Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko planavimas ir alkoholis

Labukas. Planuodamos vaikelį, skaitau, kad metate rūkyti...Na, aš nerūkau. Man aktualu, kada reikia mest gert.
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 11 26, 11:16)
Labukas. Planuodamos vaikelį, skaitau, kad metate rūkyti...Na, aš nerūkau. Man aktualu, kada reikia mest gert.

g.gif na mest gert tai nezinau ar visai teisingai pasakyta - kokia vyno taure kita gi galima ir nestumo metu isgerti. mirksiukas.gif
O jei pasakyti apie baliukus ir visokias uliavones tongue.gif planuojant leliuka, tai as bent jau labai riboju alkoholio vartojima, MV taip pat (tik vyrams manau kad visiems sunkiau sekasi tongue.gif ).
Nereikia manau imtis jokiu drastisku priemoniu mirksiukas.gif Tiesiog norisi buti sveikam ir viso proto tongue.gif kai pradesim leliuka biggrin.gif
Kiek teko skaityti - kitiems kaip tik po ilgu bandymo menesiu pavyksta nestuke.gif butent po baliuku tongue.gif - nes alk. padeda atsipalaiduoti cool.gif
Atsakyti
kazkaip ziaurokai nuskambejo tie zodziai KADA MEST GERT lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as ir tokios nuomones kad su saiku galima isgert pvz lkokio vyno ar brendziuko 20ml nes juk brendi pacios gyd kaikuriom rekomenduoja kad spaudima pakeltu arba kad pilvas nekietetu smile.gif o va sampanas ir aplamai gerymai su burbuliukais tai nepatartini schmoll.gif
Atsakyti
ir girti spermiukai kelio gali nerasti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O šiaip alkoholis, jei vartojamas jau ne pagal saiką ir dažnai, t.y. jo kraujyje nuolat būna jis gali sukelti spermatozoidų vystymasį, t.y. dali padaugėti jų genome DNR klaidų, kas gali iššaukti nenormalaus vaisiaus vystymąsį.
Moters organizmą nežianau tiksliai kaip veikia, bet faktas, kad neigiamai - juk yra pastoviai nuodijamos kepenys, t.y. ir visas organizmas.
Atsakyti
tik nepagalvokit, kad jau nuolat geriu, tiesiog taip parašiau tiesiai šviesiai tongue.gif
tai va, man labai rūpi būsimo vaikelio sveiktada, todėl abu vu vyru nusprendėm visai nieko nevartoti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 12 01, 16:01)
tik nepagalvokit, kad jau nuolat geriu, tiesiog taip parašiau tiesiai šviesiai  tongue.gif
tai va, man labai rūpi būsimo vaikelio sveiktada, todėl abu vu vyru nusprendėm visai nieko nevartoti  blush2.gif  biggrin.gif



saunuole drinks_cheers.gif

eh turbut ir mums teks riboti blush2.gif
Atsakyti
Uvsio, po siandien ir as metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2007 12 02, 20:06)
Uvsio, po siandien ir as metu smile.gif

Taip kategoriškai pareiškei biggrin.gif

Na, aš prašiau vyro, kad mažintų kiekius iki minimum (nors negeria jis daug, ale pazyzt tai reikia blush2.gif ), o pati ne(be)geriu išvis (laaaaaabai retai alaus stiklą kokį išlyžčioju), tad problemų tai kaip ir nesudaro.
Atsakyti
Man kazkaip atrodo, kad jei taip labai viska mesi is karto "vsio, metu ir daugiau ne laso", labai uzsiciklinsi : nu kur tas vaikas, gi tokia pasiruosusi esu... psichologiskai gal nelabai gerai, nes kaip supratau is daugelio pasisakiusiu, kaip tik kai atsipalaiduoji, gyveni savo gyvenima, dziaugiesi kasdiena, tada ir pastoji. aisku, reiktu riboti, nepergerti, gal rinktis lengvesnius gerimus, bet jei malonu drinks_cheers.gif, gal geriau sau nieko labai grieztai nedrausti. o vat kai jau pasijunti pastojusi, tada tikrai "vsio".
Atsakyti
Jei tau dar kyla tokiu klausimu, tai atsakysiu taip pat protingai,kaip tu ir klausei.... nemesk, kam mest, juk grazu kaip atrodo girta moteris, o dar paziurek,kaip sauniai nesioja alkoholikes vaikus...nei problemu ,nei ka....net girta gimdyti gali, juk kaip su narkoze busi....
zinai, kai netekau savo vaikelio ir laukiau eileje kol mane paguldys abrazijai, pries mane ivilko, taip taip ivilko, nes pati nebepaejo girta gimdyve, ir pagimde ji aisku puikiai...
tik tu nepagalvojai, kaip reiks vaikui gyventi su mama, kuri.......\
nesmerkiu, gali gerti, ir daryti ka sirdis geidzia...cia tavo gyvenimas, tavo pasirinkimas... tik pirma susimastyk, kad kazkam reiks gyventi ....
O siaip kazkur atknisom, kad apvaisinimui naudojama menesio brandos sperma...
Atsakyti
Na reiktu mastyti ko labiau reikia tau vaikelio ar svaigalu ...
o jei apsisprendei kad vaikelio tad mesti gerima reiktu jau gerokai pries pradedant daryti vaikeli ...organismas turi buti svarus issivales ...
nors asocialus geria ruko gimdo didziaja dauguma sveiku vaiku...tk gaila kad jie naslaiciai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 12 01, 13:01)
tik nepagalvokit, kad jau nuolat geriu, tiesiog taip parašiau tiesiai šviesiai  tongue.gif
tai va, man labai rūpi būsimo vaikelio sveiktada, todėl abu vu vyru nusprendėm visai nieko nevartoti  blush2.gif  biggrin.gif


LABAI geras pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti