Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo etiketas

Stai shendien perskaiciau viename saite (http://eat.epicurious.com/) toki dalyka: kad karshta patiekala reikia valgyti ishkart kai tau ji atnesha, ir nelaukti kitu.. Mat atshals... nustebau truputi, man rodes, kad visi kartu pradeda, bet va pasirodo kaip... taigi nutariau su jumis pasidalinti..

stai dar vienas idomus dalykas is to paties saito

pasirodo yra du budai naudotis peiliu ir shakute: europinis ir amerikinis. tai europiniame variante shakute kairej, peilis deshinej, atsipjaunam ir valgom, na kaip itariu mes visi iprate, o vat amerikiniame, tai ish pradziu susipjaustai shakute kairej, peilis deshinej, po to peili padedi ant stalo, shakute imi i deshine ranka ir valgai... dry.gif as asmeniskaj tai taip pamacius buceu manius, kad zmogus neishaukletas... o pasirodo amerikietis wink.gif biggrin.gif taigis...

ateiti gal bandysiu ishsiplest shita tema, ce pirmi pastebejimai... ka zinote jus, meilosios ir mielieji???
Atsakyti
Labiausiai mane nervina, kai suauge zmones valgydami cepsi, veeeeeeeeeeee.
Atsakyti
QUOTE (LIUDAL @ 2004 01 21, 23:23)
Labiausiai mane nervina, kai suauge zmones valgydami cepsi, veeeeeeeeeeee.

arba rodo ka kramto blink.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 01 22, 00:03)
arba rodo ka kramto blink.gif

ph34r.gif visas apetitas dingsta
Atsakyti
arba pavalge dantis rakinejasi.... dry.gif arba taip su liezuviu bando ishciulpt koki uzstrigusi maisto likuti tarpdantyje :pukey fear.gif
Atsakyti
QUOTE (LIUDAL @ 2004 01 22, 00:08)
ph34r.gif visas apetitas dingsta

taip ir atpylti imanoma blink.gif
Atsakyti
QUOTE (LIUDAL @ 2004 01 21, 23:23)
Labiausiai mane nervina, kai suauge zmones valgydami cepsi, veeeeeeeeeeee.

ir čepsi, ir sriaubia, ir šneka prisigrūdę pilną burną, o iš jos vos nesiverčia viskas, ir dantį kokiu nagu krapštosi brrrrrrr net nupurtė doh.gif

QUOTE
pasirodo yra du budai naudotis peiliu ir shakute: europinis ir amerikinis. tai europiniame variante shakute kairej, peilis deshinej, atsipjaunam ir valgom, na kaip itariu mes visi iprate, o vat amerikiniame, tai ish pradziu susipjaustai shakute kairej, peilis deshinej, po to peili padedi ant stalo, shakute imi i deshine ranka ir valgai... dry.gif  as asmeniskaj tai taip pamacius buceu manius, kad zmogus neishaukletas... o pasirodo amerikietis  wink.gif  biggrin.gif taigis...

alia musėt amerikoniško kraujo turiu, nes lyg ir išsiauklėjimo pakanka rolleyes.gif , kartais tikrai būna, kad pirmiau susipjaustau ir tik su šakute valgau essen.gif , retai, aišku, bet pasitaiko, tada ir viena ranka laisva, maskatuojant kam nors ką nors aiškint galima biggrin.gif O dažniau tai gal namie, kai vienos rankos reikia laikraščiui, knygai vartyt ar teliką perjunginėt tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (LIUDAL @ 2004 01 21, 23:23)
Labiausiai mane nervina, kai suauge zmones valgydami cepsi, veeeeeeeeeeee.

bash.gif nepakenciu ir ash bash.gif
smegenys isitempia lyg siulai -tuoj plys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglet: 22 sausio 2004 - 10:07
Va tai temelė! Seniai norėjau kažkur pasiguosti, kas mane valgyme labiausiai nervina. Ir taaaip, kad net užmirštu bet kokią ten toleranciją ar gerą toną. Tiesiog pasiuntu. Taigi: nieko nėr baisiau, kai žmogus paskubom ryja maistą ir dar stovėdamas! Nugi tiesiog suparaližuoja mane. Kažkada gyvenau barake, tai tokių vaizdelių iki soties prisižiūrėdavau. Gryžta kokia kambriokė- puola tuoj gabalais bulką kimšti(kad tik kuo greičiau užėdus) viena ranka uogienę kabina, kitoj dešrigalis. Ir paknopstom paknopstom. O paskui skundžiasi kad niekaip nesiseka svorio numesti...Nu blyn...Neįsivaizduoju, kaip galima taip išalkti, kad gyvuliu virstum...Kad ir kokia alkana būčiau- valgyt gaminu ir valgau, o ne šlamščiu viską kas pakliuvo, kol užsikemša...
Paskui teko ir savo vyro perauklėjimu užsiimti- kai gryždavom namo iš darbo kartu, pakol aš paruošdavau valgį -jau budavo prisirijęs. Aišku rydavo irgi stovėdamas, visur drabstydamas. Dabar dar irgi kartais taip pasielgia- bet tuomet jau pasileidžiu staugti. Kartą netgi anytą užpuoliau, kai pamačiau šitaip "valgant". Paaiškinau gan nemandagiai, kad tik arkliai stovėdami valgo...
Atsakyti
O man nėr baisiau, kaip šaukštelis puodelyje ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ir geria kavą ar arbatą jo neišimdami. Taigi siaubas kažkoks...........
Atsakyti
pasirodo ir pusti negali jei maistas per karsthas.. JOKIAIS BUDAIS> bo tai xamstvo ne s tago sveta... nu zinoma kai vaikuciuj duoti tai gaaaalll.. bet shejp pusti ne ne ne
Atsakyti
sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busiu-Mamyte: 28 gegužės 2004 - 15:27