Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus ortopedas Šiauliuose

Sveikutes,gal zinote gera privatu ortopeda Siauliuose,turime problemyciu del kojyciu,labai noretumem apsilankyti.
Atsakyti
as galiu pasiulyt Panevezy labai gera Bruziene (gogle iveskyt pavarde ir jums atidarys jos visus kontaktus)
ir jums vaziot netoli jei nerasyt Siauliuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žana B @ 2007 12 10, 17:09)
as galiu pasiulyt Panevezy labai gera Bruziene (gogle iveskyt pavarde ir jums atidarys jos visus kontaktus)
ir jums vaziot netoli jei nerasyt Siauliuose  4u.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Geras Šiauliuose yra Basijokas, jis dirba vaikų chirurginiam skyriuj, ortopedinėj technikoj ir dar privačiam kabinete. Bet anksčiau privačiam neturėjo echoskopo, o kaip dabar tai nežinau. Mes eidavom į chirurginį skyrių iš anksto susitarę. en viskas prie virtos ir echoskopas, ir rentgenas( kartą reikėjo). turiu jo mob. tel .ir pan. jei ką, rašyk a.ž. 4u.gif
Atsakyti
As savo abu vaikucius profilaktiskai tikrinau,pas gyd.Vencku,o ir dabar luzusia dukters kojyte priziuri ir gydo jis.Sis gydytojas dirba vaiku chirurginiam,konsultacineje poliklinikoje.
Atsakyti
Gydytojas Basijokas dirba ir Ortopedijos technikoje 4u.gif Tereikia pasiimti siuntimą ir užsiregistruoti - tada nieko nereiks mokėti ir prašinėti, vaikščioti privačiai ir tt. Lankomės kas metai - esam plokščiapėdžiukai - išaiškina viską, išrašo ortopedinę avalynę (kuri iš dalies kompensuojama) - tikrai šaunus gydytojas. Nueikit tikrai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(#Asta# @ 2008 02 29, 16:30)
Gydytojas Basijokas dirba ir Ortopedijos technikoje  4u.gif Tereikia pasiimti siuntimą ir užsiregistruoti - tada nieko nereiks mokėti ir prašinėti, vaikščioti privačiai ir tt. Lankomės kas metai - esam plokščiapėdžiukai - išaiškina viską, išrašo  ortopedinę avalynę (kuri iš dalies kompensuojama) - tikrai šaunus gydytojas.  Nueikit tikrai  4u.gif

as esu buvusi ortopedinei klynikoj,tik nezinau pas koki buvau daktara papuolus,pavardes tikrai neatsiminsiu,bet jis gan grubiai mus prieme,mano mergyte net issigando verysad.gif ,na bet vistiek kazka susirasim 4u.gif
Atsakyti
Basijokas-vaiku ortopedas arba Venckus-vaiku chirurginio skyriaus vedejasmanyciau jie abu puikus
Atsakyti
Teisigai tiek Venckus , tiek Basijokas puikus. Jei einam Valdiskai tai tik pas Vencku, na o kai tenka privaciai tai pas Basijoka. Jis turi savo kabineta Vytauto gatveje, ten taip pat yra ir ekoskopas. kaina uz konsultacija 50lt, bet is kai kuriu mamyciu paima ir daugiau....PO priiregistravimo tenka ilgiausiai laukti savaite ir dazniausiai priima ketvirtadieniais nuo 17 val.Turiu ir kontaktus , jei kam reikia.
Atsakyti
Sveikute Zandukai, gal gali tikslu adresa ir tel parasyt Basijoko. Norim pasikonsultuot del kojites kuri pastoviai linksta i vidu.Bijau kad koki liga nesimestu, nors daktare sako kad isauks, bet jau 7 men ir jokio pagerejimo.Aciu tau
Atsakyti
Na, na galit apmetyt mane pomidorais kam Basjokas valdiskai geras. Turejom mes su maze problemu nuo gimimo tai pagal jo diagnoze turejom kaip ir min pusmeti su pagalvele vargt. Kai pasakem, kad lankysimes privaciai mane pinigelius taip ir nesim kas menesi sistemingai. O jam 50lt per maza, dar infliacijai praso pridet, jokiu kvitu, patvirtinanciu, kad susimokejom ir t.t. Vilniuj problema su kojytem per 5 savaites pasibaige ir viskas legaliai: jokiu rentgenu. Profilaktiskai pas ji galima apsilankyt, bet kas turi problemu tikrai nerekomenduociau, nes jam svarbiau pinigeliai nei vaiko sveikata. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadina @ 2009 04 21, 00:20)
Na, na galit apmetyt mane pomidorais kam Basjokas valdiskai geras. Turejom mes su maze problemu nuo gimimo tai pagal jo diagnoze turejom kaip ir min pusmeti su pagalvele vargt. Kai pasakem, kad lankysimes privaciai mane pinigelius taip ir nesim kas menesi sistemingai. O jam 50lt per maza, dar infliacijai praso pridet, jokiu kvitu, patvirtinanciu, kad susimokejom ir t.t.  Vilniuj problema su kojytem per 5 savaites pasibaige ir viskas legaliai: jokiu rentgenu.  Profilaktiskai pas ji galima apsilankyt, bet kas turi problemu tikrai nerekomenduociau, nes jam svarbiau pinigeliai nei vaiko sveikata.  ax.gif




Aš vis paskaitinėju mamų atsiliepimus galvuju, gal Basijokas per 14 metų pasikeitė, bet žiūriu nieko panašaus schmoll.gif
Atsakyti