Įkraunama...
Įkraunama...

Stacionarūs dulkių siurbliai

Noreciau suzinoti apie centrines dulkiu siurbimo sistemas.Gal kas esate su tuo susidere, gal patys turite? informacijos apie tai turiu labai mazai.Padekit smile.gif
Atsakyti
Asmeniskai irgi galvoju apie irengima. Informacijos kol kas nelabai daug.
Isivaizduoju , kad turetu buti labai patogu. Visos dulkes patenka i speciaia talpa, patalpose lieka svarus oras.
Pabandyk paziureti cia:
www.aidora.lt
www.koralas.com
http://www.husky.lt
Atsakyti
QUOTE(Robiukas @ 2006 01 08, 18:00)
Asmeniskai irgi galvoju apie irengima. Informacijos kol kas nelabai daug.
Isivaizduoju , kad turetu buti labai patogu. Visos dulkes patenka i speciaia talpa, patalpose lieka svarus oras.
Pabandyk paziureti cia:
www.aidora.lt
www.koralas.com
http://www.husky.lt

Labai aciu smile.gif tuos puslapius as jau varciau. Man taip pat tai atrodo labai patogu ir praktiska. Labai butu idomu suzinoti nuomone zmoniu, kurie jau turi juos isirenge, o gal prekiauja(pvz.: kokio galingumo siurblio reiketu,kiek reiketu rozeciu 120kv/m name, kas geriau-teleskopine zarnos ar ne ir pan.)Nes tek kiekviena rozete, kiekvienas lizdas kainuoja...Ieskosiu toliau smile.gif
Atsakyti
idomu kiek tokia sistema kainuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peledziuke: 10 sausio 2006 - 15:44
Sakaiciau, kad 2000lt sistemos ivedimas +siurblys, rozetes ir kt dalys. www.aidora.lt yra skaiciukle, bet man dar daug kas neaisku g.gif
Atsakyti
QUOTE(veiren @ 2006 01 09, 09:26)
Labai aciu smile.gif tuos puslapius as jau varciau. Man taip pat tai atrodo labai patogu ir praktiska. Labai butu idomu suzinoti nuomone zmoniu, kurie jau turi juos isirenge, o gal prekiauja(pvz.: kokio galingumo siurblio reiketu,kiek reiketu rozeciu 120kv/m name, kas geriau-teleskopine zarnos ar ne ir pan.)Nes tek kiekviena rozete, kiekvienas lizdas kainuoja...Ieskosiu toliau smile.gif


nu ka cia daug pasakoti. labai geras, patogus ir funkcionalus dalykas. pas save tikrai darysim. ypac man patinka, kad nereikes tampyt siurblio is paskos ir painiotis laiduose laugh.gif
Atsakyti
Sveiki,

Galbut esate isirenge centrini namo dulkiu siurbli?
Labai smalsu suzinoti ar pasiteisina g.gif .
Internete aptikau tik reklamos:

http://www.husky.lt/prod.html
http://www.papede.lt/beam_sistema.html
http://www.koralas.c...=rekuperatoriai

Visa-ko geriausio,
Egidijus
Atsakyti
Labai skeptiškai į juos žiūriu. lens.gif pomidorai2.gif
Įrengimas turėtų būti brangus irnesakyk.gif
Manau, kad tiesiog swoon.gif neapsimoka. schmoll.gif
Atsakyti
sveiki.
tie siurbliai veikia taip pat kaip ir paprasti siurbliai. teko daug kartu susidurti su jais biggrin.gif biggrin.gif kadangi as esu norvegijoj ir tvarkau namucius tongue.gif
taip kad tie centriniai siurbliai tikrai ne stebuklas.
ar tu siurbsi su paprastu siurbliu ir tampysies paskui save siurbli, ar tu siurbsi su centriniu siurbliu ir tampysies paskui ta zarna smile.gif o jei dar nori sutaupyti ir pasidarysi maziau rozeciu, tai ta zarna is vis bus beproto ilga. nepatogu.
dar buvo toks atsitikimas, kad vienos rozetes dangtukas nebeuzsidare, tai nebeveikia visa sistema.
mes nuomojames buta nuosavam name, tai cia pasakoju is savo patirties rolleyes.gif dabar lauksim kol seimininkai susitvarkys pas save rozete blink.gif
cia kaip tik kas nori. mano nuomone pigiau naudoti paprasta siurbli. sugedo, nusipirkai nauja be problemu, o jei sugenda ta sistema tai as net nzn kiek tai kainuoja, kad pataisyti.
cia mano nuomone ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif

QUOTE(lanaa @ 2006 01 12, 13:13)
nu ka cia daug pasakoti. labai geras, patogus ir funkcionalus dalykas. pas save tikrai darysim. ypac man patinka, kad nereikes tampyt siurblio is paskos ir painiotis laiduose  laugh.gif



vietoj laido turesi painiotis toj ilgoj zarnoj ax.gif ax.gif
Atsakyti
Draugai įsirenginėjo tokį prieš 2 metus tai jiems sukainavo 5000 Lt. pas juos namas dviejų aukštų. Šiaip tai jie labai patenkinti. Aš pati irgi apie tokį svajoju, nes labai gerai surenka dulkes, o mano vaikelis serga astma, tai manau arba įsirengti kokią sistemą arba pirkti siurblį su vandens filtru kokį Kiorbį ar Rainbow. Mano tevai naudojasi Rainbow irgi fantastika, tik kainuoja daugiau negu visa ta sistema.
Atsakyti
Sveikos forumietės. Planuoju įsirenginėti name centrinį dulkių siurblį. Norėjau Jūsų nuomonę išgirsti apie juos...Kas turite - pasidalinkite patirtimi....... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai operatyviai padirbėjau šią savaitėlę blush2.gif ir galiu pasigirti, kad pirmasis etapas centrinio dulkių siurblio jau išvedžiotas. thumbup.gif thumbup.gif

Dabar info kas planuoja įsirenginėti.
Musu namukas vieno aukšto ir 123 kv.m. Sudedamosios dalys - žarna 9 m ilgio, du jungikliai sienose ir anga po kriaukle, rinkinys antgalių, darbai per du etapus.

Firmo ir kainos :

1. UAB "Papedė", www.papede.lt Jie paskaičiavo 5700 Lt, "Baem" firmos produkcija.

2. UAB "Baltijos tranzitas", www.husky.lt. Jie paskaičiavo 5300 Lt, "Husky" firmos produkcija.

3. UAB "Aidora", www.aidora.lt. Jie paskaičiavo 4200 Lt , "Beam" firmos produkcija, "Elektroliuks" produktas, 35 metai ...........

Tai pasirinkau aišku "Aidora", nes Vilniuje daug gerų atsiliepimų gavau........ Na ir kaina nuo kauniečių skiriasi 1500 Lt - neblogai.......
Pasisekė dar ir tai, kad jų vyrukai buvo Palangoje - tai vakar per pietus susitikome, o 18 val. jau mokėjau pinigus už pirmą etapą !!! Taip kad sužavėta operatyvumu, darbininkų kruopštumu ir tvarka po darbų - supre !!! thumbup.gif

Gal kam pravers......... mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti