Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Vilniuje perkate šviežią mėsą?

Sveikuciai,
Vilniuje gyvenu keli metai ir iki siol nezinau kur nusipirkti kokybiskos sviezios mesos, iki siol pirkdavau prekybos centruose bet visada likdavau labai nepatenkinta, kazkokia pastovejusi ten buna...
Pasidalinkit savo patirtim kur geriausia mesa buna
Atsakyti
Na negi niekas mesos nevalgot g.gif , padekit gi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reviv @ 2005 03 15, 12:37)
Na negi niekas mesos nevalgot g.gif , padekit gi ax.gif

Sveikute smile.gif
Valgom, valgom essen.gif
Zinai, tau patarsiu CESTA - joje visada perku, bent jau man visada pasitaikydavo sviezia mesa thumbup.gif Ten ir siaip niekada neuzsibuna, todel manau nusipirkti pastovejusia mesa galimybe yra nuline. Ten kasdien veza - perku labai skanu namini farsa, vistiena, kiauliena, tik va jautienos ten nelabai buna. Jautiena perkam leliukui Minimoj, ten po 200-300 g buna supakuota, irgi nieko, tik data reikia ziuret.
Atsakyti
Kadangi musu perkama mesa daugiausia vistiena, tai perku Cestoj (ten pigiau), nors ne itin man kokybe patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2005 03 15, 14:17)
Kadangi musu perkama mesa daugiausia vistiena, tai perku Cestoj (ten pigiau), nors ne itin man kokybe patinka mirksiukas.gif

O kodel? Kas buvo negerai - kvapas, skonis, isvaizda? As ten nei karto nenusvilau, na o VP market tinkle teko nusipirkt vistienos "Su kvapeliu"...
Atsakyti
O kur ta Cesta? ir kas tai parduotuve ar turgelis koks? Nelabai gaudausi blush2.gif
Atsakyti
Cesta yra porduotuvė, kiek žinau jos yra: Pašilaičiuose Žemynos gatvėj, Šeškinei prie turgelio, Viršuliškėse ir dar viena kurią žinau prie Planetos sustojimo 4u.gif
Atsakyti
man cesta patinka irgi. kas liečia kainas, tai višitenos file tik ten ir perku, nes kitur kainos keliais litais didesnės. dar ten kauliukus sriuboms perku, šonkauliukus. bet vat faršo tai nebeperku, nes pastebėjau, kad labai šlapias būna, na vandens prideda.
Atsakyti
Zemuosiuose paneriuose yra firmine Vilniaus MEsos parduotuve,ten pigiau ten visada perkam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(u.o.g.y.t.e @ 2005 03 15, 18:00)
O kodel? Kas buvo negerai - kvapas, skonis, isvaizda? As ten nei karto nenusvilau, na o VP market tinkle teko nusipirkt vistienos "Su kvapeliu"...


Na nevisada man isvaizda patinka, bet kadangi file ten kokiais 3 Lt pigiau, tai "nematau" mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš už "Cestą" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , kaina ir kokybė dar niekada neapvylė.
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 03 18, 22:06)
man cesta patinka irgi. kas liečia kainas, tai višitenos file tik ten ir perku, nes kitur kainos keliais litais didesnės. dar ten kauliukus sriuboms perku, šonkauliukus. bet vat faršo tai nebeperku, nes pastebėjau, kad labai šlapias būna, na vandens prideda.


Vat dėl to "šlapio" faršo tai ir aš pastebėjau, anksčiau taip nebūdavo, kažin kodėl taip, ar čia dėl svorio,ar tas vanduo jį " atšviežina" g.gif
Atsakyti