Įkraunama...
Įkraunama...

vaikinas is praeities

sveiki, ilga laika vis stebedavau si foruma ir nesirysdavau parasyti, bet iskilo pas mane beda, tai nutariau jusu patarimu paklausyti..
situacija tokia, susipazinau su vaikinuku tokiu prie 5 metus, tada jis labai man patiko, bet taip gavosi,kad nesusikloste santykiai tada..issiskirstem, pamirshau ji pradejau gyvenima is naujo..bet vis nesisegdavo uzmegsti rimtu santykiu, vis pasitaikydavo tokie kuriems rupi tik kaip tave issitempti i lova..nusivyliau vyrais visais,nei vienu nebepasitikiu, visuose matau tik patinus..
ir va netycia po tiek laiko susitikau ta vaikinuka mieste..draugiskai pakalbejom..jauciau jo spiginanti zvilgsni(na nepaslaptis gerokai pasikeitus as per 5 metus)vel suvirpino sirdele, apsikeitem nr..pradejom susirasinet, pradejo rasyti kad nori buti su manim, kad abu esam vienisi tai ko nepabandzius..grazios jo zinutes,bet kazkaip pasitikejimo nera..o sestadieni susitikom, bet jo elgiasys visai netoks kaip rase sms..nesuprantu kas darosi, lyg ir nori kazko lyg ir bijo, o gal vel eilini karta tik i lova bandymas issitemp..nebezinau ka daryt, patinka jis man vis dar ir nezinau kaip elgtis, bijau ir ka nors daryt ir bijau nieko nedaryt..pasimetus oi pasimetus..
Atsakyti
O dėl ko jūsų santykiai nesusiklostė prieš 5 metus?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 11 26, 19:10)
O dėl ko jūsų santykiai nesusiklostė prieš 5 metus?


buvom jauni,jam rupejo ne rimti santykiai o tiesiog nuotykiai..manau tai pagrindine priezastis buvo..
Atsakyti
QUOTE(stebetoja7 @ 2007 11 26, 18:12)
buvom jauni,jam rupejo ne rimti santykiai o tiesiog nuotykiai..manau tai pagrindine priezastis buvo..

Aišku, tada klausimas, ar dabar jis pribrendės rimtiems santykiams g.gif Patarčiau porą mėnesių pabendrauti, per daug vilčių nededant, per tą laiką paaiškėtų jo ketinimai g.gif
Atsakyti
Tai laikykis siokio tokio atstumo.. Stebek ji.. O laikas parodys. Nebutina eit iskart i lova. Va tada ir suzinai, kiek jo ketinimai rimti, kiek ta simpatija.
O jus dabar daznai bendraujat?

O kad vyrai patinai, tai sutinku drinks_cheers.gif
Skaudu, bet taip yra verysad.gif Ir ne visos merginos idealios...
Atsakyti
QUOTE(žalia ruta @ 2007 11 26, 19:34)
Tai laikykis siokio tokio atstumo.. Stebek ji.. O laikas parodys. Nebutina eit iskart i lova. Va tada ir suzinai, kiek jo ketinimai rimti, kiek ta simpatija.
O jus dabar daznai bendraujat?

O kad vyrai patinai, tai sutinku  drinks_cheers.gif
Skaudu, bet taip yra  verysad.gif Ir ne visos merginos idealios...


tai sioje situacijoje as visiskai atmetu lovos varianta, nes i ji ziuriu per daug rimtai kad su lova viska sugadinti..
stengiuosi apie ji negalvoti,kad po to man nuo to nebutu blogiau,bet visos mintys sukasi apie ji..norejosi vakar parasyti ka nors grazaus bet susilaikiau bijau jam rodyti demesy pati..
Atsakyti
QUOTE(stebetoja7 @ 2007 11 27, 09:55)
tai sioje situacijoje as visiskai atmetu lovos varianta, nes i ji ziuriu per daug rimtai kad su lova viska sugadinti..
stengiuosi apie ji negalvoti,kad po to man nuo to nebutu blogiau,bet visos mintys sukasi apie ji..norejosi vakar parasyti ka nors grazaus bet susilaikiau bijau jam rodyti demesy pati..


