
Įkraunama...

Tavo gimimo dieną-akcijos, nuolaidos, dovanėlės...

Pamenu, kažkada esu turėjusi pasiūlymą, jog gimimo dienos proga kepyklėlė iškeps tortą už 'simbolinį' atlygį wub.gif Įdomu, ar taip būna ir ar žinote apie tokias malonias staigmenėles?
Atsakyti
Zinau, kad Akropolyje (Kaunas), tiksliai nepamenu parduotuves pavadinimo, bet ji yra antrame aukste prie kailiu parduotuves - pries gimtadieni kazkiek dienu ir po jo (man atrodo) daroma nuolaida thumb_yello.gif
Atsakyti
Lietuvoje gimtadienio proga nesu gavus jokių nuolaidų ar palankių pasiūlymų, bet užsienyje gavus ir dovanų kortelę apsipirkimui už 80$ ir nuolaidą perkant internetu.
Atsakyti
Can Can pica su jų nuolaidos kortele kažkiek procentų pigiau maistas (apie 40 proc. sakyčiau)
Atsakyti
Knygynuose Vaga galioja akcija horoskopinė smile.gif Jei pagal zodiaką tu pvz. vėžys, tai iki vėžio laikas pasibaigs su dokumentėliu tai įrodančiu gausit 10proc. nuolaidą smile.gif
Atsakyti
Gaunu jau antrus metus is eiles Pegaso knygyno 20% nuolaida bet kuriai issirinktai knygai smile.gif
Atsakyti
Žinau kad kai kurios kavinės duoda nuolaidas gimtadienio proga, dar internetu parduotuvės kai kurios irgi dovanoja nuolaidas smile.gif Berods esu gavusi kai pirkau knygas internete smile.gif Bet kad dažnai su tuo susidurčiau ir pati tų nuolaidų gaučiau - taip nėra...Matyt pražiopsau ax.gif
Atsakyti
Žinau, kad gimtadienio proga Nac. operos teatras dovanoja bilietą į tos dienos spektaklį, o kartu einantiems - 30 proc. nuolaidą.
Dabar akcija Smūgio boulingo klube (Vilniuje BIGe) - gimtadienio šventei takeliams nuolaida tokia, kiek metų sukako. Tas pats, tik nuolaida 50 proc., ir Kauno Boulingo alėjoje.
Douglas parduotuvėse - 10 proc. nuolaidos gimtadienio dieną,.
Druskininkų akvaparke - 20 proc.
Ir dar daug būtų galima privardinti...
Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2011 01 21, 15:25)
Žinau, kad gimtadienio proga Nac. operos teatras dovanoja bilietą į tos dienos spektaklį, o kartu einantiems - 30 proc. nuolaidą.
Dabar akcija Smūgio boulingo klube (Vilniuje BIGe) - gimtadienio šventei takeliams nuolaida tokia, kiek metų sukako. Tas pats, tik nuolaida 50 proc., ir Kauno Boulingo alėjoje.
Douglas parduotuvėse - 10 proc. nuolaidos gimtadienio dieną,.
Druskininkų akvaparke - 20 proc.
Ir dar daug būtų galima privardinti...

tai Jūs vardinkite bigsmile.gif bigsmile.gif
o mes vat nusipirkome bilietus, o pasirodo būtume daug pigiau galėję..nežinojom, kad galima gaut tokią šaunią nuolaidą Operos ir baleto teatre wub.gif
Atsakyti
Aš kadangi turiu čili kortele tai gavau vienkartinę gimtadienio 30 proc. nuolaidą, kuria galima pasinaudoti bet kurią dieną savo gimimo mėnesį smile.gif
Atsakyti
Virvių parke Tarzanija yra kažkokios nuolaidos gimtadienio proga sukaktuvininkams, bet galioja tik jo gimtadienio dieną. ax.gif
Atsakyti
grozio proceduroms 50 % gimtadienio diena:

http://www.trixy.lt/lt/akcijos/
Atsakyti