Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai-Dzentelmenai

Mielosios, noreciau paklausti ar Jusu vyrai leidzia Jums pasijausti (o gal netgi nuolatos suteikia galimybe jaustis) moteriskomis? Juk daznai buna ir taip, kad salia vieno vyro jauties grazia, dailia, geidziama moterimi...tuo tarpu salia kito jauties jeigu ir ne 100% kitokia, tai bent 50% procentu to zavaus moteriskumo kazkur isnyksta arba net nepasirodo...
Tai kaip?
wink.gif
Atsakyti
Always "feminine. thumbup.gif su savo vyru. Bet kartais man paciai tokiai nepatinka buti, priklauso nuo situacijos...as kartais noriu tiesiog, kad jis laikytu mane draugu biggrin.gif
Atsakyti
Prie saviskio beveik visad jauciuosi grazi,net gi isejus is duso su turbanu ant galvos biggrin.gif is kitos puses, kai jauciuosi super grazi ir apsirengiu kokia mini suknyte, puse mano "grozio" isgaruoja pamacius jo reakcija. Nepatinka mano vyrui kai demonstruoju visas savo grozybes ne tik lovoj,o ir aplinkiniams.
Atsakyti
Aš tai kažkaip prie svetimų jaučiuos gražesnė,nes tuoj komplimentų papila,o juk saviškis tuo tiok laiks nuo laiko užsiima.. ax.gif
Atsakyti
Na, mano draugas tai Dzhentelmenas is didziosios D.. Vat ka moka, ta moka. Ar as su sportinem kelnem, ar su vakarine sukne, nesvarbu. O jei ka nors atviresnio deviu, tai jis toks kaip tikras liutas - gina savo teritorija ir visus nuo manes nuvaro ir laaaaabai didzhiuojasi, kad vat as su juo ax.gif nu faina smile.gif
Atsakyti
Taip. Ir dar kaip. Kartais jis pasako, kad graziai atrodau tik tam, kad greiciau as nuo jo atkibciau su savo klausimais, bet dazniausiai - tai nuosirdziai smile.gif
Atsakyti
O kas įeina į tą sąvoką "Džentelmenas" - vien komplimentais žarstytis ir, kaip leido suprasti Maidenana unsure.gif , demonstruoti savininkiškumą? mastau.gif
Atsakyti
uoj as tai pastaruoju metu uzsikompleksavau ir nesijauciu su juo budama grazuole. nes jis pas mane pastaruoju metu toks puoseiva pasidare. nespeju as paskui ji blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 12 10, 00:11)
O jei ka nors atviresnio deviu, tai jis toks kaip tikras liutas - gina savo teritorija ir visus nuo manes nuvaro


Tada jis ne dzentelmenas schmoll.gif , tikras dzentelmenas niekur ir nieko nevarineja biggrin.gif , tik tyliai zavisi is sono savo dama, leisdamas pajusti savo damai, kitu vyru demesi.Jis turi moketi suvaldyti savo pavyda taip, kad niekas nepastebetu.
Atsakyti
QUOTE(uzknisai @ 2007 12 18, 16:59)
Tada jis ne dzentelmenas schmoll.gif , tikras dzentelmenas niekur ir nieko nevarineja biggrin.gif , tik tyliai zavisi is sono savo dama, leisdamas pajusti savo damai, kitu vyru demesi.Jis turi moketi suvaldyti savo pavyda taip, kad niekas nepastebetu.

Aleeeee!!!!!!!! ne taip ishsireishkiau. "Nuvarinieja" tai turiu omeny, kad duoda suprasti, kad as - jo moteris ir esu uzimta. kaip jis draugams sako "galite ziureti ir grozetis, bet ji mano"... Nu, man malonu ta girdeti blush2.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 12 15, 22:50)
O kas įeina į tą sąvoką "Džentelmenas" - vien komplimentais žarstytis ir, kaip leido suprasti Maidenana unsure.gif , demonstruoti savininkiškumą? mastau.gif

Cia moters atzhvilgiu. save ir savo aplinka priziuri ne ka maziau.
Apie dzhentelmenus yra labai daug anekdotu - pvz., jie niekada nekalba apie ilgi, nei ju paciu nei jachtu.. na ir daug niuansu - neabejingi madai, supranta apie vyna, skiria van ghog`a nuo modelgiani, lankosi operoj, puikiai suvokia, kad kostiumas turi buti pasiutas, o ne pirktas, keicia kojines kasdien, apie visas savo moteris kalba tik graziai ir pagarbiai nu ir pan.. Man, pvz, tikru tikriausias dzhentelmenas - Lordas Henry. Cia oskaro wild`o personazhas is doriano grey portreto - nu tikrai, zaviuosi. ax.gif
Atsakyti
mano pacioj pradzioj draugystes, per vestuves ir po vestuviu koki puse metu, tai buvo dzentelmenu dzentelmenas, o va laikui bengant apsiprato su tuom, kad as jau kaip niekur ir nedingsiu ir todel kiekviena diena as jo dzentelmeniskumo nejauciu,kartais jam pasakau, tai jis atsauna, nu, kad as irgi zmogus ir negaliu be perstojimo buti tik tavo dzentelmenu smile.gif bet jei jau kartu iseinam i koki pokyli, kur vyrai su kostiumais o moterys su suknelem ir t.t. tai tada vel pasijauciu kad salia turiu dzentelmena wub.gif
Atsakyti
nebuciau tekejus,jei nebutu dzentelmenas..jei ko nesuopranta-pasakau garsiai ir vsio.kita karta nereikia sakyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maza saulyte: 20 gruodžio 2007 - 21:21