Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Labas visiems smile.gif atsiprasau jei tokia tema jau buvo, tad labai neskubekit prakeikti manes (esu naujokas cia) Gal kas is Jusu galetu pasidalinti patarimais ar imestu kokiu nuorodu kaip reikia siuvineti? smile.gif turbut daug kas pagalvosit jog man su galva negerai, kad dar buciau moteris tai gal nieko, o dabar vaikinukas uzsimane siuvineti, paprasciausiai sugalvojau nustebinti savo mergina ir isvysciau minti issiuvineti jai savo paties suskurta eilerasti. kantrybes tikrai turiu, ir jei jau kazko uzsimaniau tai ir sieksiu iki galo to, taip kad jei kas galite pagelbekite patarimais ir pamokymais. Is anksto dekui smile.gif
Atsakyti
Nieko chia nuostabaus. Pas mano mama burelyje daug berniuku siuvineti ishmoko smile.gif
O shiaip jei neturi net zhalio supratimo kaip tai daryti, manau kreipkis i mama ar kita moteri shalia. O jei nors adata rankoje nulaikai, tai galetum bet kokiam siuvinejimo zhurnale paieshkoti. Beveik kiekvienam pamokeles buna tongue.gif
Atsakyti
Vyrai kruopščiau netgi siuvinėja thumbup.gif mirksiukas.gif Mano vyras už mane tikrai kruopščiau, pas jį atvirkščia pusė ideali, o pas mane visko pasitaiko blush2.gif Gaila išvažiavo nebaigęs darbelio - įmesčiau parodyt smile.gif
Atsakyti
O aš norėčiau išmokti suvinėti kryželiu nuo nulio... kur ieškoti tokios info?
Atsakyti
delusion, parašyk emeilą į a.ž. - atsiųsiu pamokėles mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal ir aš galėčiau gauti tas pamokėles blush2.gif ? Irgi siuvinėju netaisyklingai, o būtų labai puiku sužinoti, ką galėčiau daryti geriau blush2.gif .

emar at centras.lt
Atsakyti
Persiunčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delusion @ 2005 04 22, 19:12)
Persiunčiau smile.gif


Labai aciu wub.gif
Visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 04 21, 01:48)
delusion, parašyk emeilą į a.ž. - atsiųsiu pamokėles mirksiukas.gif

As irgi noreciau pradeti siuvineti, nes mezgimas ir nerimas jau atsibodo.
gAL GALETUM ATSIUSTI IR MAN TAS PAMOKELES

i vilmarafi@comcast.net

Labai aciu
Atsakyti
QUOTE(vilmoska15 @ 2005 04 25, 15:37)
As irgi noreciau pradeti siuvineti, nes mezgimas ir nerimas jau atsibodo.
gAL GALETUM ATSIUSTI IR MAN TAS PAMOKELES

i  vilmarafi@comcast.net

Labai aciu

Išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pradžiamokslės,
Kiek teko susidurti man, geriausiai, aiškiausiai viskas aprašyta kaip siuvinėti dėje, labai senoje knygoje "Rankdarbiai", O.Klikūnienė, 1959m leidimo. Aš įsigijau senų knygų parduotuvėje. Net abstulbau, kokia gera knyga. Viskas nuo A iki Z. Na, bet kitos žino geresnių variantų. sėkmės darbeliuose.
Atsakyti
Kryželiu siuvinėti nesunku. Mano visi vaikai išmoko ir sėkmingai siuvinėja (kai turi laiko). O gal kas siuvinėjate kitais būdais. Aš labai mėgstu įvairius rankdarbius, tik kitiems siuvinėjimams piešinių daug mažiau, nei siuvinėjimui kryželiu. HELP help.gif
Atsakyti