Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus miegas

Laba diena
Mano sunui greit bus pusantru metuku o jis vis dar pabudineja nakti: atsiseda, vel krenta ant pagalves, muistosi, kilnoja kojas...
Diena yra labai aktyvus vaikas, bet pietu miegeli ismiega kartais net nusujudejes, o naktini miegeli niekaip schmoll.gif atsigulam (miegu su vaiku vienoje lovoje) 21val isgeria pienuko ir iki kokiu 24va; miega ramiai, o tada prasideda paziurzgimai, muistymaisi ir t.t.
Bandem ir melisas pries miegeli ir kita sraminancias arbateles ir 'sedalia' bet nieks nepadejo.
temperatura kambaryje nakti apie 18 laipsniu, dedu gan silta pizamyte, nes pastoviai nusispardo..
Gal galit patart, ka dar daryti ar gal kokiam specialistui rodytis, nes musiske dr numoja ranka, kad taip ir turi but unsure.gif
Atsakyti
Vaikai kaip ir suaugę naktį miega nevienodai giliai ir tai yra norma. Vaikai, kaip ir suaugę naktį gali sapnuoti bet kurios dienos įvykius – tai yra viena iš neramaus miego priežasčių. Nėra vaistų uždraudžiančių sapnuoti. Todėl jokie vaistai nuo „nakti: atsiseda, vel krenta ant pagalves, muistosi, kilnoja kojas...“ nepadėjo ir nepadės. Be to, vaistai, slopinantys centrinę nervų sistemą, yra duodami tik vaikų nervų ligų gydytojui paskyrus, t.y., kai kūdikis ar vaikas serga - „nakti: atsiseda, vel krenta ant pagalves, muistosi, kilnoja kojas... nėra liga. Jei neramu, pasirodykite vaikų nervų ligų gydytojui iš vaiko gydytojos gavę siuntimą. Vaiko gydytoja, ne kartą jį mačiusi, gali įvertinti jis serga ar neserga.
Miegojimas su vaiku vienoje lovoje yra klaida – kiekvienas vaikas turi turėti savo lovą... Bus labai sunku pripratinti miegoti atskirai... Po pienuko davimo nakčiai dera išsiplauti dantukus.

Atsakyti