Įkraunama...
Įkraunama...

kada pradėjot vaikščioti?

mano mergytei metai ir du menesiai vaikscioti pradejo mazdaug nuo metu.bet dabar laksto namie labai gerai tik lauke su batais sunkokai bet jau vasara manau bus tikrai lengva.galesiu paimti uz rankos it eit lengvai i parduotuve ar kur kitur mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika o mano berniukas pradejo vaikscioti nuo 9menesiu,po truputi po truputi ir nuo kokiu 10.5mes jau laksteme mirksiukas.gif.
Atsakyti
O mano mažyle pradėjo eiti kai liko vienadiena iki metukų, matavau jai suknytę ir jinai atsistojo ir žingsniuot pradėjo thumbup.gif na nustebino mus tai tikrai nes kažkaip galvojom kad vėliau prades eiti. g.gif
Atsakyti
Maniškis pradėjo prieš mėnesį (11 mėn), bet dar ''zuikius gaudom'' doh.gif , ypač, kai po kojom nežiūrim .blink.gif Kada jau atsiras tas atsargumo jausmas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gvineja: 29 lapkričio 2007 - 12:02
drinks_cheers.gif Manoji taip pat 11mėn. Pre daug ir nesaugojau, krito daug, užsigavo.. O dabar jau bėgioja..
Tiesiog,manau, vaikas pats turi pajaust, kada nukris, ką reiškia skauda, savisauga turi pačiam atsirast mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums vakar suėjo 14 mėn 4u.gif Pats pradėjo eiti be trijų dienų 10 mėnesių doh.gif O dabar tik spėk paskui doh.gif
Atsakyti
Mūsų mažiukė pradėjo žingsniuoti 9,5 mėn.,o šliaužiot taip ir neišmokus normaliai,nors dabar ir nebebando rolleyes.gif
Atsakyti
mano dukryte vaiksciot pradejo budama 9.5 men, o maziukas 8.5 men, dabar tai jau laksto kaip turi but, jau gaudyniu zaidziam. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sukryte mano pradejo 10 menesiu zingsniuot,po savaites jau tvirciau o po kitos ir lakstyt pradejo thumbup.gif dabar jei tureciau kantrybes eiciau uz rankos pasiemus i parduotuve,bet jos negalima ten paleist,nes padarytu tvarka.Taip kad lakstom tik lauke kur niekas nevarzo rolleyes.gif
Atsakyti
O mano dukryt vėlai pradėjo vaikščiot, jai buvo 1metai 1men . Kiek mokinom vis stovėdama, arba būtinai turėdavo pasilaikyt, o Kalėdų rytą ėmė ir nuėjo pas tėtį. Bųdavo juokinga, kai visą kelią eidavo normaliai, o ant gali nugriūdavo:)
Atsakyti
dukrytė vaikščiot pradėjo metukų ir mėnesio wub.gif
Atsakyti
Mes vaikstinet pradejom vienos tai nuo metuku ir 2 menesiuku 4u.gif
Atsakyti