Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė pudra

Sveikos, gražuolės 4u.gif

Ieškojau tokios temos, bet neradau. Jei kartais jau yra, tai įmeskit nuorodą ir nukreipkit mirksiukas.gif

Norėjau paklausti ar kam teko išbandyti mineralinę pudrą? Konkrečiai apie tokią išgirdau, pamačius L'Oreal naujausio produkto 'True Match Minerals' reklama. Kuo ši pudra skiriasi nuo įprastos? Ar jau kas bandėt? Ar verta dėmesio? Ar yra ir daugiau firmų, kurios prekiauja mineraline pudra?

Būčiau dėkinga už atsakymą, nes visai norėčiau įsigyti. Tik įdomu, ar verta? Keliausiu šiandien į kosmetikos parduotuvę konsultančių kankint blush2.gif

Tai pasidalinkim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikute, na tos Lorealio pudros mineraline tai nelabai pavadinciau, nes sudetyje yra talko, ir kt. slamsto, kas kemsa poras.....Gal mano nuomone bus labai subjektyvi, bet ta pudra man labai nepatiko - maskuoja gerai, bet matosi, kad pudros sluoksnis ant veido, o ir blizgesys greit islenda ant kaktos ir skruostu. Jei nori tikrai mineralines pudros - iekok nete Bere ( o gal Bare ) Essentiales ( atrodo taip ), Jane Iredale produkcijos - vat su jais as atrodau super, o dazu ant veido nesimato visiskai, tik naturalus grazus svytejimas, ir blizgesys neislenda, ir sudety jokiu talkiu, parabenu, ar panasiai. O Lorealis..........plataus vartojimo preke it tiek, tada jau geriau Arteco mineraline pudryte, bet kai as norejau ja pirkti, labai skurdus spalvu pasirinkimas buvo.........
Atsakyti
O tai cia naujas dalykas ta pudra ar jau pasene naujienos? Gal galetum parasyti kokios dar firmos gamina? Pasiieskociau info nete. Bet siaip realiai, tai kokie privalumai lyginant su tradicine pudra. Ar ant virsaus reikia deti kompaktine pudra?

O tu ta, kur tau patinka, per neta ir pirkai?
Atsakyti
Kaip suprantu, populiariausia mineraline pudra smile.gif
Bare Escentual's
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 23 lapkričio 2007 - 15:06
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 11 23, 15:05)
Kaip suprantu, populiariausia mineraline pudra  smile.gif
Bare Escentual's

Jo, Eslauda, dekui 4u.gif butent sita thumbup.gif Aciu uz pagalba.
O siaip sita pudra man paatinka tuom, kad ji ir skysta ir biri viename smile.gif Na ta prasme ji biri, bet atlieka skystos vaidmeni. Ja reikia " isukti, imasazuoti " i veido oda su dideliu sepeteliu, ir tada jau ant virsaus jau nieko deti daugiau nebereikia. Jeigu gerai pasirenki atspalvi - jis labai graziai dengia, susilygina su veido struktura, pakankamai neblogai maskuoja, oda atrodo gaivi, svytinti ir kaip nedazyta, nors labai grazi. Bet reikia pasirinkti gera kosmetika, o ne toki ssss kaip Lorealis. Su tikra naturaliai biria pudra gali miegoti, buti kelias dienas nesiprausus ir tai tik i nauda, nes ji turi gydomaji poveiki, o tu pabandyk Lorealio su talku sudety nenusiplaut - kita diena spuogai garantuoti. Paisieskok daugiau info uzsienio forumuose. Man labaiusiai patiko Jane Iredale, drauge buvo atvezus is JAV, ten salone specialiai sumaise spalvas, tai buvo idealu, kaip grazu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2007 11 23, 16:25)
Jo, Eslauda, dekui  4u.gif  butent sita  thumbup.gif Aciu uz pagalba.
O siaip sita pudra man paatinka tuom, kad ji ir skysta ir biri viename smile.gif Na ta prasme ji biri, bet atlieka skystos vaidmeni. Ja reikia " isukti, imasazuoti " i veido oda su dideliu sepeteliu, ir tada jau ant virsaus jau nieko deti daugiau nebereikia. Jeigu gerai pasirenki atspalvi - jis labai graziai dengia, susilygina su veido struktura, pakankamai neblogai maskuoja, oda atrodo gaivi, svytinti ir kaip nedazyta, nors  labai grazi. Bet reikia pasirinkti gera kosmetika, o ne toki ssss kaip Lorealis. Su tikra naturaliai biria pudra gali miegoti, buti kelias dienas nesiprausus ir tai tik i nauda, nes ji turi gydomaji poveiki, o tu pabandyk Lorealio su talku sudety nenusiplaut - kita diena spuogai garantuoti. Paisieskok daugiau info uzsienio forumuose. Man labaiusiai patiko Jane Iredale, drauge buvo atvezus is JAV, ten salone specialiai sumaise spalvas,  tai buvo idealu, kaip grazu  blush2.gif

