Įkraunama...
Įkraunama...

Tėčiai ir mankšta (sportas)

4u.gif Nedarau aš mankštos o gal yra tokių , kurie kas rytą daro mankštą, gyvendami daugiabutyje nesinaudoja liftu, parduotuvę ne mašina pasiekia, gal net krosus bėga. Ar teigiamai į tokius lotuliukas.gif keistuolius žiūri brangiausiosios.
Ar reikia mums palaikyti " gerą sportinę formą " .
Atsakyti
QUOTE(lambda @ 2007 11 21, 17:35)
4u.gif Nedarau aš mankštos o gal yra tokių , kurie kas rytą daro mankštą, gyvendami daugiabutyje nesinaudoja liftu, parduotuvę ne mašina pasiekia, gal net krosus bėga. Ar teigiamai į tokius  lotuliukas.gif keistuolius žiūri brangiausiosios.
Ar reikia mums palaikyti " gerą sportinę formą " .

Na formą palaikyt tai gal ir reikia juk ir pats manau nenorėtum būti tešlium mirksiukas.gif bet aš už tokį sportą kuris proto ribose neleisčiau vyrui ištisai sėdėt sporto salėje, ir nelakstytu jis man liežuvio iškorės tris kart per dieną kroso doh.gif galima valandžiukei į salė nueit,2 kartus į savaitę, galima vasara aplink kokį ežeriuką apibėgt galima ir namuose atsilenkimų padaryt tiesiog saikingai.
Atsakyti
Na bandom sporto klube paprakaituot, kad visai nesuglebčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytes, o kokia sporto saka jums labiau patinka?

ar tik aerobika, baseinas, ir krosas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 04 11, 13:04)
mamytes, o kokia sporto saka jums labiau patinka?

Pažiūrėkite... Šiaip skyrelis vadinasi "Tėčio puslapis". Jei jau nepavyksta moteroms suprasti, kad jos čia nafik nereikalingos, tai bent jau netraukite savo noru..
Atsakyti
Aį augau šeimoje, kurioje visi sportavome: tėtis visada buvo bene idealios formos, mama irgi stengėsi kuo geriau atrodyti, aš irgi sportavau, dalyvaudavau varžybose. {o pirmo nėštumo sportavau tik namie, bet rimtai tuo užsiimdavau ir forma buvo puiki, dabar vėl taip žadu daryti smile.gif Keisčiausiai man , kad vyras nesidomi sportu, netraukia jo nei treniruokliai, nei krosai biggrin.gif Jo šeimoje sportas niekada nebuvo sureikšmintas - gal todėl. Dabar dar vyras jaunas, tai viršsvorio neturi, bet dėl ateities man kyla klausimų biggrin.gif Jis iš tų žmonių, kurie sau vis žada, žada, ir žada eiti sportuoti ax.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka,kad mano vyras save prisiziuri. Jis krepsini zaidzia,kartais stangas pakilnoja,na zodziu viskas proto ribose. O va,mano brolis tai visokius ten proteinus ir kretinus ryja,valgo tik ta,kas ryskina raumenis,nu zodziu tokie dalykai man jau ne ne ne schmoll.gif
Atsakyti
MB sportuoja ant sofos prieš teliką biggrin.gif Mano tėvas lyg šiol sportuoja,aš irgi sportsmenka buvau,ir vėl žadu but,nes man sunku vienoj vietoj ilgai nusedėt,o vyras jau kelinti metai žada hantelius pirkt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipė: 25 balandžio 2008 - 08:49
Nesportuoja žaltys,o reiktų...pilvukas ,tsakant ,puikuojasi ... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommer: 02 gegužės 2008 - 13:26
Kai turiu laiko pažaidžiu krepšinį ar kamuolį su vaikais paspardau.. drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Maniskis saunuolis, stengiasi prisiziureti. Vaiksto i sporto kluba, augina raumenukus ir atrodo puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Mb stengiasi bent 2 kartus per sav. pasportuoti ir jei yra galimybes dar pabėgioja, tikras saunuolis thumbup.gif
Atsakyti