Įkraunama...
Įkraunama...

Plungės darželiai

Sveikos plungiškės ax.gif , kuris jusu manymu geriausias darzelis Plungeje? Mano dukryte eina i Pasakos darzeli, na iki siol dar esu patenkinta siuo darzeliu, bet noreciau suzinoti ir kitu jusu nuomoniu blush2.gif
Atsakyti
Kol gyvenom Plungėj, lankėm "Pasaka" darželį, tai buvau labai patenkinta auklėtojom thumbup.gif . Dabartinėmis taip nepasitikiu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jura*: 29 gruodžio 2007 - 19:53
QUOTE(*Jura* @ 2007 12 29, 20:53)
Kol gyvenom Plungėj, lankėm "Pasaka" darželį, tai buvau labai patenkinta auklėtojom thumbup.gif . Dabartinėmis taip nepasitikiu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


O koki lopšelį Plungėj kas pasiulytu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2008 01 30, 16:38)
O koki lopšelį Plungėj kas pasiulytu ?  ax.gif

Ten lopšelis darželis ir yra mirksiukas.gif , mes nesiskundėm, auklėtojos nuostabios buvo wub.gif
Plungėj visi lopšeliai-darželiai mirksiukas.gif "Pasaka", "Raudonkepuraitė", "Saulutė", kitų pav nepamenu blush2.gif
Atsakyti
kai kurie darželiai Plungėje turi tam tikras pakraipas:

Saulutė - teatrinės veiklos
Raudonkepuraite - etno
Vyturelis ir Rutele - sveikos gyvensenos...

Aisku nera viskas idealu, sveikos gyvensenos darzeliuose vaikuciai nevalgo atskirai mesytes nuo bulviu ar duonos, bet tam tikros idejos islieka. Sauluteje vyksta teatrines veiklos, vaikai vaidina, vienakart per savaite grupese vyskta tik su vaidyba susije uzsiemimai, vyskta teatru sventes.

Atsakyti
Maniskiai lanko "Raudonkepuraites" L/D. Man tas darzelis thumbup.gif aukletojos be galo geros, labai uzsiima su vaikais.
Nors isikraustem i kita miesto gala gyvent, geriau vaikus su mikroautobusu i darzeli vezu, tikrai neperrasysiu i netoli esanti "Nykstuko" darzeli, apie kuri atsiliepimu ojojoj kokiu esu girdejus ph34r.gif

Kaip Demesio19ta rase, musu darzelis yra daugiau etno, todel visada yra svenciamos senovines sventes. Vaikai lanko folkloro bureli, kuris yra nemokamas ax.gif Taip pat yra darzelis oriantuotas i spotine veikla. Vaikai kiekviena ryta eina i manksteles. Va dabar yra organizuojamos puskvadracio varzybos tarp gupiu, veliau lyg tarp darzeliu bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 02 balandžio 2008 - 14:01
QUOTE(Demesio19ta @ 2008 02 24, 19:33)
kai kurie darželiai Plungėje turi tam tikras pakraipas:

Saulutė - teatrinės veiklos
Raudonkepuraite - etno
Vyturelis ir Rutele - sveikos gyvensenos...

Pasaka - tinka alergiškiems vaikams, nes yra atskiras jiems meniu 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS PLUNGISKES.MES JAU PIRMOKES TAI TUOS LAIKUS ATSIMENAM SU NOSTALGIJA,KAI LANKEME RAUDONKEPURAITES VAIKU DARZELI.KAS GALI NUSPREST GERIAU JEI NE PACIU MUSU VAIKAI.LIKO SVIESUS PRISIMINIMAI APIE TEN DIRBUSIAS AUKLETOJAS.
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Mano dukrele jau greit 5 metu o tik dabar pradesim lankyti darzeli smile.gif , pasirinkom saulute, norejom i rutele bet nebuvo vietu, esu girdejus, kad direktore ten labai rupestinga ir tas darzelis vienas is geriausiu
Atsakyti
Sveikos Plungės mamytės 4u.gif
mums geriausias Raudonkepuraitė thumbup.gif , pati lankiau šį darželį, todėl ir savo sūneliui parinkau tą patį, nors ir Pasaka čia pat, bet kažko jis man netinka schmoll.gif .
Atsakyti
kazkada labai labai seniai lankiau darzeli Rutele thumbup.gif aukletoja buvo superine.jei dabar gyventume Plungej ir savo dukryte leisciau i ta pati darzeli, ir bandyciau pas ta pacia aukletoja wub.gif
Atsakyti
sveikos plungiskes mamytes,manau kiek mamyciu tiek ir nuomoniu apie skirtingus darzelius,vienai vienas darzelis gali buti pats superiskiausias, o kitai tas pats darzelis gali buti netinkamas schmoll.gif ,labai daug kas priklauso ir nuo vaiko ,prie kokiu aukletoju jam lengviau adaptuotis. jeigu aukletoja ir vaikas per ilga adaptavimosi laika nesuranda bendros kalbos tai manu kad visas darzelis tada praranda autoriteta, ir pasidaro nemielas.mano vaikuciai lanko pasakos darzeli,nes turejome ortopediniu problemu,ir mane suviliojo sporto valandele su kineziterapeute.taciau mano vaikuciai lab sirgo , verysad.gif tai nespejome net i tas pamokeles papulti verysad.gif ,keturias dienas palankydavom darzeli ,o paskui menesiu menesiai namuose reabilitacijos.bet noriu papasakoti viena atveja, del ko viena aukletoja vienai mamytei patinka ,o kitai ne. schmoll.gif .kadangi mes darzeli del ligu lankydavom retai ,tai mano vaikuciams budavo labai sunkus atsisveikinimas su mama.viena ryta isgirdau vienos aukletojos pamokyma,kaip reikia pasielgti su vaiku kai jis labai verkia per issiskyrima su mama,jos zodziai buvo tokie: REK DOUTĖ I SOBĖNĖ I VĖSI OZE PRAES.man jos zodziai buvo labai skaudus,nes netik mano vaikui buvo sunku iskesti ta issiskyrima bet ir man paciai,ir kodel ir taip stresuojanciam vaikui prie kitu vaiku ir aukletoju as turiu suduoti i s....... tam kad ji svetimoje aplinkoje pazeminti ,kad jis butu ramesnis ar kazkos paklusnesnis(kaip suniukas),zinoma as to nepadariau ir iki tokio lygio nenusileidau,zodis po zodelio ir as ji nuraminau ir issiskyrem visai normalei.bet šešėlis ant tos aukletojos mano akyse krito.kiek as ja sutinku tiek ji man palieka nemalonu ispudi.O mano sesei atvirksciai,pas ja veda savo dukryte ir jai ta aukletoja viena is geriausiu,nes nera saldi prie tevu akiu ir nelenda vaikui i sikna, kai tuo tarpu yra ateje tevai,o elgiasi lab naturalei. Bet mane jos naturalus elgesys labai izeide g.gif .Stai kaip susidaro skirtingos nuomones apie viena ir ta pacia aukletoja. smile.gif
Atsakyti