Įkraunama...
Įkraunama...

Užsimaniau ištekėti :)

Sveikos, vienisos mamytes smile.gif

Vat emiau ir sugalvojau nauja, gal kiek linksma, gal kiek kvaila temele smile.gif
Kadangi mano ex vyras staiga "be proto mane pamilo" ir nori zut but taikytis, kazkaip kartais susimastau "o ka, jeigu..."
Ir nusprendziau jog butu visai neblogai susirast ta savo antraja pusele (nors ivertinus visas mano gyvenimo aplinkybes - sansai beveik lygus nuliui).
Didesne dalis mano pazystamu isivaizduoja, jog man deretu arba susitaikyt su savuoju ex arba gyvent vienai, ir labai nustemba isgirde mano "sapaliojimus" kad jei tik butu TAS zmogus tai tikrai tekeciau
Dazniausias komentaras "ir tu po tokios santuokines patirties dar ryztumeis teket? Ar tau dar maza buvo? as tavo vietoj i vyrus ne neziureciau..."
g.gif Vienu zodziu, aplinkiniu nuomones tokia, svelniai tariant pati sau priestaraujanti smile.gif Savo "santuokines patirties" nepasakosiu-nesikartosiu, jei kam idomu galit pasiskaityt nestukiu pasnekesiai-laukiam maziuku be teveliu

O mane vat sudomino, Kiek laiko praejo nuo skyrybu kai "uzsimanet antros puseles", koks "statusas" butu priimtiniausias - zmonos, drauges, sugyventines ar pan. Ar imates kokiu nors "konkreciu"paieskos veiksmu, ar tiesiog lovoj guledamos svajojat, kokie rezultatai ir t.t. ir pan.

Tai va, laukiu ispudziu smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei atvirai tai manau, kad moteris su dviem vaikais (čia aš) šansų ištekėti, turi tiek pat, kiek išlošti aukso puodą tongue.gif . Na, neneigiu, kad taip nebūna. Bet to nesitikiu, tai tikrai.
O apie būdus susitikti, tai, manau, visi geri. Kodėl gi neįdėjus pastangų, jei kažko sieki. Juk, kai darbo ieškom, tai nesėdim rankų sudėję, tas pats ir čia.
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2005 03 14, 13:57)
Jei atvirai tai manau, kad moteris su dviem vaikais (čia aš) šansų  ištekėti, turi tiek pat, kiek išlošti aukso puodą tongue.gif . Na, neneigiu, kad taip nebūna. Bet to nesitikiu, tai tikrai.
O apie būdus susitikti, tai, manau, visi geri. Kodėl gi neįdėjus pastangų, jei kažko sieki. Juk, kai darbo ieškom, tai nesėdim rankų sudėję, tas pats ir čia.



