Įkraunama...
Įkraunama...

Pastabos iš mokyklos

Mano antrokas labai judrus vaikas ,jeigu pamokoje jam neįdomu nenusėdi,vakšto,kalba, klausinėja.Trukdo mokytojom ir kitiem vaikam,jis toks klasėje ne vienas keletas berniukų daro tą patį.Pilna knygelė pastabų,nežinau ko imtis.Nuolat einame į mokyklą,kalbamės su mokytojom,JO judrumas nėra piktybiškas,labai švelnus ir žingeidus vaikas.Šiandien vėl grįžo su dviem pastabom;neklausė,nedirbo,bėgiojo.Nutarėm parašyti raštiškus atsiprašymus su gražiu paveikslėliu ir pažadu gerai elgtis.
Gal kas turite kitokios patirties?
Atsakyti
O kaip jam sekasi mokytis? Jis pats sau netrukdo? Gal vaikuciui truksta demesio. Kaip jis namuose? Irgi nepagaunamas vejas? Paprasyk mokytojos, lai pastabas raso ant lipniu lapeliu. Ka siulo mokytoja?
Atsakyti
Jis labai judrus ir namuose,tačiau jeigu jam įdomu viską puikiai atlieka.Kadangi klasėje dirba mažai tenka daug užsiimti namuose;papildomai lankosi pas mokytoją mokosi matematikos,kitas pamokas ko klasėje nespėja paruošiame.Mokytoja pradėjo siūlyti formintis adaptuotą programą,aš esu labai prieš,nes jis tikrai nėra tiek silpnas ,jam paprasčiausiai reikia išskirtinio dėmesio.Okur rasti tokią mokyklą?Gal pabandyti SUZUKI mokyklėlę,tačiau kaip jis jausis kai į penktą klasę nueis ,kur bus vėl visai kita tvarka.Pernai lankė krepšinio treniruotes,niekas nesigavo jis tik lakstė po salę ir čiūžinėjo arba laipiojo kopėtėlėmis.Dėmesio jam tikrai pakanka ,kadangi jis su savo jud
rumu visada priekyje.Dabar labai kruopščiai parašė pasižadėjimus anglų klb. ir klasės mokytojai.Ruošiasi miegoti laimingas ir švytintis ,jis labai nori būti gerutis,bet vis nesiseka.
Atsakyti
Gal sudarykite kokia sutarti del elgesio? Pavyzdziui, jei gavo pastaba, tai susilaukia bausmes : negauna saldainiu, neina prie kompiuterio, nesilanko ta diena pas draugus ir pan., pagal susitarima. O jeigu ta diena elgiasi gerai, tai gauna paskatinima , na, kad ir pradedant saldainiu, baigiant pinigeliais ir pan.
Suprantu, kad vaikas judrus, bet vis tik stengtis laikytis taisykliu reikia, negalima visada teisintis judrumu...
Atsakyti
Oi ,mielosois tie paskatinimai,o kaip mes vadiname premijomis jau praeitas etapas.Bandėm ir kompiuteriu ir saldumynais,ir pinigėliais suvilioti,tačiau jis nusprendė,kad verčiau jam pinigėlių nereikia[nors už sutaupytus žadėjome nupirkti didelį dviratį ],nes tada nereikės mokytis daugybos...

Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2005 03 17, 20:05)
Mokytoja pradėjo siūlyti formintis adaptuotą programą,aš esu labai prieš,nes jis tikrai nėra tiek silpnas ,jam paprasčiausiai reikia išskirtinio dėmesio.

