Įkraunama...
Įkraunama...

Krišnaitai

Labas vakaras biggrin.gif ,
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie krišnaitus, krišnaizmą smile.gif Kad būtų paprasčiau aš klausimus sunumeruosiu ir tikiuosi daug atsakymų ax.gif . Taigi:
1. Ką žinote apie krišnos sąmonės judėjimą?
2. Koks jūsų požiūris į šį judėjimą?
3. Kaip reaguotumėte,jei jūsų artimasis pasirinktų šį tikėjimą?
Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inexpungible @ 2007 12 01, 19:24)
Labas vakaras biggrin.gif ,
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie krišnaitus, krišnaizmą  smile.gif  Kad būtų paprasčiau aš klausimus sunumeruosiu ir tikiuosi daug atsakymų  ax.gif . Taigi:
1. Ką žinote apie krišnos sąmonės judėjimą?
2. Koks jūsų požiūris į šį judėjimą?
3. Kaip reaguotumėte,jei jūsų artimasis pasirinktų šį tikėjimą?
Ačiū rolleyes.gif




1. kiek žinau krišnaizmas yra atšaka vaišnavizmo, kuris yra atšaka induizmo... šis judėjimas ir į Lietuvą yra atkeliavęs..
2. toleruoju.
3. reaguočiau lygiai taip pat, kaip ir pasirinkus bet kurį kitą tikėjimą ar religiją. tongue.gif


Atsakyti
Toleruoju, reaguoju sveikai. Kiekvienas turi teisę rinktis...
http://www.youtube.c...h?v=WWYGEM19cUk
Atsakyti
mažai ką žinau, bet žiūriu teigiamai. neagresyvūs jie tokie ir neįkyrūs atrodo.
tik man visada kyla klausimas, dėl ko žmonės renkasi tokias mums tolimų kraštų religijas -- ar dėl dvasinių reikmių, ar kad egzotikos norisi? nes dabar kaip ir mada domėtis ir mėgdžioti visokius tolimųjų rytų papročius. tik ant kiek tai rimta?
Atsakyti
Zmones, kaip zmones. Su vienu bendraujant pavyko ji atskleisti. Kol klausiau ka pasakoja buvo labai malonus, kalbejo apie mano teigiamus bruozus, is akiu mate, jog esu geriete. Kai motyvuotai atsisakiau paaukoti (pirkti knyga)...
...oi kiek isgirdau apie savo karma doh.gif

Vilniuj yra nuostabus zmogus Saulius Kruopis. Su juo labai idomu bendrauti. Kalba normaliai ir nesmerkia del kitokiu paziuru (teko klausytis paskaitas "Mokytoju namuose")
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 12 01, 22:09)

tik man visada kyla klausimas, dėl ko žmonės renkasi tokias mums tolimų kraštų religijas -- ar dėl dvasinių reikmių, ar kad egzotikos norisi? nes dabar kaip ir mada domėtis ir mėgdžioti visokius tolimųjų rytų papročius. tik ant kiek tai rimta?


O ar lietuviai ne tolimą- žydų- tikėjimą pasirinkę? Ar Izraeilis arčiau nei Indija? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inexpungible @ 2007 12 01, 18:24)
Labas vakaras biggrin.gif ,
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie krišnaitus, krišnaizmą  smile.gif  Kad būtų paprasčiau aš klausimus sunumeruosiu ir tikiuosi daug atsakymų  ax.gif . Taigi:
1. Ką žinote apie krišnos sąmonės judėjimą?
2. Koks jūsų požiūris į šį judėjimą?
3. Kaip reaguotumėte,jei jūsų artimasis pasirinktų šį tikėjimą?
Ačiū rolleyes.gif



На этот форум ты пришла спросить о кришнаидах , ты не пошла на их сайт , а пришла сюда, и мясля трезвыв умом а не вербовщик ли ты ax.gif А если не знаешь и спрашивать нечего, а будешь спрашивать- кадык вырву и сожрать заставлю g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2007 12 01, 23:57)
Zmones, kaip zmones. Su vienu bendraujant pavyko ji atskleisti. Kol klausiau ka pasakoja buvo labai malonus, kalbejo apie mano teigiamus bruozus, is akiu mate, jog esu geriete. Kai motyvuotai atsisakiau paaukoti (pirkti knyga)...
...oi kiek isgirdau apie savo karma  ohmy.gif


Man irgi iš akių tiesiog diagnozavo, kokia esu nuostabi, protinga, dvasinga ir tt lotuliukas.gif
apie karmą aš nesužinojau, nes knygą tiesiog įpiršo... blush2.gif

Atsakyti
Knygas jie turi dovanoti, o ne parduoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 01, 23:18)
Knygas jie turi dovanoti, o ne parduoti g.gif


Jie ne parduoda, o aukos paprašo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tos knygos kiek žinau vienas iš pragyvenimo šaltinių smile.gif Žinoma, jie turi ir normalių darbų, bet ne visi smile.gif Nors LT krišnaitų lb jau mažai yra smile.gif
O kokios dar jūsų nuomonės dėl tų 3-ų kl kur pradžioj uždaviau? rolleyes.gif
Atsakyti
schmoll.gif
QUOTE(Inexpungible @ 2007 12 02, 00:45)
Na tos knygos kiek žinau vienas iš pragyvenimo šaltinių smile.gif Žinoma, jie turi ir normalių darbų, bet ne visi smile.gif Nors LT krišnaitų lb jau mažai yra smile.gif
O kokios dar jūsų nuomonės dėl tų 3-ų kl kur pradžioj uždaviau?  rolleyes.gif



Вот советую со мной в залупу не лезтть schmoll.gif Съем и выкакаю с позором 4u.gif
Atsakyti