biggrin.gif Na tada mano sansai isteket apskritai lygus galimybei laimet 2 aukso puodus iskart tongue.gif biggrin.gif
Po teisybei tai ne nezinau ar noreciau to "kasdieninio" vyro - pernelyg laiminga jauciuos budama viena, bet vat kartais taigi noretusi, romantikos, demesio ir t.t.
Ieskot tai as [po teisybei tingiu, o ir neisivaizduoju kaip tai daryt reiktu, bet ne tame esme...
Man tiesiog smalsu, ar as cia vienintele taip greit po tikrai slyksciu skyrybu susigundyciau naujais santykiais (jei tik atsirastu tinkamas kandidatas), ar yra kurios tauip pat greit ryztasi, o gal kitos desimtmeciais i vyru gimine ziuret nenori? ax.gif
Atsakyti
Jus moterys su dviem vaikais nekalbekit apie sansus lygius nuliui..... biggrin.gif Ot jumoras. Tai mano sansai yra -200procentu tongue.gif As prisimenu viena scena is filmo "kvailas ir kvailesnis" Zinot ta filma? Jim Carey vaidina. Jis isimyli mergina, o ta istekejus ir jis klausia jos-ar as turiu nors viena sansa i tavo sirdi. Ji atsako-viena is milijono smile.gif O jis -VALIOOOOOO, VIENA sansa turiu.
Tai ir as taip jaciuosi. Yra milijonas sansu, kad to neimanoma, nes as turiu keturis vaikus. Ir yra TEORINE galimybe, kad imanoma surasti savo zmogu. Tik teorine. Realiai -nulis. bet su ex nesitaikyciau, nes tai neverta tos kainos, kad bile turet vyra.
O siaip pasidairyt i vyrus tai niekas nedraudzia. Cia geras klausimas, ar dairotes i vyrus. As tai nelabai turiu kada - rytais dirbu iki pietu, po to magistro darba rasau, vakarais su vaikais bunu, o naktimis irgi dar kartais rasau, savaitgaliais nieko nenoriu, tik susitvarkyt namus ir.....rasyt magistrini(darausi paranojiska, bet dar du menesiai ir bus viskas, tikiuosi istverti smile.gif Viena diena mintis toptelejo i galva"kaip noreciau i pasimatyma". Nieko rimto nesitikint. Pabandraut, pasokt, isgert biskuteli, gal i kina nueit.
Norisi antrosios puses kad ir kokia ta skaudi santuokos patirtis turbut todel, kad zmogaus tokia prigimtis. Mes nemastom racionaliai - va jau reiktu turet arba as noreciau noret. Tiesiog norime ir viskas.
Bet vienai gyvent irgi gerai, nors as cia rasau sita sakini ir jauciu visa esybe, kad nepakanka to gerumo.......Truksta, ir viskas ax.gif
Atsakyti
Na, aš dar net neišsiskyrusi, bet tikrai neužpykčiau, jei atsirastų žmogus su kuriuo galėčiau maloniai kavos išgerti biggrin.gif
Moteriškai savigarbai susigrąžinti, taip sakant...
Atsakyti
Siap tai dar psichologai sako, kad nereikia po issiskyrimo is karto pradeti naujus santykius. Pabut vienai yra sveika, kad susivoktum, kas esi. thumbup.gif 100 procentu pritariu.
O kiek laiko turi praeiti, tai cia kiekvienai kitaip. Kitai gal ir pusmetis yra amzinybe, kitai-2metai per mazai.
Atsakyti
Na sakydama "dairotes i vyrus" as turejau omeny netiesiogine prasme.
Pvz, mano drauge issiskyre gana draugiskai, ir tai kaip sugedus plokstele nuolat kartoja "visi vyrai kiaules..." O as vat manau kad jei maniskis buvo sukiaulejes, tai dar nereiskia kad visi vyrai kiaules... Vat tuo ir stebinu aplinkinius smile.gif Kazkodel visi mano kad po to kas buvo, as tureciau vyru gimines nekesti, bijoti ir t.t. (Tik tada juolabiau nesuprantu tu kurie patarineja taikytis su ex) doh.gif g.gif blink.gif
Kolkas tas "dairymasis" tik teorinis - na neturiu as kolkas laiko vyru medziokle uzsiimti, o ir sansai menki butu (laukiuos dabar), bet jei atsirastu ponas Tinkamasis - neatsisakyciau ir nerekciau kad jis vyras, todel kiaule biggrin.gif Ir nesvarbu kada tas Tinkamasis atsirastu, siandien, po metu, ar po 50 m...
Teoriskai as taip pat turiu sansu isteket...na gal kokius 2 is milijono, bet praktiskai...
Esu vienisa mamyte auginanti neigalu vaikeli ir besilaukianti antrojo. Ramaus gyvenimo tikimybe - nuline, nes uz nugaros visa armija ex giminaiciu su ex vyru ir anyta priesaky...
Na gyvent su manim butu sunku, bet jau tikrai ne vienas negaletu pasiskust kad nuobodu smile.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolė Meda_a drinks_cheers.gif Tik palauk, Brangutė ten viską gerai susakė 4u.gif
Šiaip apie ex : maniskis po kažkiek laiko irgi "apsigalvojo" ( vaikai paaugę, aš dirbu - "šeimą" išlaikyčiau, stogas virš galvos yra , aplinkinių teigiama reakcija į "rūpestingą tėvelį" užtikrinta - a ko negrįžt? blink.gif ) - tik aš pasakiau griežtą NE. Nu netikiu aš kad gali toks žmogus pasikeist ir tiek... O kam man antrą kartą į tą patį.... rolleyes.gif
P.S O su dviem vaikais ištekėti galima... blush2.gif
Atsakyti
Jau istekejai Dee Dee?? biggrin.gif Is patirties sakai smile.gif ??
Atsakyti
Jau smile.gif taip kad sakau iš asmeninės patirties smile.gif Ir ne viena aš, tikrai yra daugiau smile.gif
Jei rimčiau tai nereikia galvoti kad vaikai yra kažkokia kliūtis naujiems santykiams. Visada eidavau iškėlus galva, visada pasisakydavau kad turiu vaikus smile.gif Išvada : nebrendylos iškart atšokdavo ( arba net artyn neidavo ), kiti labai rimtai į tai reaguodavo... 4u.gif Galima taip pasakyti : labai imponuodavo tai kad taip rūpinuosi vaikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee_Dee @ 2005 03 14, 15:15)
Šaunuolė Meda_a  drinks_cheers.gif Tik palauk, Brangutė ten viską gerai susakė  4u.gif
Šiaip apie ex : maniskis po kažkiek laiko irgi "apsigalvojo" ( vaikai paaugę, aš dirbu - "šeimą" išlaikyčiau, stogas virš galvos yra , aplinkinių teigiama reakcija į "rūpestingą tėvelį" užtikrinta - a ko negrįžt?  blink.gif ) - tik aš pasakiau griežtą NE. Nu netikiu aš kad gali toks žmogus pasikeist ir tiek... O kam man antrą kartą į tą patį....  rolleyes.gif
P.S O su dviem vaikais ištekėti galima...  blush2.gif