Adaptuota ar modfikuota?
O ka kalba neurologai, psichologai? Ar rado vaikuciui kokiu nors sutrikimu?
Atsakyti
pas mus panasi situacija, nors pastabos buan ne kiekviena diena, bet jau kaip parsinesa,tai oi oi oi cry.gif cry.gif cry.gif
nelabai zinom ne ka daryt, na kol kas susimti jam padeda grieztumas( tonas, zvilgsnis, aiskinimas jog laikytis reikia tokiu ir tokiu taisykliu ir t.t.), gal tai nera pats geriausiais drausminimo budas, bet....kol kas jis dar padeda.
Musiskis alpsta del kompo,tai kai jau tikrai neklauso,arba pastoviai meluoja( cia dar viena didele problema cry.gif ) tuomet kompas savaitei buna uzdrastas-pasitaiso....
taip ir gyvenam... blink.gif
Atsakyti
Jam si8lo adaptuot1 programa,bet abejoju ar pades nes mokytoja pas ,kuria lankosi papildomai teigia,kad jam tik isskirtinio demesio ir uzimtumo reiketu.Bandziau tartis su kitom mokyklos mokytojom,bet jos visos zino koks vaikas ir nenori paimti,Klaseje yra keletas tokiu berniuku ir jie vienas per kita issidirbineja.Kas bus su klase kai vaikai taps penktokai ar sestikai?
Manau ieskoti kitos mokyklos,arba pabandyti Suzuki,taciau neteko nieko girdeti kaip jiems sekasi kai veliau nueina i bendro lavinimo mokykla.
Atsakyti
Kad dar niekas ir nezino kaip jiems seksis veliau, nes dar tik trecioku viena klase yra. As labai patenkinta, kad savo pana leidau i Suzuki, paprastoj mokykloj jai ne tik adaptuota programa butu siule. Pirmoj klasej tik gale pradejo skaityti, dabar maziau nei 6 klaidas padaro tik kai direktore ateina tikrinti( tada lengvesni diktantai buna -parenkami pagal bendra mokyklos lygi)., kitais atvejais maziau nei 10. O mokytoja pergyvena del vienintelio dalyko, kad ji savim nepasitiki (t.y. jei nepakviecia kai ji nori atsakineti tada demonstratyviai nekelia rankos), o visa kita su laiku ismoks. Ir tikrai dirba, atostogoms atrenka diktantukus pagal daugiausiai daromas klaidas, akcentuoja tik ka padaro gerai, o kas negerai suzinau tik as.
Kai buvo tikrinimai rudeni ( kai visi laiko kazkokius ziniu patikrinimo testus ) matematika ir pasaulio pazinimas buvo 100% klases pazangumas, t.y. visi gavo auksciausius ivertinimus, 1 buvo nepadares pazangos. Manau visai neblogas ivertinimas.
Pagaliau klasese maziau mokiniu. Gal ir tai daug ka reiskia.
Atsakyti
Įdomu migaude,,kaip jie elgiasi pamokų metu?Kiek teko girdėti,tai vaikai vaikšto ir pasirenka ką jiems veikti,Bijau,kad jis kai taip blaškosi,visai atpras nuo drausmės .Ar pas juos mokykloje yra kokia speciali metodika?
Nes smulkiau apie pamokų vedimą nerandu paskaityti.Kai skambinau į mokyklą patarė ateiti į pamokas pasižiūrėti,bet jiems dabar ilgos atostogos.
Šiaip tavo komentaras mingaude mane padrasino,manau tai mums geriausia išeitis.
Atsakyti
Dabar jau (antrokai) pamoku metu elgesi pakankamai drausmingai, taciau tai nereiskia, kad 5 min. negali skirti pagroti su fleitom ( fleitom groja visi), arba anglu mokintis sukrite ant kilimo. Arba dvizenkliu skaiciu sudeti mokinosi pasiskirste komandom, kiekviena komanda sugalvojo savo pavadinima, turejo po 2 kauliukus, is kuriu vienas reiske desimtis, kitas vienetus. Ir kai ismete skaiciavo kuri komanda kiek daugiau pelne tasku. Pasirodo tai tooookios rimtos varzybos visiskai nesusijusios su matematika. Vaikai pasirenka ka jiems veikti, tik tame tarpe uzduoteles padaro.
man tas labai tiko, pamokose dalyvauti galima ir pageidautina. Jei neateini pasiimti ir nori, mokytoja kiekviena diena paraso rasteli (dabar tai maziau praktikuoja, nes jau visi skaityti gerai moka, o tipo vaiko peikti negalima). Metodika pagrinde paremta tai kad vaikas yra viskam gabus, tik reikia tai ugdyti. ir tai turi vykti ne tik mokykloje bet butinai ir seimoje.
As esu patenkinta, nors kiekviena diena keikiuosi, kad reikia vezioti, bet jau susitaikau su mintim, kad ir maziuke ten leisiu.
O daile ir dainavima gali nueiti paziureti pirmadieni ir ketvirtadieni, tada buna maziukams ( ne mokyklinukams), bet stilius panasus. Daile visiskai, o muzikoj pridet reiketu muzikos instrumentus..
P.S. perskaiciau savo ankstene zinute, tai 1 nepadares pazangos buvo is lietuviu kalbos, 2 padare minimale pazanga, kiti auksciau vidurkio ( tiksliu skaiciu neatsimenu, seniai buvo blush2.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mingaude: 19 kovo 2005 - 22:42
Jei mokytoja, pas kurią Tavo vaikas eina mokytis papildomai, teigia, jog sūnui reikia išskirtinio dėmesio, tai suprask, jog būtent to išskirtinio jis mokykloje ir nepajėgus gauti dėl didelio vaikų skaičiaus klasėje (manau, to išskirtinio galbūt reikia ne vien taviškiui).
Atsakyti