Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukiškas elgesys

Sveikutės mamytės,
Turiu tokį klausimėlį apie berniukų elgesį blush2.gif Mano sūnelis nuo pat mažens labai mėgsta ant pilvo miegoti ar tik šiaip gulėti ir būtinai po pilvu arba tarpkojį turi būti sukištos rankytės. Anksčiau taip atsigulęs dar šokinėdavo. Dabar jau kuris laikas su vyru pastebim, kad jis atsigulęs ant pilvuko ne šokinėja, bet ,,niuksuoja" kaip šuniukas apsižergęs kokį daiktą doh.gif Aiškinu kad taip daryti negražu, neleidžiu kartais gulėt ant pilvuko, bet jis vis tiek neklauso doh.gif
Ar jūsų sūneliai taip daro? Kaip nuo to atpratinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna @ 2007 12 09, 01:35)
Sveikutės mamytės,
Turiu tokį klausimėlį apie berniukų elgesį  blush2.gif Mano sūnelis nuo pat mažens labai mėgsta ant pilvo miegoti ar tik šiaip gulėti ir būtinai po pilvu arba tarpkojį turi būti sukištos rankytės. Anksčiau taip atsigulęs dar šokinėdavo. Dabar jau kuris laikas su vyru pastebim, kad jis atsigulęs ant pilvuko ne šokinėja, bet ,,niuksuoja"  kaip šuniukas apsižergęs kokį daiktą doh.gif Aiškinu kad taip daryti negražu, neleidžiu kartais gulėt ant pilvuko, bet jis vis tiek neklauso doh.gif
Ar jūsų sūneliai taip daro? Kaip nuo to atpratinti? blush2.gif

Maniškis tikrai nedaro g.gif O gal jūsų mažiukas taip daro tik tada ,kai būna su pampersu? Reiktų taad pamėgint laikyt be jo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 10 gruodžio 2007 - 13:58
Nu mano irgi taip sunus nedarouser posted image
Atsakyti
Na maniškis taip nedaro, tik šiaip labai mėgo pasikrapštyt klyną tik nusisuk o rankytė jau klyne, tai gavo per nagus, bet nesuveikė tada močiutė jam pasakė, kad jei varna per langą pamatys jo nuogą pimpiuką tai jį nusineš biggrin.gif aišku nelabai gerai vaikui tokius dalykus sakyt, bet suveikė thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis taip nedaro. : schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitav: 10 gruodžio 2007 - 15:38
mano irgi taip nedaro tik kai buna be sauskelniu daznai paciupineja savo pimpe tai pasakem kad suniukas kuri turim pamatis ir nukas pirstukus jei jis taip daris
suveike
Atsakyti
Maniškis ir taip nedaro.
Atsakyti
QUOTE(Žana B @ 2007 12 11, 00:31)
mano irgi taip nedaro tik kai buna be sauskelniu daznai paciupineja savo pimpe tai pasakem kad suniukas kuri turim pamatis ir nukas pirstukus jei jis taip daris
suveike


tai nieko tokio kad toks mazas vaikas save paciupineja. gi cia savo kuno pazinimas. nieko blogo. ir gasdinti ar gedyti vaiko nereikia. kai gerokai didesnis vaikas taip daro siuloma nukreipti demesi kitur, bet jokiu budu ne barti. juk lytis tai nera kokia nors geda. augesnio vaiko toki elgesi sukelia daugelis priezasciu, pagrinde is ju - psichologines. o mazylio iki 3-4 metu tai grynai fiziologiskai, kuno tyrinejimas, pazinimas.
Atsakyti
Mano mazylis visada ciupineja pimpuka kai numaunu pampersa ir leidziu plikam palakstyti, be to kai sedi vonioje irgi ciupineja, nemanau, kad tai blogai...jis tik su juo susipazysta.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglutė @ 2007 12 10, 14:35)
Na maniškis taip nedaro, tik šiaip labai mėgo pasikrapštyt klyną tik nusisuk o rankytė jau klyne, tai gavo per nagus, bet nesuveikė tada močiutė jam pasakė, kad jei varna per langą pamatys jo nuogą pimpiuką tai jį nusineš  biggrin.gif aišku nelabai gerai vaikui tokius dalykus sakyt, bet suveikė  thumbup.gif


mano išdykelis nuo pat gimimo iprates miegot ant nugaros. Pas mus bėda buvo nes labai mėgo nusirengt ir taip bėgiot po namus doh.gif , bardavom bet tai jo nepaveigdavo, tada aš pasakiau kad paukščiukas už lango jau stebi ir tuoj įleisiu į namus, kad cipciuką pagriebtų blush2.gif , negerai taip sakyti ir vyras mane barė kad paukščiukų bijos, bet suveikė dabar jeigu ir išsirengia tai nors triusikėlius palieka ant užpakalio, ir paukščiukų tikrai nebijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2007 12 12, 19:57)
Mano mazylis visada ciupineja pimpuka kai numaunu pampersa ir leidziu plikam palakstyti, be to kai sedi vonioje irgi ciupineja, nemanau, kad tai blogai...jis tik su juo susipazysta....  smile.gif


Tai zinoma kad nieko blogo, tik jau truputeli kai paaugs, tai jau reiks pasakyti kad negalima, kaip kitos mamytes raso, suniukai kad nukas lotuliukas.gif
Atsakyti
mano dar nerado pimpiuko blush2.gif turbut dar mazas wub.gif
Atsakyti