O jis tau raso? Kviecia?
Atsakyti
QUOTE(stebetoja7 @ 2007 11 26, 15:44)
sveiki, ilga laika vis stebedavau si foruma ir nesirysdavau parasyti, bet iskilo pas mane beda, tai nutariau jusu patarimu paklausyti..
situacija tokia, susipazinau su vaikinuku tokiu prie 5 metus, tada jis labai man patiko, bet taip gavosi,kad nesusikloste santykiai tada..issiskirstem, pamirshau ji pradejau gyvenima is naujo..bet vis nesisegdavo uzmegsti rimtu santykiu, vis pasitaikydavo tokie kuriems rupi tik kaip tave issitempti i lova..nusivyliau vyrais visais,nei vienu nebepasitikiu, visuose matau tik patinus..
ir va netycia po tiek laiko susitikau ta vaikinuka mieste..draugiskai pakalbejom..jauciau jo spiginanti zvilgsni(na nepaslaptis gerokai pasikeitus as per 5 metus)vel suvirpino sirdele, apsikeitem nr..pradejom susirasinet, pradejo rasyti kad nori buti su manim, kad abu esam vienisi tai ko nepabandzius..grazios jo zinutes,bet kazkaip pasitikejimo nera..o sestadieni susitikom, bet jo elgiasys visai netoks kaip rase sms..nesuprantu kas darosi, lyg ir nori kazko lyg ir bijo, o gal vel eilini karta tik i lova bandymas issitemp..nebezinau ka daryt, patinka jis man vis dar ir nezinau kaip elgtis, bijau ir ka nors daryt ir bijau nieko nedaryt..pasimetus oi pasimetus..

zinau kaip sunku - vis galvoji, gal parasyt, gal pasakyti tai, gal tyli, nes nepatiko tai ar tai..... Koki tukstanti kartu pergyventa situacija... pati visada stengdavausi rodyti demesi, zinoma ne per daug doh.gif, priminti apie save - o taip norimo artimumo niekaip nepavykdavo rasti verysad.gif Viskas kazkaip isslysta is ranku ir tiek....Vis galvodavau kad man cia kazkas ne taip, kad tikrai nera normaliu vyru... verysad.gif verysad.gif
O vat viena diena sutikau savaji - nieko nereikejo irodinet - viskas ka sakiau buvo gerai, niekuo as jo "neisgazdinau" ir rase kiekviena diena ir susitikti visada buvo pasiruoses..jokiu atsikalbinejimu ar pan. Zodziu - stenkis nesistenges, zmogau, o bus kaip turi buti verysad.gif - svarbu islikti savimi!
O tavo situacijoje - na nezianu, zinoma daug daugiau reiketu zinoti - bet daznai tas jausmas jog "kazkas ne taip" prie gero nepriveda...nors abejoniu kyla visada - net ir idealiausiuose santykuose.. O jei jis kazko bijo - tai tikrai dar nepasiruoses rimtiems santykiams - gal nori bet nezino ar tikrai tai TU, bijo iskaudinti ir save ir tave.. O gal, gal jis is tu kuriems patinka buti sumedziotiems - kuriuos reikia jaukintis kaip vaikus g.gif doh.gif
Laikykis - linkiu, kad viskas susiklostytu gerai drinks_cheers.gif Svarbiausia - tikek savimi!!!!! mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo opalė: 27 lapkričio 2007 - 12:59
QUOTE(žalia ruta @ 2007 11 27, 14:22)
O jis tau raso? Kviecia?


tai va man ir pradejo kilti abejones,kaip po paskutinio karto jis tiesiog pradingo, na aisq tai tik kelios dienos praejo, gal as viska per daug idealizuoju..
Papildyta:
QUOTE(opalė @ 2007 11 27, 14:57)
zinau kaip sunku - vis galvoji, gal parasyt, gal pasakyti tai, gal tyli, nes nepatiko tai ar tai..... Koki tukstanti kartu pergyventa situacija... pati visada stengdavausi rodyti demesi, zinoma ne per daug  doh.gif, priminti apie save - o taip norimo artimumo niekaip nepavykdavo rasti verysad.gif Viskas kazkaip isslysta is ranku ir tiek....Vis galvodavau kad man cia kazkas ne taip, kad tikrai nera normaliu vyru...  verysad.gif  verysad.gif
O vat viena diena sutikau savaji - nieko nereikejo irodinet - viskas ka sakiau buvo gerai, niekuo as jo "neisgazdinau" ir rase kiekviena diena ir susitikti visada buvo pasiruoses..jokiu atsikalbinejimu ar pan. Zodziu - stenkis nesistenges, zmogau, o bus kaip turi buti verysad.gif  - svarbu islikti savimi!
O tavo situacijoje - na nezianu, zinoma daug daugiau reiketu zinoti - bet daznai tas jausmas jog "kazkas ne taip" prie gero nepriveda...nors abejoniu kyla visada - net ir idealiausiuose santykuose.. O jei jis kazko bijo - tai tikrai dar nepasiruoses rimtiems santykiams - gal nori bet nezino ar tikrai tai TU, bijo iskaudinti ir save ir tave.. O gal, gal jis is tu kuriems patinka buti sumedziotiems - kuriuos reikia jaukintis kaip vaikus g.gif  doh.gif
Laikykis - linkiu, kad viskas susiklostytu gerai drinks_cheers.gif Svarbiausia - tikek savimi!!!!! mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