Hmmm, na kitos ir su penkiais vaikais isteka, ir pacios turedamos sveikatos problemu ir t.t. Visko buna...

Bet kazkodel manau, jog jeigu du vaikiukai - ne kliutis, tai neigalus vaikiukas - gerokai sumazina tikimybe rasti pona Tinkamaji smile.gif Na bet visko buna....bus matyt kaip bus pas mane smile.gif

Na o zinant mano pacios buda - sansai isteket kaip sakiau - minimalus smile.gif
Nebent pries vestuves caca lialia suvaidinciau smile.gif mirksiukas.gif biggrin.gif

O jeigu rimtai...
Nemanau kad vaikai - kliutis naujai santuokai, o uz tokio, kuriam jie butu kliutis tai ir pati teket nenoreciau schmoll.gif
Siaip mano ponui Tinkamajam tai tektu mylet ne tik mane, bet ir mano vaikiukus, sveikus ar ne...
Tik siaip... as taip pat neslepiu jog turiu vaiku, jog pirmasis - serga...
Prisipazinimas apie vaikiuko liga daugeli sokiruoja ir zavi...susilaukiu aibes komplimentu apie savo stiprybe...
Bet kaip dar senai mano drauge man sake "vyrai stipriu bijo...negi negali apsimest silpnute?" Nu negaliu as...negaliu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda_a: 14 kovo 2005 - 15:55
O man kol kas vienises gyvenimas patinka (Jei tiksliau yra kaip yra ir tiek). Zinoma, kartais noretusi, kad kas rozete namuose pakeistu ar kituose ukio darbuose padetu construction.gif
Bet, kad tekeciau uz kazko, turetu galva laaaaaaaaaaabai apsisukti is meiles:))
Atsakyti