Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė dovana uošviams

Sveikutes,
Arteja po truputi ziemos sventes...
Antra Kaledu diena, jau tapo tradicija, keliauju pas draugo tevus i svecius, noreciau nunesti dovanu, tik vat ka niekaip nesugalvoju g.gif
Noreciau, kad dovana butu bendra jiems abiems.
Skirciau iki 100lt blush2.gif
Gal pagelbesit? ax.gif
Atsakyti
Sveika,tokiais atvėjais visada gelbsti foto albumas...O gal gero vyno butelis ir supakuotas išskirtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2007 11 03, 01:04)
Sveika,tokiais atvėjais visada gelbsti foto albumas...O gal gero vyno butelis ir supakuotas išskirtinai  mirksiukas.gif


Tame ir problema... Jie dirba tokiuose darbuose, kad saldainiu ir geru gerimu prikisti pilni kampai. g.gif O ir reklaminiu foto albumu ne viena maciau schmoll.gif

Pradzioje galvojau padovanoti 12 krikstoliniu tauriu... Bet abejoju ar naudos ir patiks sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2007 10 31, 10:23)
Sveikutes,
Arteja po truputi ziemos sventes...
Antra Kaledu diena, jau tapo tradicija, keliauju pas draugo tevus i svecius, noreciau nunesti dovanu, tik vat ka niekaip nesugalvoju g.gif
Noreciau, kad dovana butu bendra jiems abiems.
Skirciau iki 100lt blush2.gif
Gal pagelbesit? ax.gif


Man irgi tokia pati problema reikia sugalvoti ką padovanoti uošviams, bendrą dovaną doh.gif bet sunkiai sekasi sumąstyti.

Esu dovanojusi žvakidę, pernai dovanojom kiparisą pati papuošiau tai gavosi tokia graži Kalėdinė eglutė thumbup.gif o šiemet aš dar be minčių rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baste: 03 lapkričio 2007 - 19:01
QUOTE(baste @ 2007 11 03, 20:00)
Man irgi tokia pati problema reikia sugalvoti ką padovanoti uošviams, bendrą dovaną  doh.gif  bet sunkiai sekasi sumąstyti.

Esu dovanojusi žvakidę, pernai dovanojom kiparisą pati papuošiau tai gavosi tokia graži Kalėdinė eglutė  thumbup.gif o šiemet aš dar be minčių  rolleyes.gif


As pernai nupirkau prieskoniu rinkini. Toks medinis besisukantis stovas, o jame kruva prieskoniu. Kiek maciau jiems patiko smile.gif O ka siemet, as pasimetus... Lauksim, gal kas dar ideju turi smile.gif
Atsakyti
Galima padaryti koki "prikola" Tarkim nupirkti kokio gabalinio cukraus ar daug šokoladinių šalčių ir šventiškai supakuoti... biggrin.gif
Atsakyti
Aš siūlau kokią gražią, dekoruotą keramikinę lėkštę, arba paimti didelį vazoną, įsodinti į jį gražią gėlę ir dekoruoti patį vazoną ax.gif
Atsakyti
As paskutini karta dovanojau tekilos buteli ir citrinu.
Atsakyti
mes kadangi ne seima dar,bet jau treti metai kaip gyvenam kartu tai man irgi sukasi galvoj miintys.pirmais metais tai mamai jo dovanojom vaisine grazia ta is metalo amziaus ar kaip ten tai tikrai patiko ir naudoja,pernai susitarem,kad be dovanu tai tik toki kaledini papuosala nuvezem ir vaišių,na,o siemt as jau sugalvojau,kad kadangi maniskis ne vienas,turi broli,tai padarysim is ju vaikiskos nuotraukos kur jie abu puzle dedele.Kadangi MB tevams patinka puzles,manau bus bendra ir labai smagi idomi dovana,na as taip galvoju,kaip jus manot? ax.gif
ir dar dairemes kazkada kai buvom grize i nuotraukas,tai kaip tik maciau ir man labiausiai ta nuotrauka patiko tai kur jie abu ir ten kaledine eglute yra tai isviso la fa thumbup.gif i tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2007 11 07, 14:38)
mes kadangi ne seima dar,bet jau treti metai kaip gyvenam kartu tai man irgi sukasi galvoj miintys.pirmais metais tai mamai jo dovanojom vaisine grazia ta is metalo amziaus ar kaip ten tai tikrai patiko ir naudoja,pernai susitarem,kad be dovanu tai tik toki kaledini papuosala nuvezem ir vaišių,na,o siemt as jau sugalvojau,kad kadangi maniskis ne vienas,turi broli,tai padarysim is ju vaikiskos nuotraukos kur jie abu puzle dedele.Kadangi MB tevams patinka puzles,manau bus bendra ir labai smagi idomi dovana,na as taip galvoju,kaip jus manot? ax.gif
ir dar dairemes kazkada kai buvom grize i nuotraukas,tai kaip tik maciau ir man labiausiai ta nuotrauka patiko tai kur jie abu ir ten kaledine eglute yra tai isviso la fa  thumbup.gif  i tema  4u.gif


Jums gerai...
Megsta puzles, augalus, indus. O maniskio ne sad.gif verysad.gif



Atsakyti
Sveikos Kalėdos nenuvaldomai artėja thumbup.gif jau pradedu pirkti dovanas, bet šiemet susidūriau su problema ką padovanoti uošviams g.gif
Visokių suvenyrų, žvakių jau pridovanota, tai šiemet norėčiau padovanoti reikalingesnį daiktą g.gif tik nežinau ką schmoll.gif beja perku bendrą dovaną kad tiktų abiems, nes kiekvienam atskirai būtų dar sunkiau išrinkti doh.gif ypač uošviui
Prašau pasidalinkit mintimis kuo jūs pradžiuginat savo uošvius newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 21, 17:04)
Sveikos Kalėdos nenuvaldomai artėja  thumbup.gif  jau pradedu pirkti dovanas, bet šiemet susidūriau su problema ką padovanoti uošviams  g.gif
Visokių suvenyrų, žvakių jau pridovanota, tai šiemet norėčiau padovanoti reikalingesnį daiktą  g.gif tik nežinau ką  schmoll.gif beja perku bendrą dovaną kad tiktų abiems, nes kiekvienam atskirai būtų dar sunkiau išrinkti  doh.gif  ypač uošviui
Prašau pasidalinkit mintimis kuo jūs pradžiuginat savo uošvius  newyear.gif

kadangi as turiu tik anyta, tai dovanojam jai knyga ir suvenyra burbula su snieguciu su musu leliuko foto, i kito jos anuko....burbulas is fotofabriko.O savo tevams dovanojam - namo draudima metams, ir mini CD grotuva, nes jie nori.... mirksiukas.gif
Atsakyti