Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti kad būtų artimas ryšys su vaiku?

Kartais pajaučiu kad vaikas labiau myli tėtį nei mane cry.gif , būna iš tiesų skaudu, manęs dažniau neklauso, na gal kad aš nuolaidesnė, jei pakeliam balsą tai ne tik aš bet ir vyras, todėl negaliu sakyti kad daugiau šaukiu ant vaiko, be to tėtį vaikas dažniau bučiuoja, gal sakau todėl kad vaikui dažniau sakau kad jį myliu, ir pati jį bučiuoju.
Nežinau labai noriu turėti tvirtą ryšį su sunumi, bet kaip tai padaryti , patarkit prašau sad.gif
Atsakyti
kartais tokias situacijas sunku suprasti. gal jis teti mato reciau, todel labiau pasiilgsta? o gal tetis su juo idomesnius zaidimus zaidzia? kitas dalykas -- vaikas dar pakankamai mazas, dar nelabai gali samoningai diferencijuoti meiles.
Atsakyti
Man tai visai natūraliai atrodo, nes tėčiai turi mažiau buities darbų, daugiau laiko gali skirti tiesioginiam bendravimui. Be to, galbūt sugalvoja įvairesnės veiklos, įdomesnių žaidimų, daugiau įvairių atrakcijų...
Beje, o kas čia blogo, jei sūnus myli tėtį?
Atsakyti
Eva, nenusimink. Vaikutis dar mažas ir manau, kad jis myli ir tave ir tėtį. O jūsų ryšys priklausys nuo tolimesnio jūsų auklėjimo, nuo jūsų bendravimo.
Atsakyti
Mano mama sako, kad reikia būti vaikui ne tik motina, bet ir drauge.
Pas mus taip ir yra (su mama). Labai tikiuosi, kad ir man pavyks su vaikais turėti tokį nuoširdų ir draugišką ryšį.
Eva, tik nesikrimsk, tavo vaikiukas dar per mažas, kad darytum išvadas. Dar turi daaaaug laiko.
Atsakyti
Eva, o tavo sūnus kartais ne tėvo kopija? wink.gif nes pas mane du sūnūs-tai vyresnėlis tėtuko kopija ir jie abu viens kitą labiau myli, o mažėlis mamos kopija ir tikras mamyčiukas-mama jam viskas biggrin.gif O augo ir auklėjami vienodai gi... tiesiog taip gaunasi, kad labiau atitinka gal zodiakai, gal biolaukai ar kažkas. nenusimink ir nepavydėk-kur kas blogiau būtų, jei jie vienas kito nemylėtų. Pamatysi, užtat antras bus tavo mamyčiukas wink.gif smile.gif
Atsakyti
Pritariu Rigedorai mirksiukas.gif Svarbiausia nereikia pergyventi. Visa meile mamytei ateis su laiku wub.gif Maniskis iki dvieju metu lygiai taip pat reiske meile tiek mamytei tiek teveliui, o stai dabar wub.gif dabar mano mazasis meiluziukas negali nei per zingsni atsitraukti neisbuciaves mamos biggrin.gif Manau, kad tikrai cia dideli pliusa prideda laikas, nes as su juo praleidziu 90 proc daugiau laiko nei vyras verysad.gif . Tu dziaukis kad tarp sunaus ir tecio toks stiprus rysys, juk ne kiekvienas tuo gali pasigirti mirksiukas.gif
Atsakyti
Eva, va mano dicke pasake kad mane myli... Kadangi iki to buvo daug ragu, tai paklausiau "nuo kada?". Sako "nuo sestadienio" blink.gif Kokio ji amziaus matyti liniuotej taip kad turek vilties. biggrin.gif
Nors is tikruju tas daugiau maziau ne kazi ka pasako, nes meiles nepasversi. Gal tiesiog jusu atzalele myli skirtingai ir skirtingai ta meile parodo, o ne daugiau ar maziau.
nail.gif
Atsakyti
Nuo ko tas ryšys priklauso, tai galas žino... Sako, kad kuo ilgiau mama vaiką savo pienu maitina, tuo stipresnis tarp jų ryšys. Deja, iš savo patirties galiu pasakyti, kad tai netiesa. Vyresnėlį maitinau tik dvi savaites, o antrąjį sūnų - beveik iki pusantrų metų. Rezultatas - didysis kaip katinas vis aplinkui, kai ilgiau išsiskiriam, tai pasiilgsta baisiausiai, o mažasis manęs pasigenda, tik kai su tėveliu susipyksta sad.gif
Atsakyti
Manau, kad ryšiui atsirasti būtinas ne tik pienas, t.y. maistas. Reikia ir žaidimų, ir pasikalbėjimų, ir bendro "darbo" (žinoma, po to mamai tikrai bus daugiau darbo). Kitaip tariant, neužtenka rūpintis tik vaiko pilvu ir fizinių poreikių patenkinimu, pamirštant dvasinių poreikių būtinybę.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 03 20, 12:54)
Kitaip tariant, neužtenka rūpintis tik vaiko pilvu ir fizinių poreikių patenkinimu, pamirštant dvasinių poreikių būtinybę.

Manai, kad Pukala tik pilvu rupinosi? swoon.gif As dristu speti, kad ne tik yu.gif
Atsakyti
pagrindiniai dalykai - akiu kontaktas, fizinis kontaktas, pokalbis, neisklaidytas demesys, palaikymas, drausme (bet ne bausme) - pagal vaiko, o ne teveliu poreiki... cia knygines tezes, bet as pati kiek imanoma stengiuosi ju laikytis, kol kas dar sunku daryti isvadas, bet vis tik manau, esminis dalykas meilei palaikyti ir ja auginti - tinkamai rodomas demesys vaikui...
Va maniske su teveliu zaidzia, juokiasi, isdykauja, atsikelusi i karto klausia kur tevelis... bet jei tik kas nutinka, is kart pas mamyte bega ir is vis, man vienai net i tulika neleidzia nueiti blush2.gif ...
manau, kad dukryte mums su vyru pakankamai vienodo kiekio, bet skirtingo turinio meile skiria smile.gif bet tai taip ir turi buti smile.gif


Atsakyti