Įkraunama...
Įkraunama...

Programėlė lietuvių kalbos žinioms gerint

Sveiki

Gavau sia programele pries kelis metus, lietuvių k. rašybai gerint thumbup.gif , ten ir diktantus galima rasyti, ir mokintis gramatika, ivairus zaidimai , zodziu visko nemazai biggrin.gif Mano sunus su ja mokosi iki siol
Jei kam reikia rasykit parasysiu adresa kur as ja patalpinsiu 4u.gif
rasykit i az
iki
Atsakyti
mamos, kurios atsisiuntet, kaip ispudziai? blush2.gif kokiam ten mazdaug amziui jinai skirta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2007 12 06, 11:12)
mamos, kurios atsisiuntet, kaip ispudziai? blush2.gif kokiam ten mazdaug amziui jinai skirta ax.gif



ten ji nera kazkokia stebuklinga, grafika nera nauja, bet viskas veikia ir mums pagelbeja, o siaip tinka net ir suaugusiems mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniega1: 06 gruodžio 2007 - 12:58
tai gal Sniega1, galetum cia nuoroda idet ax.gif norinciu bus daug, o taip tau tik zinuciu gavikli perpildysim cool.gif blush2.gif
Atsakyti
sveiki,na butu naudinga mano vyro sesutei pasimokinti 4u.gif parasykite adresiuka 4u.gif o beje gal kas turi ar zino is kur gauti programele anglu kalbai mokintis,zinau budavo tokie kaip zaidimai (pvz: pasako raide tu turi ja per tam tikra laika paspausti nesuklydes ir tt) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Signa...: 06 gruodžio 2007 - 15:09
QUOTE(Signa... @ 2007 12 06, 15:09)
sveiki,na butu naudinga mano vyro sesutei pasimokinti  4u.gif  parasykite adresiuka  4u.gif  o beje gal kas turi ar zino is kur gauti programele anglu kalbai mokintis,zinau budavo tokie kaip zaidimai (pvz: pasako raide tu turi ja per tam tikra laika paspausti nesuklydes ir tt)  ax.gif


visoms sudejau i az 4u.gif

turiu kelis kompaktus net anglu kalbai mokintis - labai fainas dalykas, bet daug sveria ir neina ant visu windows'u doh.gif

dar turiu Gimtoji istorija nuo 7-12 klases, irgi labai fainas su video medziaga ir vaizdiniais ivairiais smile.gif bet irgi daug sveria doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniega1: 06 gruodžio 2007 - 17:49
QUOTE(Sniega1 @ 2007 12 06, 08:29)
dar turiu Gimtoji istorija nuo 7-12 klases, irgi labai fainas su video medziaga ir vaizdiniais ivairiais smile.gif bet irgi daug sveria doh.gif

nebūtina turėti CD, jei turi internetinį ryšį...
istorija yra čia: http://mkp.emokykla.lt/gimtoji/
Atsakyti
Ikeliu cia nuorodele, atsisusite 4u.gif
Programele

jei kam neatsiveria rasykit, atsiusiu el. pastu
Atsakyti
QUOTE(Sniega1 @ 2008 03 29, 11:34)
Ikeliu cia nuorodele, atsisusite  4u.gif
Programele

man neatsidaro kazkokie heroglifai
Atsakyti
Labas rytas, jūsų AŽ pilna, tad rašau čia.
prašau pakartotinės nuorodos, nes perkrovus kompiuterį , turima programa neveikia sad.gif

neįsirašo man iš nuorodos sad.gif
per visus browserius išbandžiau sad.gif
Atsakyti
4u.gif labukas jei galima ir aš norėčiau ax.gif
na o aš galiu pasidalinti anglų kalbos puslapiuku mano sūnus sužavėtas ax.gif
http://www.starfall.com/
Atsakyti
Sveikos, galiu pasiulyti dar viena anglu kalbos puslapiuka:
http://www.english-4...om/nursery.html
blush2.gif ir labai labai norėčiau tos lietuvių kalbos programėlės 4u.gif
Atsakyti