Įkraunama...
Įkraunama...

Sparnuotos frazės iš TV ekrano

Kartais iš televizijos ekranų (filmų, tv laidų, varžybų ir kt.) nuskamba nepaprastai sparnuotų frazių, kurios suvienija tas laidas ar filmus žiūrėjusius žmones. O kartais net nueina į patesnius vandenis, tampa net kultinėmis: Vaizdialis nekoks... ir panašios.
Ar jums yra kas nors įstrigę?

Man paskutiniu metu įstrigo filme Garfildas nuskambėjusi frazė "Mylėk, šerk, niekada nepalik" hihihi.gif
Taip pat šiandien per Gustavo enciklopediją nuskambėjo gera čigonų frazė: "Svečiuose gerai, kituose svečiuose - dar geriau" lotuliukas.gif
Ir iš Simpsonų po šiai dienai prisimenu Barto "atmazkę" bet kokiu klausimu (vienoje serijoje buvo): "Priversk" . Labai praverčia rolleyes.gif
Atsakyti
aš su MB irgi pavartojam kokių tais frazių iš kartu žiūrėtų filmų smile.gif
dažniausiai tai turbūt sakome: "Užeikite, užeikite"... atrodo nieko čia įdomaus ir doro, bet tai yra iš mūsų kasmetinio filmo, kuriuos mes kasmet žiūrime savo draugystės pradžios metinių progomis, nes draugystė užsimezgė bežiūrint filmą bigsmile.gif
taigi ta frazė yra iš siaubo filmo "Kaimas" (the village), o jo visa esmė ir buvo, kad pagrindinis siaubas ir buvo toks durnelis, kvailelis to kaimo, kuris nugirdęs senių paslaptį, kuria jie gąsdino visus kaimo žmones. Ir kada jau visi su didžiausia baime rūsiuose slėpėsi atseit nuo tų kaimą gąsdinančių baidyklių, tas durnelis, žinodamas, kad jokių baidyklių nėra, linksmai sau visus aplinkui šiurpindamas kvietė jas užeiti biggrin.gif ax.gif

aišku, dar vartojame tas garsiais rusiškas: "A gdzie kampot"? lotuliukas.gif arba "A gdzie babulia? - Ja za nijo" lotuliukas.gif arba "Učis' studient, kto nie rabotajiet, tot jiest" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 12 09, 14:07)

aišku, dar vartojame tas garsiais rusiškas: "A gdzie kampot"? lotuliukas.gif arba "A gdzie babulia? - Ja za nijo" lotuliukas.gif arba "Učis' studient, kto nie rabotajiet, tot jiest" biggrin.gif


hihihi.gif drinks_cheers.gif
dar iš IVANAS VASILJEVIČIUS KEIČIA PROFESIJĄ gerulių yra: Krasota ta kakaja...Lepota... smile.gif
Atsakyti
Na, pas mus tai sparnuota frazė populiariausia šita - Nado, Fedia, nado... (iš Šuriko).
Dar labai naudojam - dainuokite, mus seka (12 kėdžių)
Atsakyti
Pas mus tai is reklamos tele2 beros tokia fraze "Ana urzg i urzg" biggrin.gif Ant manes taip sako, kai bambu laugh.gif
Atsakyti
man tai kurį laiką buvo prisikabinę "lietuviškos bulvikės" iš maximos reklamos laugh.gif
Atsakyti
Nu man taip įsikalė viena Vikos frazė iš serialo Auklė, kad net nervas imt pradėjo lotuliukas.gif "-Atčiūmėt" arba dar viena- "mama daragaja" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 12 10, 00:27)
Nu man taip įsikalė viena Vikos frazė iš serialo Auklė, kad net nervas imt pradėjo lotuliukas.gif "-Atčiūmėt" arba dar viena- "mama daragaja" biggrin.gif


man irgi tas mama dorogaja thumbup.gif
ir dar iš rw-ką aš vėl padariau?gimėt, gimėt..to užtenka ir net per daug thumbup.gif

Atsakyti
"Эй, граждане - тунеядцы, алкоголики, дебоширы, КТО ХОЧЕТ ПОРАБОТАТЬ?!"
На Ликеро-водочный завод сегодня заявок нет!!!
Atsakyti
Man labai istrigo viena Manto Petruskeviciaus is "mados reido" fraze, kai jis Vilniaus senamiesti kalbino praeives ir vydamasis kazkokias merginas sauke joms:
"ei, kiaunes, kiaunes, kiaunes" lotuliukas.gif
Atsakyti
Iš "briliantinė ranka" ta dainelė
a nam vsio ravno... thumbup.gif
Atsakyti
Talk to the hand bigsmile.gif
Atsakyti