Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias dovanėles perkate vaikams

Laba diena.

Šiemet esu įpareigota nupirkti 25 vaikams dovanėles.Darželyje tą esu dariusi, bet kažkaip pritrūkau minčių blush2.gif Auginu dvi dukras ir nenutuokiu ką pirkti berniukams.Dedamės po 30 Lt. Tame skaičiuje įeiti turi senelio nuoma (apie 5Lt), saldainių dėžutė , mokytojai dovanėlė ir kažkoks daikčiukas antrokėliui. Pamėtėkit prašau originalesnių idėjų.Suma nedidelė o nudžiuginti vis tiek norisi smile.gif
Atsakyti
Mano jauciu dziaugtūsi jei gautų kokį žaidimą kompiuterinį ypač pagal filmuką greitis thumbup.gif
Atsakyti
Mano dicke biggrin.gif tai siuo metu pasinesusi ant filmu, butu super dovana good.gif
O mazoji tai kygutes dabar studijuoja rolleyes.gif
Atsakyti

Mergaitem tai labai tiktu tos uzrasu knygutes dienorsciai su rakteliais,ar kur yra su anketom dar, koks raktam pakabukas.Berniukam irgi raktu pakabukas,knygute,tusinuku rinkinys.Nes vaikai megsta,kad butu daug thumbup.gif nors ir smulkmenu.
Atsakyti
gal kanceliarinių prekių mastau.gif dabar visokių gražių būva, berniukams berniukiškas, mergaitėms mergaitiškas mastau.gif
nelabai supratau, kiek pinigų vaiko dovanai liko.
jei 20 litų vaikui, manau, būtų puiki dovana toks komplektukas kiekvienam, patiktų ir mergaitei, ir berniukui. 2 knygos
Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2007 11 21, 12:52)
Mergaitem tai labai tiktu tos uzrasu knygutes dienorsciai su rakteliais,ar kur yra su anketom dar, koks raktam pakabukas.Berniukam irgi raktu pakabukas,knygute,tusinuku rinkinys.Nes vaikai megsta,kad butu daug  thumbup.gif nors ir smulkmenu.


Aš , beje, irgi buvau pamąsčiusi apie tokią užrašinę, nes maniškė tai nori tokių niekučių, tik va kaip bernai nežinau... doh.gif
QUOTE(muminukas @ 2007 11 21, 13:02)
gal kanceliarinių prekių mastau.gif dabar visokių gražių būva, berniukams berniukiškas, mergaitėms mergaitiškas mastau.gif
nelabai supratau, kiek pinigų vaiko dovanai liko.
jei 20 litų vaikui, manau, būtų puiki dovana toks komplektukas kiekvienam, patiktų ir mergaitei, ir berniukui. 2 knygos


Mačiau naujame lankstinuke knygų klubo šį pasiūlymą ir jau ruošiausi saviškei pirkti šventėms po egle ax.gif
Atsakyti
tai bernams kanceliarinių irgi su visokiais spaidermenais galima nupirkti. kad iš sesių paslapčia neatiminėtų hihihi.gif
mes turim gal 1959 m. leidimo Žydrąją strėlę, mamos buvo, tai neperku, nors labai viliojo ax.gif
Atsakyti
dauguma mokyklinuku sako..."knyga ne dovana" tad gali nusivilti o ir uz tokia suma nelabai nupirktumei normalia knyga.Tik va tikrai neaisku kiek lieka dovanai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 23 lapkričio 2007 - 16:03
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 23, 16:03)
dauguma mokyklinuku sako..."knyga ne dovana" tad gali nusivilti o ir uz tokia suma nelabai nupirktumei normalia knyga.Tik va tikrai neaisku kiek lieka dovanai g.gif


Apie 5 Lt seniui, 5 Lt mokytojai ir lik3 saldainiams bei dovanytei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2007 11 23, 15:07)
Apie 5 Lt seniui, 5 Lt mokytojai ir lik3 saldainiams bei dovanytei  ax.gif

kai tokio amziaus tada dar tinka ir masinos modeliukai ir ten kur buna tie tokie gasdinimo priemones,na ten visokie issidazymo priemones,kamuoliai,bilietai i kino seansa,i koki populiaru filmuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2007 11 21, 10:32)
Laba diena.

Šiemet esu įpareigota nupirkti 25 vaikams dovanėles.


Ir as toki malonuma turiu doh.gif tik 30 mokiniu dovanas nupirkt doh.gif .Tai va ..pernai pirmokeliam pirkau po kurybini rinkini ir saldainiu .Rinkinys kainuoja kazkur nuo 17-20 lt .Tai mergaitem -mergaitiskus rinkinukus ,o berniukam -berniukiskus .Vaikai liko patenkinti .Idedu nuotraukytes ,tu rinkinuku yra ivairiu variantu .

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 23 lapkričio 2007 - 16:22
QUOTE(SANTA @ 2007 11 23, 16:21)
Ir as toki malonuma turiu  doh.gif tik 30 mokiniu dovanas nupirkt  doh.gif .Tai va ..pernai pirmokeliam pirkau po kurybini rinkini ir saldainiu .Rinkinys kainuoja kazkur nuo 17-20 lt .Tai mergaitem -mergaitiskus rinkinukus ,o berniukam -berniukiskus .Vaikai liko patenkinti .Idedu nuotraukytes ,tu rinkinuku yra ivairiu variantu .

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image


Nu labai gražu, tik kur tokių ieškoti g.gif
Atsakyti