Įkraunama...
Įkraunama...

Keistas pojūtis

Taip jau nutiko pries pora dienu, kad diena buvau prigulus pusvalandziui. Prabudusi jau buvau gerokai ir tikrai zinau, kad nesapnavau, nes tai buvo gal kokios 5 - 10 minuciu po prabudimo. As pajutau kazkokias vibracijas aplink savo apatine kuno dali, o paskui mano sirdis pradejo smarkiai dauzytis nors as neissigandau, o tiesiog stebejau si keista ir malonu reiskini. Keisciausia, kad salia saves pajutau tarsi dar vienos sirdies plakima. Kas tai buvo? rolleyes.gif
Atsakyti
O tai buvo daugiau keista ar daugiau malonu? Nieko neišmanau apie tai, tiesiog smalsauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_Š @ 2007 12 05, 00:54)
O tai buvo daugiau keista ar daugiau malonu? Nieko neišmanau apie tai, tiesiog smalsauju  blush2.gif

Keista ir idomu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisita: 04 gruodžio 2007 - 23:05
QUOTE(Felisita @ 2007 12 04, 23:15)
Taip jau nutiko pries pora dienu, kad diena buvau prigulus pusvalandziui. Prabudusi jau buvau gerokai ir tikrai zinau, kad nesapnavau, nes tai buvo gal kokios 5 - 10 minuciu po prabudimo. As pajutau kazkokias vibracijas aplink savo apatine kuno dali, o paskui mano sirdis pradejo smarkiai dauzytis nors as neissigandau, o tiesiog stebejau si keista ir malonu reiskini. Keisciausia, kad salia saves pajutau tarsi dar vienos sirdies plakima. Kas tai buvo?  rolleyes.gif



o tai nebuvo kartais tolia snaudimo būsena, kai atrodo, kad viską jauti, kas vyksta aplinkui, bet tuo pačiu dar ir sapnuoji.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli gražu @ 2007 12 05, 12:45)
o tai nebuvo kartais tolia snaudimo būsena, kai atrodo, kad viską jauti, kas vyksta aplinkui, bet tuo pačiu dar ir sapnuoji....  mirksiukas.gif


...ir sapnuodama patiri kažką panašaus į orgazmą...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 05, 15:30)
...ir sapnuodama patiri kažką panašaus į orgazmą...

na ne tikrai ne orgazmas ir nemiegojau, nes kai ta patyriau jau sedejau lovoje, keltis ruosiausi. tas nebuvo taip jau malonu, tiesiog neiprasta ir keista.
Atsakyti
Kiek esu girdejus,pradedant astraline kelione irgi panasiai jauciama vibracija.Bet jei jau ruosiais keltis,tada nesuprantu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2007 12 05, 20:20)
Kiek esu girdejus,pradedant astraline kelione irgi panasiai jauciama vibracija.Bet jei jau ruosiais keltis,tada nesuprantu g.gif  g.gif

jau apie ta astraline kelione man drauge kazka sake, bet as nekeliauju ir net nesiruosiau. o kazkaip netycia turbut neiseina. ji taip maste, kad cia pas mane kazkas atkeliavo, nes jutau kazkieno sirdies plakima salia.
Atsakyti
Tiesiog...Pasidaryk nėštumo testą! Gal ta vibracija ir buvo tavo būsimo vaikelio širdelėes plakimas 4u.gif O jeigu nedrįsti ryžtis tokiam atsagingam žingsniui-pasikonsultuok su apylinkės gydytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš tiesiog aš @ 2007 12 05, 21:59)
Tiesiog...Pasidaryk nėštumo testą! Gal ta vibracija ir buvo tavo būsimo vaikelio širdelėes plakimas 4u.gif  O jeigu nedrįsti ryžtis tokiam atsagingam žingsniui-pasikonsultuok su apylinkės gydytoja smile.gif

siuo metu nestumas galimas nebent nuo sventos dvasios, bet kadangi si versija irgi atkrenta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisita @ 2007 12 05, 21:22)
siuo metu nestumas galimas nebent nuo sventos dvasios, bet kadangi si versija irgi atkrenta.  biggrin.gif


Mezgasi intriga. Toks atvejis istorijoje buvo, taigi neatkrenta laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 05, 23:28)
Mezgasi intriga. Toks atvejis istorijoje buvo, taigi neatkrenta laugh.gif

dar ir kaledos arteja. lotuliukas.gif
Atsakyti