Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškių vidurinė mokykla

nuo rugsėjo vyresnėlis pradė lankyti 1-ąją klasę fabijoniškių vidurinėje mokykloje.jei leis pasirinkti mokytoją-kokią rinktis? g.gif patarkit,kas turite patirties.
Atsakyti
QUOTE(daliuka @ 2007 11 28, 15:12)
nuo rugsėjo vyresnėlis pradė lankyti 1-ąją klasę fabijoniškių vidurinėje mokykloje.jei leis pasirinkti mokytoją-kokią rinktis? g.gif patarkit,kas turite patirties.

Jei tai S.Staneviciaus vid. m-kla, siulau Danguole Abramaviciene, tikrai nebloga mytoja. Ji siais mtais baigia savo pradinuku laida. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Guoda33 @ 2007 12 06, 22:35)
Jei tai S.Staneviciaus vid. m-kla, siulau Danguole Abramaviciene, tikrai nebloga mytoja. Ji siais mtais baigia savo pradinuku laida. thumbup.gif


tiesa sakant,net nežinau,ar fabijoniškių mokykla dar vadinama S.Stanevičiaus g.gif .vistiek dėkui už atsakyma 4u.gif įsidėmėsiu šį vardą ir pavardę.
Atsakyti
Fabijoniskiu vidurine is S. Staneviciaus - tai dvi skirtingos mokyklos. Fabijoniskiu mokykla yra prie sankryzos, kitoje gatves puseje - degaline ir parduotuve "Kotryna". Tikriausiai sia mokykla turejai omeny...
Fabijoniskiu mokykla yra prasciausia statusa Fabijoniskese turinti mokykla...Tualetai be duru, o ir tuose metosi svirkstai...ir is vis - ten absoliuti vyresniuju anarchija - maziukui patarciau net nekisti nosies...
Jei nori leisti vaika ten tik todel, kad arti gyvenat, tai patarciau paieskoti kitu mokyklu...Juk yra ir Abraomo Kulviecio, ir Gabijos, ir Zemynos mokyklos tik viena ar dviem stotelem toleliau.
Rasau is geros valios, noredama perspeti, nes turiu ten pazistamu, taip pat paciai ten teko lankyti bureli kazkada po pamoku...pati viska maciau, isitikinau.
Sekmes smile.gif
Atsakyti
dėkui už atsakymą 4u.gif ,bet kitur mūsų nepriims,nes priima pagal gyv.vietą,o pašilaičiuose ir Kulviečio perpyldytos ir priima tik iš tų gatvių,kurios jiems priklauso.teko domėtis fabijoniškių m-kla,tai sakė,kad pradinukai atskirti nuo didžiųjų,tai gal nebus didžkių nuskriaustas ir apstumdytas. verysad.gif
Atsakyti
jei jau taip.
bet kai paaugs, tai bekit greiciau is ten.
Atsakyti
Laba diena,

Aš tai naujokė pas Jus esu... 4u.gif
Vis ruošiausi ruošiausi prisijungti, tai tik šiandiena prisijungiau...

