Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės

Sveikos,

Sugalvojau aš naujiems metams pasisiūdinti ilgas, iki alkūnių, pirštines. Tačiau ne taip paprasta tai padaryti, pasirodė. Iš trikotažo galbūt ir nesunku, bet jeigu medžiaga nesitampo? Reikia tarp pirštukų dėti papildomus įsiuvus, o nykštį siūti atskirai. Gal kuri nors matėte ar turite pirštuotos pirštinės iškarpą?

Atsakyti
Pati jau radau vieną pavyzdį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2007 12 08, 16:05)
Pati jau radau vieną pavyzdį
user posted image


labai gerai, kad ikelei brezinuka. rudeni ieskojau ir nepavyko rasti smile.gif
tai vietoj siuvimo pradejau jas nerti vaseliu. Gal iki pavasario ir baigsiu, nes dabartine stadija- apie pusantros pirstines blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2007 12 08, 17:05)
Pati jau radau vieną pavyzdį
user posted image

clap.gif Lekiu ieškot tinkamos medžiagos spintose 4u.gif
Atsakyti
Jeigu kuri pasisiųsite, parašykit (aš, tikiuosi, savaitgalį prisėsiu). Nors įtariu, kad bus sunku... Šiek tiek bandžiau siųdintis ir be iškarpos - sunku, labai smulkmeniškas darbas, sudėtinga išversti... O aš dar noriu daryti iš tokios a la pamušalinės medžiagos, tai esu nusiteikusi sunkiam darbui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelytia: 11 gruodžio 2007 - 13:49
QUOTE(lelytia @ 2007 12 11, 14:48)
Jeigu kuri pasisiųsite, parašykit (aš, tikiuosi, savaitgalį prisėsiu). Nors įtariu, kad bus sunku... Šiek tiek bandžiau siųdintis ir be iškarpos - sunku, labai smulkmeniškas darbas,  sudėtinga išversti... O aš dar noriu daryti iš tokios a la pamušalinės medžiagos, tai esu nusiteikusi sunkiam darbui  g.gif


kaip sekes siuti pirstinaites? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 12 18, 21:58)
kaip sekes siuti pirstinaites? smile.gif


Dar nesiuvau, egzaminų sesija užgriuvo wacko.gif Po Kalėdų pas mamą siųsiu, nusipirko naują siuvimo mašiną clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2007 12 20, 17:07)
Dar nesiuvau, egzaminų sesija užgriuvo  wacko.gif  Po Kalėdų pas mamą siųsiu, nusipirko naują siuvimo mašiną  clap_1.gif


Oj kaip sudėtinga su tom pirštinėm... arba visai nevykusi aš siuvėja. Prieš naujuosius visą vakarą sėdėjau, kirpau, daigsčiau ir siuvau. Pasiėmiau tokią "nėriniuotą" medžiagą, taigi ir dėl to buvo sudėtinga. Pabaigiau, maunuosi, o gi žiūriu - viena per maža (medžiagytė iškart įplyšo), o kitą - iš išvirkščios medžiagos padariau! biggrin.gif nebebuvo kada bedaryti, tai likau per Naujuosius be pirštinių. Nors manau, kad iš trečio karto geras padaryčiau biggrin.gif
Jeigu kuri darysite, turėkite galvoje, kad siuvant su mašina jos dar labiau susiaurėja, negu sudaigsčius rankomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelytia: 03 sausio 2008 - 10:15
QUOTE(lelytia @ 2008 01 03, 11:14)
Oj kaip sudėtinga su tom pirštinėm... arba visai nevykusi aš siuvėja. Prieš naujuosius visą vakarą sėdėjau, kirpau, daigsčiau ir siuvau. Pasiėmiau tokią "nėriniuotą" medžiagą, taigi ir dėl to buvo sudėtinga. Pabaigiau, maunuosi, o gi žiūriu - viena per maža (medžiagytė iškart įplyšo), o kitą - iš išvirkščios medžiagos padariau!  biggrin.gif  nebebuvo kada bedaryti, tai likau per Naujuosius be pirštinių. Nors manau, kad iš trečio karto geras padaryčiau  biggrin.gif
Jeigu kuri darysite, turėkite galvoje, kad siuvant su mašina jos dar labiau susiaurėja, negu sudaigsčius rankomis.


Manau, kad kai baigsiu pradetus darbelius, butinai prie pirstiniu sesiu, juolab, kad kai ateina pavasaris, ju jau reikia, nebespeji tam sezonui. o prie 3/4 rankoviu ilgos thumbup.gif
Atsakyti
Rašau na dėl prašymo patarti, o tiesiog į temą apie pirštines.
Kelis kartus sau siuvausi pirštines, tiesiog apvedu ranką ir susiųvu. Atrodo ne labai gerai, na, bet žodis ''gerai'' apibudinti tiktu smile.gif
Bet tikrai geriausiai siuti tik iš tamprios medžiagos ir nesikankinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koshka21: 27 sausio 2008 - 03:51
labai gražias mačiau žurnale megztas ilgas pirštuotas pirštines. Na bet jau pavasaris atėjo, nebelabai aktualu megztos. Kazin o gal nertos visai neblogai būtų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2008 03 18, 20:09)
labai gražias mačiau žurnale megztas ilgas pirštuotas pirštines. Na bet jau pavasaris atėjo, nebelabai aktualu megztos. Kazin o gal nertos visai neblogai būtų. g.gif

Hm, nebloga mintis, tik gerai būtų nėrimo schema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papuga: 18 kovo 2008 - 19:27