QUOTE(Natalija* @ 2007 09 28, 15:13)
Sveikutes, uzsiregistravau Vilniaus DB rugpjučio mėnesį. Tarpinikė man suplanavo administratirės kursus. Taciau ji sakė, kad šias metais visos kursams skirtos lėšos yra jau išnaudotos, todėl konkursas administravimo kursams bus skelbiamas tik po naujųjų, tai gali būti , kad patys kursai prasidėtų tik pavasarį

Labai norėčiau baigti šiuos kursus, bet paskaičius jūsų komentarus, supratau, kad taip ilgai išlaukius, galiu ir nepatekti į norimus kursus

O darbo pasiūlą pagal mano specialybė lygi nuliui
Gal kas galėtų atsakyti, tai kokius reikalavimus aš turiu atitikti, kad į juos patekčiau? Kiek laiko trunka administratorės kursai?
Ar galiu aš baigti dar kitus kursus, pvz. kompiuterių vartotojų, kol lauksiu administravimo kursų ar ne?
Jei labai nori ir turi galimybę, siūlau laukt norimų kursų, nes jei dabar eisi į kompų, tai kitus galėsi gaut tik po dvejų metų, ne anksčiau. Nebent kas nors keitėsi, nors aš tuo abejočiau.
Aš pati kursų laukiau nuo gruodžio, pavasarį negavau, nes sakė, kad vietų neliko. O dabar jau turiu sutartį, pirmadienį startuosiu.
Kalbant apie reikalavimus, nelabai ten jie ir dideli. Reikalingas ne mažesnis nei vidurinis išsilavinimas ir turbūt pačios didelis noras. Na, o jei tarpininkė jau pažadėjo, gal tegul iš karto siunčia testo išlaikyt, tai būsi vienu žingsniu arčiau svajonės