Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanosit Kalėdoms?

sveikos mamytes tikriausiai visos laukiat svenciu ir sukat galva kaip svesit< ka dovanosit savo vaikuciui ir vyrui gal pasidalinkim savo mintimis blush2.gif as manau kad sias kaledas svesim pas mano mama as labai noreciau o mazytei manau mes dovanosim silta kombinzona o vyrui noriu padovanoti pinigine nes neturi. ax.gif
Atsakyti
Savo sūnui mes dovanosim mašinų kelių aukštų garažą, kur mašinytės gali nuriedėti serpantinu žemyn. Vyrui aš dovanosiu kokį nors romaną anglų kalba (kad nepamirštų šios kalbos biggrin.gif ). Vienai močiutei - knygą pro liubov, o kitiems seneliams - dar nežinom.
Atsakyti
As savo maziuikui dovanosiu vitaminus, nes labai ju nori mirksiukas.gif o seneliai zinau dovanos rogutes biggrin.gif
O ka dovanu seneliam, tetai ir vyrui dar nesugalvojau... blush2.gif
Gal kils ideju paskaicius jusu komentarus mirksiukas.gif
Atsakyti
Seneliam mes dovanosim garų puodą. smile.gif
vaikui tai dar nežinom smile.gif bet manau tikrai apsispresim ir sugalvosim ka padovanoti o vyrui tai padovanosiu žemine meškere smile.gif jis žuvauja pas mane tai isitikinus kad dovana jam patiks smile.gif
Atsakyti
Na 6iais metais kaip niekad lengva su dovanomis thumbup.gif Vyras dar prieš mėnesį prasitarė, kad nori rimtų gerų kvepalų.... bigsmile.gif O va dukrytei kalėdų senis jau paruošęs dovanėlę...Su Mikės pūkuotuko animacija patalynės užvalkaliukai wub.gif ...Seneliams dar nelabai esu sumasčiusi, bet va jau preitais metais norėjos kažko tokio, kad daiktas būtų naudojamas, buvau besiruošianti pirkt brangius gražius vonios rankšluosčius, bet va vyras paskubėjo ir nupirko paveikslus doh.gif (kurie man nelabai schmoll.gif )O va dar yra mano močiutė, kuriai 70 metų...Ką būtent jai dovanot tai čia jau didelis klaustukas, nes va garbingo amžiaus žmogui sunkiausia ką tai išrinkt.... g.gif
Atsakyti
Dukrytei tai pirksim lėlę, jau seniai ji žaidžia ir myli lėlytes biggrin.gif , vyrui ko gero dovanosim kažką iš jo kvepalų serijos, t.y. to pačio kvapo skutimosi pienelį ar pan. Kitiems dar tiksliai nesugalvojau 4u.gif
Atsakyti
Svikos mamytes. Kaledos seimos svente. Ir nera svarbu dovanos, bet buvimas kartu prie jaukaus namu zidinio. Aisku dovaneliu labiausiai laukia musu mazyliai, jiems kaledos - dovanu metas. As savo dukrytei galvoju nupirkti ka nors tokio thumbup.gif , kad jai patiktu, jau turiu sugalvojusi kelis variantus, o vyrui manau padovanosiu pinigine, nes senajai jau galas. verysad.gif
Atsakyti
mes tai mazajam numate pirkti kanors grojancio ir mirgsincio, nes jam tai labai patinka, patinka kur daug mygtuku ir garsu smile.gif o vyrui dar nesugalvoja g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kadangi tema vaikų skyriuje, tai tik apie tą vaiką ir atsakysiu: biggrin.gif
Nupirkau tokį mašinyčių garažą, kur trenki su plaktuku per mygtuką, mašinytė išvažiuoja. Kiekviena mašina turi savo garsus, šviesas ir pan. Vienžo, bus triukšmo namuose doh.gif
Atsakyti
na as dar kazkaip nesumasciau ka padovanoti maziui g.gif
vyrui tai jau kvepalus nuziurjau , nes jau eina i pabaiga turimi...
o vaikui gal koki zaisla... maciau toki traukinuka, pats vaziuoja, nuo 12+ men... bus kaip tik...
Atsakyti
As manau,kad lengviausia dovana isrinkti mazyliui yra jo mamai smile.gif na gal dar ir teciui,nes tik jie gerai zino,kuom mazasis labiau domis,ko jis troksta.
Gal esu ir nelabai mandagi,bet visoms tetulems ir mociutems esu griestai pasakius nedovanoti nieko su mumis nepasitarus,nes visi pliusinukai ir lelytes yra koncervuojami dezese ir zmoniu pinigeliu vejais ismestu tiesiog gaila verysad.gif .
Siom kaledom Kaledu senis musiskei atnes ciuozykla,nes jau puse metu,kai vaiko neima po kelias valandas iskrapstyti is ten,kur sis zaislas stovi doh.gif
O stai ir kaledu senio dovana pademonstruosiu tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 30 lapkričio 2007 - 16:04
Noreciau dukrytei padovanoti lavinama zaidima, nes leliu ir taip daug turim, o paprasti zaisliukai nusibodo. Jai jau du metai, tai pats smalsumas " tongue.gif vaikisko pasaulio" pazinime
Atsakyti