oi skaiciau tavo zinutes pradzia ir tiesiog mano dabartine savijauta aprasiai..jauciu kad gal per daug gilinuosi i viska, bet kai zmogus nori, tiesiog kartais pasiduodi per daug savo jausmams..o ir atsibodo ta vienatve, tai taip noreciau tiketi,kad jis pades man is jos isbristi..na bet jo bus kaip ir tures buti..
mane labiausiai ir neramina tai kad atsirado ta abejone viduje, issigandau gal to kad seniai jau kazkas taip stipriai patiko,kad jau seniai i vaikina ziurejau kaip ir zmogu o ne kaip ir patina,kuriam reikia tik vieno..nzn pati..
stengiuos save nuleisti ant zemes, kad reikia gyventi toliau,reikia tiketi savim ir isivaizduoti kad jo niekada nebuvo..nes gerai sakoma niekada siam gyvenime nereikia prie nieko prisirist, tik va kad vidus kartais neklauso proto..
aciu uz palaikyma,stengsiuos..
Atsakyti
Na net nežinau... Kiekvienas atvejis, aišku, unikalus... Tačiau mano patirtis pasirodė labai panaši į Tavąją. Mano suteiktas šansas vaikinui iš praeities po septynerių metų pertraukos baigėsi visišku fiasko -- įsiskaudinau tik baisiausiai, jis tik pažaidė su manim, gerokai pasityčiojo iš mano svajonių apie normalią šeimą ir vaikus ir tiek. Nors dabar, kiek matau jo situaciją -- jis labai smarkiai kankinasi... Mane pažemino, o pačiam dabar oj kaip nesaldu... Ne pasaka, ne dovanėlė aš, bet dabar anei jokios panos jis neturi (o žinau, kad labai labai norėtų...).
Žiūrėk, tikrink, stebėk... Gal Tau bus kaip Pelenei iš pasakos (manoji pasaka, deja, sudužo...). Linkiu Tau viso ko geriausio
Atsakyti
QUOTE(stebetoja7 @ 2007 11 26, 16:44)
sveiki, ilga laika vis stebedavau si foruma ir nesirysdavau parasyti, bet iskilo pas mane beda, tai nutariau jusu patarimu paklausyti..
situacija tokia, susipazinau su vaikinuku tokiu prie 5 metus, tada jis labai man patiko, bet taip gavosi,kad nesusikloste santykiai tada..issiskirstem, pamirshau ji pradejau gyvenima is naujo..bet vis nesisegdavo uzmegsti rimtu santykiu, vis pasitaikydavo tokie kuriems rupi tik kaip tave issitempti i lova..nusivyliau vyrais visais,nei vienu nebepasitikiu, visuose matau tik patinus..
ir va netycia po tiek laiko susitikau ta vaikinuka mieste..draugiskai pakalbejom..jauciau jo spiginanti zvilgsni(na nepaslaptis gerokai pasikeitus as per 5 metus)vel suvirpino sirdele, apsikeitem nr..pradejom susirasinet, pradejo rasyti kad nori buti su manim, kad abu esam vienisi tai ko nepabandzius..grazios jo zinutes,bet kazkaip pasitikejimo nera..o sestadieni susitikom, bet jo elgiasys visai netoks kaip rase sms..nesuprantu kas darosi, lyg ir nori kazko lyg ir bijo, o gal vel eilini karta tik i lova bandymas issitemp..nebezinau ka daryt, patinka jis man vis dar ir nezinau kaip elgtis, bijau ir ka nors daryt ir bijau nieko nedaryt..pasimetus oi pasimetus..



tik i lova nesigulk! visa kita daryt gali thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manau reikia laiko,reikia pabendrauti ir savaime viskas paaiskes smile.gif
Atsakyti