Buvo laikas, kai as ja labai domejausi, bet radau labai daug atsiliepimu, kad alergizuoja oda. Kadangi mano labai jautri, susilaukiau nuo pirkinio. Todel negaliu pasakyt kaip ten yra is tikruju ...
Atsakyti
Labai dekoju, kad pasidalinot info 4u.gif

Siandien buvau prekybos centre, kur isdazo ir siulo pirkti mineraline pudra
+skaistalus+bronzanta. Siaip tikrai ant odos graziai atrodo. Bet man pasirode didoka kaina. Pudra - 30£.

Norejau jusu paklausti, o kur jus perkat Bare Escentual's kosmetika? Per neta? Negi negalima kokybiskos produkcijos kosmetikos parduotuvese nusipirkt g.gif
Juk norint pirkti, reikia ir spalva isbandyt.

Jau labai gundausi pirkti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Nu, zinokit, jau as pasinesiau ant tos mineralines pudros biggrin.gif
Gal ka girdejot apie kompanija Bellapiere? Cia yra ju internetinis puslapis
http://www.bellapierre.com/

Tos, kurios susidure su mineraline pudra, gal galetumet uzmest aki palyginimui ir parasyti savo nuomone? Aisku, jei nesunku blush2.gif
Nes as jau beveik begu pirkti tos pudros. Vakar kai prekybos centre mane isdaze su ta pudra, tai visa diena isvaiksciojau. Net sportuot buvau. Siaip visada nusivalau makiaza pries eidama sportuoti, nes isivaizduoju koks "kokteilis" odai gaunasi kai susimaiso prakaitas su pudra doh.gif bet vakar oda nusiprausus buvo grazi kaip niekad. Ir siandien pasitepus savo iprasta Bourjois pudra, matau akivaizdu skirtuma: oda turi atspalvi ir t.t., bet nera to grazaus svytejimo ir sviezumo jausmo.

Labiau pasidomejus supratau, kad reikejo atidaryti tema ne mineraline pudra, bet mineraline dekoratyvine kosmetika. Nes ten ir seseliai yra. Beje, ar juos teko naudot? Jei taip, tai koks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2007 11 24, 21:37)
Sveikutes 4u.gif

Nu, zinokit, jau as pasinesiau ant tos mineralines pudros biggrin.gif 
Gal ka girdejot apie kompanija Bellapiere? Cia yra ju internetinis puslapis
http://www.bellapierre.com/

Tos, kurios susidure su mineraline pudra, gal galetumet uzmest aki palyginimui ir parasyti savo nuomone? Aisku, jei nesunku blush2.gif
Nes as jau beveik begu pirkti tos pudros. Vakar kai prekybos centre mane isdaze su ta pudra, tai visa diena isvaiksciojau. Net sportuot buvau. Siaip visada nusivalau makiaza pries eidama sportuoti, nes isivaizduoju koks "kokteilis" odai gaunasi kai susimaiso prakaitas su pudra doh.gif  bet vakar oda nusiprausus buvo grazi kaip niekad. Ir siandien pasitepus savo iprasta Bourjois pudra, matau akivaizdu skirtuma: oda turi atspalvi ir t.t., bet nera to grazaus svytejimo ir sviezumo jausmo.

