Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželis "Nykštukas"

Labai laukiu atsiliepimu apie darzeli Nykstuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 22 kovo 2010 - 19:22
QUOTE(Viktoosia @ 2007 12 05, 14:40)
Labai laukiu atsiliepimu apie darzeli Nykstuka.



Yra tema apie darzelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 12 09, 19:11)
Yra tema apie darzelius mirksiukas.gif

neradau apie si darzeli niekur schmoll.gif
Atsakyti
Mano abu berniukai lanko mokyklą - darželį "Nykštukas" ir esu labai patenkinta. Žinoma ten patekti nėra lengva, reikėtų užsirašyti iš anksto. Ypatingai dėkinga esu muzikos vadovei AUŠRAI, nuostabus pedagogas ir žmogus! Savo srities super profesionalas super thumbup.gif . Ji atvažiuoja iš VDG. Džiaugiuosi, kad mano mažasis lanko pas ją muzikos užsiėmimus (už papildomą mokestį visa grupė pora kartų per savaitę papildomai "muzikuoja").
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamalia: 18 sausio 2008 - 11:04
QUOTE(mamalia @ 2008 01 18, 13:02)
Mano abu berniukai lanko mokyklą - darželį "Nykštukas" ir esu labai patenkinta. Žinoma ten patekti nėra lengva, reikėtų užsirašyti iš anksto. Ypatingai dėkinga esu muzikos vadovei AUŠRAI, nuostabus pedagogas ir žmogus! Savo srities super profesionalas  super  thumbup.gif . Ji atvažiuoja iš VDG. Džiaugiuosi, kad mano mažasis lanko pas ją muzikos užsiėmimus (už papildomą mokestį visa grupė pora kartų per savaitę papildomai "muzikuoja").




Gaila, kad tiek mazai atsiliepimu apie "Nykstuka", nes ir mano sunus siemet ji prades lankyti. Noreciau daugiau suzinoti verysad.gif
Atsakyti
Mus irgi domina katik uzsiraseme i eile rugseji jos ir sulauksime , gal kas dar gali pasidalinti ispudziais?

kadangi direktore nelabai kalbi tai neissiaiskinome kokiu principu tem moko ir pan. gal kas galit paaiskinti ax.gif
Atsakyti
mus irgi labai domina sis darzelis,esam uzsirase dar ir i pusaite,bet negalim apsisprest kur geriau vest :hmgal galetumet patart kas ten vedat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dalia22 @ 2009 02 10, 19:11)
mus irgi labai domina sis darzelis,esam uzsirase dar ir i pusaite,bet negalim apsisprest kur geriau vest :hmgal galetumet patart kas ten vedat ax.gif

o galima i juos abu rasytis kazka sake man ten kad dabar pagal nauja tvarka tik i viena galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2009 02 11, 16:34)
o galima i juos abu rasytis kazka sake man ten kad dabar pagal nauja tvarka tik i viena galima  g.gif

mes jau senai uzsirase,kai dar buvo galima mirksiukas.gif todel norim apsisprest kur geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalia22 @ 2009 02 12, 12:53)
mes jau senai uzsirase,kai dar buvo galima  mirksiukas.gif  todel norim apsisprest kur geriau g.gif

ummm aisku 4u.gif kazkaip labai jau niekas neuzsuka pasidalinti mintimis verysad.gif
Atsakyti
Mano mergytė lanko šį darželį jau baigėsi pirmas mėn., kol kas nusiskundimų neturim , auklėtojos malonios, geros, visada su šypsena mažylę pasitinka ir išlydi, maniškė ten noriai eina, ir sako, jog auklėtojos jai yra geros, o man tai ir yra didelis pliusas, gal kiek ankstokai mažiesiems pusryčiai tiekiami (8:15 val), aš saviškės kol kas tokiu laiku ir nenuvežu, pavalgom namie, bet kam panašiu metu į darbą reikia, tai manau jokios bėdos.Aišku neoficialios rinkliavos yra, kaip ir daugumoje darželių manau, tam jau reiktų nusiteikti, bet kaip bebūtų po prievarta nieko neprašo...
maždaug tiek kol kas pasakyti galiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 28 vasario 2009 - 22:37
Sveiki.Mano sunus lanko paruosiamaja grupe darzeli Bet as nesu patenkinta mokejimu uz si darzeli,todel norejau paklausti,ar ir kituose darzeliuose reike moketi menesi i prieki? dekui




























Atsakyti