Turiu tokį klausimėlį dėl mokyklos.
Gyvenam mes S. Nėries g. Mano sūnus nuo šių metų rugsėjo 1-osios eis į pirmąją klasę. Pagal gyvenamąją vietą priklauso Fabijoniškių mokykla. Kiek esu girdėjus (na nuo senųjų laikų ji buvo laikoma pačia prasčiausia mokykla Fabijoniškėse), tai visi pataria, kad ten geriau nevesti. Buvau užsukus į Kulviečio, "Šviesos" pradinę mokyklą, tai ten tik prašymus palikau, o atsakymo jokio konkretaus nedavė verysad.gif Pasakė, kad viskas bus aišku tik rugpjūčio pabaigoje. Žodžiu, man stresas unsure.gif
Gal galit papasakoti ką nors apie Fabijoniškių mokyklėlę? Gal savo vaikučius irgi žadate leisti į mokyklėlę nuo šių metų rugsėjo?
Labai būtų smagu, jei pasidalintumėte savo nuomone su naujoke smile.gif
Būtų smagu bendrauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vida38 @ 2008 01 21, 16:14)
Gyvenam mes S. Nėries g. Mano sūnus nuo šių metų rugsėjo 1-osios eis į pirmąją klasę. Pagal gyvenamąją vietą priklauso Fabijoniškių mokykla. Kiek esu girdėjus (na nuo senųjų laikų ji buvo laikoma pačia prasčiausia mokykla Fabijoniškėse), tai visi pataria, kad ten geriau nevesti. Buvau užsukus į Kulviečio, "Šviesos" pradinę mokyklą, tai ten tik prašymus palikau, o atsakymo jokio konkretaus nedavė  verysad.gif Pasakė, kad viskas bus aišku tik rugpjūčio pabaigoje. Žodžiu, man stresas  unsure.gif
Gal galit papasakoti ką nors apie Fabijoniškių mokyklėlę? Gal savo vaikučius irgi žadate leisti į mokyklėlę nuo šių metų rugsėjo?
Labai būtų smagu, jei pasidalintumėte savo nuomone su naujoke  smile.gif
Būtų smagu bendrauti biggrin.gif

mes irgi iš tos pačios gatvės ir rudenį eisim į tą mokyklą drinks_cheers.gif ,nes jokia kita iš artimesnių nepriima(skambinau.gal reikėjo nueiti?),nepriklauso joms mūsų gatvė.man irgi baisu pasidarė,kai čia sužinojau,kad viena iš blogiausių mokyklų.esu nuliūdusi ir pasimetusi. verysad.gif
o kaip ten nuėjus į kt. mokyklas šneka g.gif ?papsakok Vida38, nes į kulviečio kai paskambinau,tai taip nemaloniai šnekėjo,net kažkuo kalta pasijaučiau. verysad.gif''ne,nepriklausot mums'' ir viskas. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliuka: 23 sausio 2008 - 14:31
Labas, Daliuka,

Kad nelabai ką galiu ir aš papasakoti. Iš nuėjimo jokios naudos. Buvo vyras nuėjęs į Kulvietį, bet nieko nepešė, pasakė lygiai tą patį ką ir telefonu. Beje, kalbėjo su pačia direktore apie valandą laiko ir paramą siūlė, bet rezultate visiškas 0.
Kulviečio ir pradinėje "Aušros" sakė, kad nepriims, na nebent atsiras laisvų vietų (jeigu nesusirinks vaikų iš aptarnaujamą teritorijų) . O visas šitas reikalas išsispręs tik rugpjūčio mėnesį. Ir dar sakė, kad labai daug tėvų padavė prašymus iš mūsų naujų namų, kurie jiems nepriklauso.
Mane tai nervai ima ir svarbiausia, kad nieko negali padaryti. Vyras mane ramina, kad kol kas nusiraminti, laukti rugpjūčio ir tik tada eiti kalbėti.

Dar sužinojau, kad Kulviečio mokykloje nėra prailgintos grupės. Na mums tai yra aktualu, nes abu dirbame, o vaiko vieno labai nesinorėtų paleisti. Auklę samdyti tam , kad parvestų iš mokyklos (į mokyklą mes patys nuvežtume važiuodami darban), ir pabūtų su juo, kol mes grįšime, tai nesinori. Jau geriau tada mokėti 600 lt už privačią mokyklą, negu auklei, o už 200 lt nieks neis dirbti.
Dėl Fabijoniškių mokyklos girdėjau tokį dalyką baisų. Mano pusseserės bendradarbės anūkas nuo 2007 m. rugsėjo pirmosios eina į šią mokyklą, nes jie gyvena šalia šios mokyklos , o kitur niekur nepriėmė. Tai sakė tas vaikas, būdamas pirmokėlis, kada nori, tada pareina namo (išeina iš pamokų), mokytoja nieko nežiūri, jokios tvarkos nėra. Tik sugeba pranešti, kad vaiko nėra pamokoje, o kur jis yra nieko nežino. Tai tėvai, metę darbus, lekia to vaiko ieškoti. Aišku, čia ir tėvų kaltė yra, kad vaikui neišaiškina, kad negalima taip daryti, bet ir iš mokytojos pusės drausmė privalo būti. Dar kiti pasakojo, kad ten pilna narkomanų, švirkštai tualetuose mėtosi.
Žodžiu, liūdna padėtis ir be išeities... Teks laukti rugpjūčio pradžios ir tada bandyti kažką daryti.
Jei ką sužinosiu, tai parašysiu ir būčiau labai dėkinga, jeigu parašytumei ir man. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Vida38 @ 2008 01 24, 12:22)
Labas, Daliuka,

