Įkraunama...
Įkraunama...

kokias kontraceptines tabletes naudojate?

Apklausa: kokios KT jums buvo geriausios, ar kokias mielai vartojate? (107 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
apklausa padaryta, norint suzinoti kokios KT yra populiariausios tarp musu mergaiciu mirksiukas.gif labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Reikejo dar bent atsakymo varianta KITA palikt smile.gif Nes toli grazu ne visos KT pavardintos ax.gif

Beje, ir paskutinis atsakymo variantas turbut TRI-REGOL turejo but?
Atsakyti
tai negi visos vartoja kitokias KT ? o is siu isvardintu tiek mazai bevartojanciu? unsure.gif
Atsakyti
vartojau diane-35, man tiko ir patiko, nejaučiau jokių pašalinių požymių, viskas buvo čiki smile.gif tik daugiau niekada nebenorėčiau KT vartoti, po to atrandi daug minusų nuo KT vartojimo.
Atsakyti
po pertraukos grįžtu prie belara. Buvau metus, nes nuotaikų svyravimai baisūs buvo, bet ir šiaip labai didelis stresas tuo metu, tai gal dėl to.
Atsakyti
As uz ruzavas piliules blush2.gif
Atsakyti
as bandziau naudoti yasminelle, o dabar naudoju lindynette 20 bet abu visiskai sumazino potrauki g.gif
Atsakyti
negaliu prabalsuot, nes nėra tarp variantų tų KT, kurias aš geriu (Chloe) 4u.gif
Atsakyti
vartoju mercilon ir kolkas vis dar patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 09 21, 00:25)
negaliu prabalsuot, nes nėra tarp variantų tų KT, kurias aš geriu (Chloe)  4u.gif


kas čia per KT? pirmą kart girdžiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 10 15, 21:01)
kas čia per KT? pirmą kart girdžiu  g.gif


Jas tik neseniai įregistravo Lietuvoj. Kadangi pirmąsias įvežė su trumpesniu terminu (galiojo iki 2008.11), tai joms buvo akcija - trims mėnesiams davė vaistinėj pakuotes po 1 centą thumbup.gif Šiaip jų sudėtis ta pati kaip ir Diane, o kaina vienam mėnesiui išeis apie 13-14lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 10 16, 11:21)
Jas tik neseniai įregistravo Lietuvoj. Kadangi pirmąsias įvežė su trumpesniu terminu (galiojo iki 2008.11), tai joms buvo akcija - trims mėnesiams davė vaistinėj pakuotes po 1 centą  thumbup.gif Šiaip jų sudėtis ta pati kaip ir Diane, o kaina vienam mėnesiui išeis apie 13-14lt  smile.gif



Kokioj cia vaistinej jas taip dalijo ar dar dalija? g.gif
Atsakyti