Įkraunama...
Įkraunama...

Neperšlampamos kelnaitės

Mano dukrytei 2 metai, o ant puodo niekaip negali atsisėsti. Galvoju, akd gerai būtų neperšlampami triusikėliai, į kuriuos būtų galima marliuką įdėti. Gal pajustų nepatogumą ir sutiktų ant puoduko atsisėsti. Gal žinote, kur tokių triusikėlių būna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maxima @ 2007 12 04, 18:58)
Mano dukrytei 2 metai, o ant puodo niekaip negali atsisėsti. Galvoju, akd gerai būtų neperšlampami triusikėliai, į kuriuos būtų galima marliuką įdėti. Gal pajustų nepatogumą ir sutiktų ant puoduko atsisėsti. Gal žinote, kur tokių triusikėlių būna? ax.gif

aš pirkau Vaikų mieste mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciū. Bandysim ieškoti. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš pirkau Mažylio pasaulyje kažkada seniai bet mums nepasiteisino - viskas pro šoną vistiek ištekėdavo
Atsakyti
Gal kam pravers mano atradimas-nepirkau neperslampamu kelnaiciu o tesiog i paprastas medvilnines kelnaites dedavau iklota suaugusiems nuo slapimo nelaikymo Tena (atrodo 3 dydi)
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2007 12 14, 12:44)
Gal kam pravers mano atradimas-nepirkau neperslampamu kelnaiciu o tesiog i paprastas medvilnines kelnaites dedavau iklota suaugusiems nuo slapimo nelaikymo Tena (atrodo 3 dydi)

kuo jie skyriasi nuo pampersu? blink.gif Juk esme tame, kad butu slapia viduj, o isorei sausa. Kad greiciau ant puodo eitu. O su iklotais sausa (sugeria iki 2 l slapimo)
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2007 12 17, 19:50)
kuo jie skyriasi nuo pampersu? blink.gif  Juk esme tame, kad butu slapia viduj, o isorei sausa. Kad greiciau ant puodo eitu. O su iklotais sausa (sugeria iki 2 l slapimo)

iklotai ne sugeria slapima kaip sauskelnes (jos tik sulaiko o ne sugeria) Jie gi ne skirti siusiavimui g.gif todel ir jauciama viduj slapia (bandziau todel sakau) o tai apie ka tu sakai kad sugeria 2 l slapimo tai ne aks kita o sauskelnes suagusiems
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2007 12 18, 09:01)
iklotai ne  sugeria slapima kaip sauskelnes (jos tik sulaiko o ne sugeria) Jie gi ne skirti siusiavimui  g.gif todel ir jauciama viduj slapia (bandziau todel sakau) o tai apie ka tu sakai kad sugeria 2 l  slapimo tai ne aks kita o  sauskelnes suagusiems

o tai kam kitam skirti tie iklotai,
juos net reklamuoja esant slapimo nelaikymui naudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2007 12 19, 15:45)
o tai kam kitam skirti tie iklotai,
juos net reklamuoja esant slapimo nelaikymui naudoti mirksiukas.gif

taigi sakiau kad sulaiko. Liaudiskai ir paprastai sakant kad triusikai nebutu slapi tongue.gif
Jie gi ne skirti siusiu sugerimui, todel ir jauciama viduj slapia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 19 gruodžio 2007 - 15:35
Vaiku mieste yra kelnytes skirtos baseinui, tai manau kuo puikiausiai tiks ir tokiu atveju blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Tokiu neperslampamu (maudymosi) kelnyciu buna devetuose ir kainuos apie 0,50ct o uz naujas mokesit apie 30lt
Mes tokias turim net trejas ir labai gerai thumbup.gif itiesi palute thumbup.gif

http://www.rasakila....mosi-kelnaites/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 20 gruodžio 2007 - 20:55
Sveikos,ir man tas pats sūneliui jau 2m,bet nelabai nori ant puoduko kai padaro ką tada pasako mastau.gif .Eina ir į darželį,bet buna su pampersu sodina ant puodo,bet nelabai vargstam,reik ir mums tų neperšlampamų kelnaičių g.gif
Atsakyti