Kad nelabai ką galiu ir aš papasakoti. Iš nuėjimo jokios naudos. Buvo vyras nuėjęs į Kulvietį, bet nieko nepešė, pasakė lygiai tą patį ką ir telefonu. Beje, kalbėjo su pačia direktore apie valandą laiko ir paramą siūlė, bet rezultate visiškas 0.
Kulviečio ir pradinėje "Aušros" sakė, kad nepriims, na nebent atsiras laisvų vietų (jeigu nesusirinks vaikų iš aptarnaujamą teritorijų) . O visas šitas reikalas išsispręs tik rugpjūčio mėnesį. Ir dar sakė, kad labai daug tėvų padavė prašymus iš mūsų naujų namų, kurie jiems nepriklauso.
Mane tai nervai ima ir svarbiausia, kad nieko negali padaryti. Vyras mane ramina, kad kol kas nusiraminti, laukti rugpjūčio ir tik tada eiti kalbėti.


jei ką sužinosiu,parašysiu,va kovo mėn.nešiu dokumentus,tai paklausinėsiu dėl tų švirkštų ir pan.dar galvojau,kad į pašilaičių kokią mokyklą gal leist?bet reikia kirsti ukmergės plentą,o ten judėjimas,tai doh.gif
o rugpjūčio laukt,tai irgi nesąmonė.nes biržely vaikams būna pažintinės pamokėlės,vieną savaitę.nebent paduot prašymus į visas ir tada laukt.o ar tik prašymus reikia pateikt,ar visus dokumentus,nes fabijoniškių vid.m.,nuo kovo priiminės dokumentus,tai su prašymu reikia priduot vaiko sveikatos bylą,nuotraukas.
nu žodžiu,susinervinus verysad.gif
Atsakyti
Aš padaviau tik prašymus, be jokių kitų dokumentų. Ir dar galvoju, kad į aplinkines Pašilaičiuose, į Stanevičiaus paduosiu prašymus. Iš visų gal nors viena priims...
O dėl tų išankstinių pamokėlių, kiek teko girdėti iš draugų, ne visos mokyklos daro. Galų gale, kad ir nenueis, tai nieko ir neatsitiks.
Gero savaitgalio... biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien truputį domėjausi aplinkinėm mokyklom,bet nieko guodžiančio:s.stanevičiaus mokykloje ir gabijos gimnazijoje planuojama dirbti dviem pamainom(viena iš ryto,kita po pietų).man tai toks variantas nelabai schmoll.gif ,nes pati esu mokiusis po pietų.o nuo ''šviesos'' mokyklos iki mūsų joks transportas nevažiuoja,o kadangi maniškis žiopliukas,tai dar nublūdys kur verysad.gif .Fabijoniškių mokykloj yra prailgintos grupės ir čia biržely bus pamokėlių savaitė būsimiems pirmokams.nežinau ką čia daryt,pasimetus visiškai.o vyras tai ramus,jis sako-jei bus labai blogai,į kitą pervesim.jam taip viskas paprasta atrodo,o aš nervuojuosi.
Atsakyti