Įkraunama...
Įkraunama...

Išradinga mama

nutariau tokia tema sukurt, juk keikviena mama išradinga blush2.gif
pvz. aš
*kadangi pamperso vaikas nemėgsta reikia ką nors sumąstyt kad vaikiukas būtų ramus kol ji užmausiu biggrin.gif taigi pastebėjau jog kartojama viena frazė ji ramina, jis stebi mano lūpas bigsmile.gif
*kadangi yra rankinukas" prie nešvarių lėkščių manęs neprileidžia, tada išsigelbėjimas - šalia manęs išbarstyti didelius skalbinių segtukus, ir mamai laisvos rankos bigsmile.gif
*virtuvėje laikant vaiką ant rankų bulvės nenuskusi g.gif schmoll.gif taigi pasodinus ji ant spintelės į rankas duodamas medinis šaukštas galbūt prieš tai buvęs maiste blush2.gif ir vaikas ramus tongue.gif

beje , nesiskaito naujausi isradimai: kilimeliai, virs lovytes pakabintos karuseles itt itt

kokie jūsų, mamos, "išradimai" bigsmile.gif ???
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2007 12 07, 14:50)
nutariau tokia tema sukurt, juk keikviena mama išradinga  blush2.gif
pvz. aš
*kadangi pamperso vaikas nemėgsta reikia ką nors sumąstyt kad vaikiukas būtų ramus kol ji užmausiu biggrin.gif taigi pastebėjau jog kartojama viena frazė ji ramina, jis stebi mano lūpas  bigsmile.gif
*kadangi yra rankinukas" prie nešvarių lėkščių manęs neprileidžia, tada išsigelbėjimas - šalia manęs išbarstyti didelius skalbinių segtukus, ir mamai laisvos rankos  bigsmile.gif
*virtuvėje laikant vaiką ant rankų bulvės nenuskusi  g.gif  schmoll.gif taigi pasodinus ji ant spintelės į rankas duodamas medinis šaukštas galbūt prieš tai buvęs maiste  blush2.gif  ir vaikas ramus  tongue.gif

beje , nesiskaito naujausi isradimai: kilimeliai, virs lovytes pakabintos karuseles itt itt

kokie jūsų, mamos,  "išradimai"  bigsmile.gif  ???

man idomu,kokia fraze sakai,kai keiti pampersa,nes su mano maze beda ta pati
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 12 07, 15:35)
man idomu,kokia fraze sakai,kai keiti pampersa,nes su mano maze beda ta pati

tokio seno diedo balsu lotuliukas.gif
"aaaliooo, kto tam? , aaalliooo " ??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
beje ir kombinezona uzsidedant irgi naudoju tongue.gif
Atsakyti
Aš tai duodu buteliuką atsigert, kai rengiu kombinezonu, o kai pampersą keičiu, tai kukurūzų į kišu į ranką - ramu.
Atsakyti
kai papmersa keiciu duodu koi zaisla i rankas arba siap ka nors marmaliuoju tada klauso biggrin.gif

o kai aprenkti i lauka reikia, deti kepure, kombinezona ir t.t tai dainuoju kokia dainele irgi klauso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 12 07, 16:08)
kai papmersa keiciu duodu koi zaisla i rankas arba siap ka nors marmaliuoju tada klauso  biggrin.gif

o kai aprenkti i lauka reikia, deti kepure, kombinezona ir t.t tai dainuoju kokia dainele irgi klauso  biggrin.gif

MAN DAINELES NEPADEDA verysad.gif
Atsakyti
o ka darot kai norit i dusa nueit?? smile.gif pas mus tai duris vonios atidarytos, Danielius viska isvarto, ir pabega, o kambari bandau palikti tai jau labai verkia.. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikis-Puikiss @ 2007 12 07, 16:41)
o ka darot kai norit i dusa nueit??  smile.gif  pas mus tai duris vonios atidarytos, Danielius viska isvarto, ir pabega, o kambari bandau palikti tai jau labai verkia.. cray.gif


Geriausia išeitis eiti į dušą kai vaikas miega mirksiukas.gif

O jei kai nemiega, tai aš į maitinimo kėdutę įsisodindavau ir vis kart nuo karto išlendu pro užuolaida pasakyti "kuku" - kleckui būna labai linksma pramoga lotuliukas.gif
Atsakyti
As i dusa einu,kada vaika smiega arba vyras buna su vaiku.mANOJI LABAI MEGSTA VANDENUKA,TAI RAMIAI NESEDETU IR NEZIURETU KAIPMAMYTE MAUDOSI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikis-Puikiss @ 2007 12 07, 16:41)
o ka darot kai norit i dusa nueit??  smile.gif 

mes tryse thumbup.gif blush2.gif
sveikinimai grazia data thumbup.gif 1 1 1 bigsmile.gif
QUOTE(Renna @ 2007 12 07, 16:55)
išlendu pro užuolaida pasakyti "kuku" - kleckui būna labai linksma

wub.gif

nauji isradimai, pasirodo maziukui sedint tetei ant sprando (?) jam kuo puikiausiai be jokiu ne ne ne imanoma ipurksti juros vandenuko humer , isvalyt nosyte itt, wub.gif

Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2007 12 07, 17:26)
mes tryse  thumbup.gif  blush2.gif
sveikinimai grazia data  thumbup.gif  1 1 1  bigsmile.gif

wub.gif

nauji isradimai, pasirodo maziukui sedint  tetei ant sprando (?) jam kuo puikiausiai be jokiu ne ne ne imanoma ipurksti juros vandenuko humer , isvalyt nosyte itt,  wub.gif

thumbup.gif PASIZIMI TU ISRADINGUMU thumbup.gif
Atsakyti
Kai maziukas labai isiverkia tai paimu ji ir priglaudziu prie krutines ir dainuoju - butinai reik balsa moduliuoti- tai garsiau tai tyliau ir tada jis nurimsta ir stebisi- aisku sis metodas nevisada suveikia. o kitas budas tai kai verkia tai garsiai pabarskinti barskuciu ir ijungti karusele kur virs lovytes- kartais padeda. mirksiukas.gif
Atsakyti