Labiau pasidomejus supratau, kad reikejo atidaryti tema ne mineraline pudra, bet mineraline dekoratyvine kosmetika. Nes ten ir seseliai yra. Beje, ar juos teko naudot? Jei taip, tai koks poveikis?

Nu va, aš irgi prisiskaičiau, prisižiūrėjau ir jau užsinorėjau smile.gif Galėtų dar kas nors išbandęs nupasakoti ax.gif Ar maskuoja kiek paraudimus, ar neskatina sausėjimo? Viskas įdomu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Mineralinę pudrą ir esu patenkinta smile.gif Žinoma, super atvejais man trūksta iš jos maskavimo, o jei bandau daug jos pritepti, gan matosi, tačiau jin man priimtiniausias variantas kasdienai, kai noriu sulyginti veido spalvą smile.gif Tik šiek tiek jin man prastai laiko, ta prasme jau vidury dienos išlenda blizgesys (turiu mišrią odą, o Tzona super riebi biggrin.gif), bet jei turiu progą pasipudruoju ir vėl normaliai. Dėl atspalvio, tai jin taip gražiai prisitaiko, man kažkaip turbūt jokio skirtumo nebūtų ar vienu tonu tamsesnė ar šviesesnė, bet čia kiekvienam žmogui individualiai smile.gif

Bandžiau ir mineralinius šešėlius, atrodo gražiai, bet ant manęs prastai laiko, su šešėliu pagrindu geriau.
Trumpai tariant ant mano odos niekas gerai nesilaiko (ypač kreminės pudros blink.gif ) tai man mineralinė yra vienas iš geriausių pasirinkimų ax.gif
Atsakyti
O gal yra bandziusiu Avon biria mineraline pudra? g.gif Raso kad ji be talko, lengvai dengiasi ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 25 lapkričio 2007 - 12:11
Panos klause, kaip perku internetu. Ogi paprastai, prasedziu kelias dienas ivairiuose uzsienio forumuose, prisiskaitau visokiu minciu ir ideju, tada einu i nusprestos apsipirkimui kosmetikos puslapi, ten visada yra lentele pagal odos tipa, pllauku spalva, akis, kokia spalva pasirinkti, tada pasirenku spalva ir jau einu i ebeju, iekot tos firmos, spalvos ir pigesnes kainos wink.gif Perku mazesni, pigesni kieki pabandymui, o kai pabandau - dazniausiai pataikau po tokiu ilgu studiju is pirmo karto - tada jau perku didele deze. siuo metu naudoju " conclileri " ( ar kaip ten jis ) paakiams paskuoti ir pigmentinems demems, tada jau pagrindine pudra imasazuoju i veida, skruostus pagyvinu tamsesne, o jei dar durnumas uzeina - pablizginu dar vienos rusies skruostus, vokus. Puikiai laikosi, mano oda misri - nei kiek nesiriebaluoja, po sporto klubo iseinu atrodanti tokia pat kaip is namu. Ir visada su ta pudra sulaukiu daug komplimentu, kad grazi oda, graziai atrodau. Minusas, kad biski apsidrabsto tualetinis staliukas, kol ja tepi ant veido, be to, reikia bent 3 geru sepeteliu - maskuokliui, pagrindinei pudrai ir ruzui. O siaip cia kazkuri pana minejo, kad 50 svaru uz 3 produktus, tai cia visai apynormale kaina. Buna zymiai zymiai brangiau. Sita pudra toms, kas nori naturalios gyvos isvaizdos, o ne kaukes ant veido 4u.gif
Atsakyti