Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk pati...kvepalus!

Merginos, jei galėtumėt sukurti savo kvepalus, kokie gi jie būtų? rolleyes.gif Kuo jie kvepėtų? user posted image Ką jie sakytų? user posted image Į kokį buteliuką juos patalpintumėte? rolleyes.gif
Turint pinigų, žinoma, galima pono Guerlain'o paprašyt, kad sukurtų individualius kvepalus, skirtus tik jums, bet gal šį kartą tiesiog pasvajokim.... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 19 lapkričio 2007 - 15:34
Gera tema, F_A 4u.gif

Mano kvepaluose būtų: šiek tiek guerlinado, šiek tiek medienos ir šiek tiek anyžiųsmile.gif O toliau jau prasidėtų interpretacijos hihihi.gif

O buteliukas... g.gif O kam tas buteliukas? - vis tiek su švirkštu reikėtų pilstyti, tai ir kokybiškas stiklainis tiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2007 11 19, 15:50)
Gera tema, F_A  4u.gif

Mano kvepaluose būtų: šiek tiek guerlinado, šiek tiek medienos ir šiek tiek anyžiųsmile.gif O toliau jau prasidėtų interpretacijos hihihi.gif

O buteliukas...  g.gif O kam tas buteliukas? - vis tiek su švirkštu reikėtų pilstyti, tai ir kokybiškas stiklainis tiktų  lotuliukas.gif

Pralinksminai lotuliukas.gif thumbup.gif svirkstas gi ne firma schmoll.gif lotuliukas.gif O kokias detum pvz bazines natas? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 19 lapkričio 2007 - 15:58
QUOTE(F_A @ 2007 11 19, 16:52)
svirkstas gi ne firma schmoll.gif  lotuliukas.gif


Na, gerai, ant švirkšto galima išgraviruoti: pvz. Minerva Kaunensis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2007 11 19, 15:58)
Na, gerai, ant švirkšto galima išgraviruoti: pvz. Minerva Kaunensis ax.gif

Pavadinimas tai neblogai skamba klausyk thumbup.gif na ir pakuote originali gautus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 19 lapkričio 2007 - 16:10
QUOTE(F_A @ 2007 11 19, 16:59)
Pavadinimas tai neblogai skamba klausyk thumbup.gif na ir pakuote originali gautus lotuliukas.gif


Aha, dabar suku galvą, kurias natas kaip išdėlioti ir kokių gvazdikėlių kur pribarstyti g.gif
Atsakyti
o as kurciau kvepaluys is rozes,juoduju serbentu, vaniles, truputuka sandalmedzio (jeigu deretu), bergamotes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indijaa: 19 lapkričio 2007 - 21:18
bergamote, lotosas, juodieji serbentai, jazminas, lelija, sandalmedis, opiumas (nzn, kas sitam kvapui isgauti naudojama, tiesiog pagal smilkalu kvapa uzsisakau:)), truputis vaniles, mira. nezinau, kas is sitos koses iseitu, bet gal kas nors. aisku, kazka pasalinti galima, jei nelabai jau kvepetu visuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 19, 22:44)
bergamote, lotosas, juodieji serbentai, jazminas, lelija, sandalmedis, opiumas (nzn, kas sitam kvapui isgauti naudojama, tiesiog pagal smilkalu kvapa uzsisakau:)), truputis vaniles, mira. nezinau, kas is sitos koses iseitu, bet gal kas nors. aisku, kazka pasalinti galima, jei nelabai jau kvepetu visuma biggrin.gif

musu trys "svajoniu"kvepalu natos sutampa biggrin.gif
Atsakyti
Po žydinčiu jazminų krūmu drybso nusipenėjęs drakonas, o aplink musytės zvimbia lotuliukas.gif O jei rimtai, tai dar geroookai pagalvot reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 19, 22:44)
bergamote, lotosas, juodieji serbentai, jazminas, lelija, sandalmedis, opiumas (nzn, kas sitam kvapui isgauti naudojama, tiesiog pagal smilkalu kvapa uzsisakau:)), truputis vaniles, mira. nezinau, kas is sitos koses iseitu, bet gal kas nors. aisku, kazka pasalinti galima, jei nelabai jau kvepetu visuma biggrin.gif

O kur juos "apgyvendintum"? rolleyes.gif Gautus man atrodo kazkas rytietisko g.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 20, 08:38)
O kur juos "apgyvendintum"? rolleyes.gif Gautus man atrodo kazkas rytietisko g.gif

nu visiškai rytietiškų nenorėčiau schmoll.gif su buteliuku tai sunku sugalvoti net. kazin, ar sumastyciau kazka geriau, nei jau esantys. nžn, man gražus (spalva, forma) ir ne per daug pretenzingas midnight poison. o modernizmo ar minimalizmo turbūt nelabai norėčiau...
Atsakyti