Įkraunama...
Įkraunama...

Vydūno vid. mokykla

Kas gali papasakoti apie Kauno Vydūno vid. mokyklą?Gal kieno vaikai ją lanko?
Kaip ten paruošiami vaikai?
Atsakyti
Labutis, aš pati toje mokykloje dirbau, kol nesilaukiau pirmojo vaikiuko. Kolektyvas thumbup.gif Paruošimas irgi neblogas, bet, kiek žinau, šiemet ją jungia su Mažvydo vid. cry.gif Mat jose mažai mokinių, o Mažvydo direktorė, tai kaip čia pasakius. doh.gif Kalniečių vid. irgi nebloga biggrin.gif
Atsakyti
na...mes is jos isejom ir labai dziaugiames
Atsakyti
QUOTE(katyte mamyte @ 2005 05 04, 09:04)
na...mes is jos isejom ir labai dziaugiames

jei gali parasyk i az, kodel smile.gif tikrai labai idomu doh.gif as ten nebedirbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš dabar šioje mokykloje dirbu, viskas liux, ir atmosfera labai gera ir paruošia gerai, viskas juk priklauso nuo mokytojos. biggrin.gif O dėl sujungimo su Mažvydu dar neskubėkim kalbėti, ju Sprendimas paduotas į teismą, kuris netrukus įvyks. Nemanau, kad šiais metais mokyklas sujungs. Linkiu gerai pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(jolcepuliene @ 2005 05 16, 19:42)
Sveikos, o aš dabar šioje mokykloje dirbu, viskas liux, ir atmosfera labai gera ir paruošia gerai, viskas juk priklauso nuo mokytojos. biggrin.gif  O dėl sujungimo su Mažvydu dar neskubėkim kalbėti, ju Sprendimas paduotas į teismą, kuris netrukus įvyks. Nemanau, kad šiais metais mokyklas sujungs. Linkiu gerai pasirinkti.

Tai aš irgi rašiau, kad atmosfera thumbup.gif drinks_cheers.gif Tik kad mokinių mažai, tai vis tėvai mėtosi, nežinoką daryti. Buvau sutikusi keletą mokinių, tai jau nemažai Vydūną paliko vien dėl to, kad vis neapsisprendžiaia, ar tai vidurinė, ar pagrindinė mokykla cry.gif Sėkmės darbe mirksiukas.gif Įdomu, ką dėstai?
Atsakyti
Aš pradinukė, taigi man aktualu maži vaikučiai. O tėvai blaškosi tai net per daug, tai vis nuo tų negražių apkalbų. kol kas tai yravidurinė mokykla, o jei ir būtų pagrindinė, reikalo iš esmės nekeičia tegu nor 10 klasių vaikai gerai baigia ir tai jau nauda, o ne 12 prastai, po to vis vien į profkes varo, ar į užsienį migruoja. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai,kad jau yra ir nutartis del jungimo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2005 06 13, 09:29)
Tai,kad jau yra ir nutartis del jungimo cry.gif

Kiek žinau, liepos pradžioje dar bus kažkoks teismas g.gif
Atsakyti
ax.gif kad kiek zinau, kulturos ir svietimo departamentas atsisake tame teisme atstovauti mokyklu interesus ir nutartis jau priimta. bent as tiek zinau, as dirbu Mazvyde, taip kad informacija gana tiksli mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va ir vėl pletkai...
Atsakyti
Gal yra naujienų apie Vydūno mokyklą,gal ką žinote.
Mes ten pasilikome,tačiau su nerimu laukiame rugsėjo,ar rasime savo mokyklą?
Atsakyti