Įkraunama...
Įkraunama...

Gymdziau savo stebukla su meile

sveikos mamytes papasakosiu jums istorija jaip gimdziau savo nuostabia mergyte.Istiesu gimdziau labai lengvai bet apie tai veliau.Pradesiu nuo pradziu atejo 2006.09.19 rytas as kaip visada islydejau vyra i darba ir pati pradejau tvarkytis namuose ,gaminti valgyti ,kad vyras gryztu ir neliktu alkanas mirksiukas.gif ta ryta jauciausi nuostabiai dar diana atejo drauge su ja paplepejom ir atsigerem kavutes biggrin.gif diena man nutiko toks keistokas dalykelis vis eidavau i tualeta ir negalejau nieko padaryti blush2.gif ,bet skausmu jokiu nebuvo nei sarimiu g.gif maniau kazin kas man gali buti paskambinau mamai pasakiau jai ji man atsake, kad nuo to viskas ir gali prasideti blush2.gif apie 15val.paskambinau vyrui ir pasakiau kad isiprasytu is darbo kad vaziuotume i ligonine!tai vyras taip ir padare.dar padejo man isikaudyti ir poto iskviete man greitaja nes patis masinos neturim.Taigi sulaukem greitosios ir man pasake kad mane ves i ligonine (gimdziau P.MAZYLIO GIMDYMO NAMUOSE)Iki tuo laiko jauciausi visai gerai ir net namaniau kad pagimdysiu bet kai ligonineje man pasake kad man prasivere 7 cm.tai net nustebau kaip tai gali butu.. mirksiukas.gif siek tiek isigandau nes daktare pasake kad mane turi vezti i gymdykla gimdykloje buvo man baisu bet jokiu skausmu tiktai nebuvo as pagimdziau nuostabia dukryte 53cm ugio ir 3500kg.svorio poto ileido mano vyra i gymdykla maciau koks jis buvo laimingas nes ir norejo dukrytes.jam dave dukryte nesti nuo gymdyklos iki palatos jam tai paliko daug ispudziu.stai tokia mano gimdymo istorija nestuke.gif dabar mes visi tris ir mylim vienas kita ir esame laimingi mirksiukas.gif
Atsakyti
na tikrai lengvai ir greitai pagimdei smile.gif sveikinu tave ir tavo seimynele 4u.gif
Atsakyti
Kaip dziugu skaityti tokias lengvo gimdymo istorijas..Tai tau tikriausiai gimdymas nebuvo baisus ir nepaliko blogu prisiminimu..Sveikinu..Sekmes seimynelei thumbup.gif
Atsakyti
Net smagu skaityti tokias istorijas, apie lengvus gimdymukus thumbup.gif

Ir toliau bukite sveiki, laimingi ir mylimi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu su dukrele 4u.gif Saunu, kad lengvai pagimdei 4u.gif
Atsakyti
grazi ir lengva istorija 4u.gif sveikinu 4u.gif wub.gif beje labai grazus mergytes vardas wub.gif
Atsakyti
kai pati sunkiai gimdziau, sunku patiketi, kad galima lengvai pagimdyti ax.gif bet labai dziaugiuosi del jusu thumbup.gif aukit sveikutes 4u.gif
Atsakyti
tikrai liko daug geru prisiminimo ir antra nebijociau gimdyti biggrin.gif aciu visiems uz sveikinimus ir palinkeimus jums linkiu to paties thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu,saunu,kad gimdymas praejo lengvai bigsmile.gif
Atsakyti
smagu , kad viskas taip lengvai ir greitai. sekmikess augant 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu, lengvai pagimdžius. 4u.gif Kad visai neskaudėjo, tai kažkaip neįtikėtina - net ir lengvai gimdant skauda, tik gal labai greitai užsimiršo skausmas, pamačius mielą dukrytę. Sėkmės ir laimės kuo didžiausios. wub.gif
Atsakyti
saunu,sveikinu jusu seimynele 4u.gif
Atsakyti