Įkraunama...
Įkraunama...

Naujosios Vilnios poliklinika

Sveikos smile.gif
Gal yra mamyciu, kurios gyvena naujoje vilnioje ir lanko ten esancia poliklinika? Kadangi greitai ir man reikes isrinkti savo leliukui poliklinika bei gydytoja, labai noreciau, kad tai butu ne pats blogiausias variantas. As is vis dar abejoju, ar verta vaika ten registruoti, nes pati esu uzsiregistravusi Centro poliklinikoje pylimo g., bet galvoju, gal bus patogiau, jei vaikas bus priregistruotas arciau namu. Tik kaip issirinkti gydytoja? Patarkit "zaliai" busimai mamytei 4u.gif
Atsakyti
Mes nors gyvenam ne pacioj NV, bet poliklinika priklauso sita. Labai jau man neramu buvo - nepatikima atrodo:) Bet kita vertus jei vaikelis sveikas tai geriau kai pasvert ar paskiepyt netoli vaziuot reikia.Mes lankomes pas daktara Aksiutin istikruju nesu labai patenkinta, bet kai dukryte dar rimciau nesirgo tai sunku sprest apie profesionaluma. Kitas privalumas kai poliklinika priklauso pagal rajona tai nera problemu issikviest gydytoja i namus, o ir eiliu kol kas neaptikom. O kad kaip ir beveik visos valdiskos poliklinikos nukelia bent 10 metu i praeiti tai turbut niekam nepaslaptis.
Atsakyti
QUOTE(Jaunyste @ 2005 03 18, 06:09)
Sveikos smile.gif
Gal yra mamyciu, kurios gyvena naujoje vilnioje ir lanko ten esancia poliklinika? Kadangi greitai ir man reikes isrinkti savo leliukui poliklinika bei gydytoja, labai noreciau, kad tai butu ne pats blogiausias variantas. As is vis dar abejoju, ar verta vaika ten registruoti, nes pati esu uzsiregistravusi Centro poliklinikoje pylimo g., bet galvoju, gal bus patogiau, jei vaikas bus priregistruotas arciau namu. Tik kaip issirinkti gydytoja? Patarkit "zaliai" busimai mamytei 4u.gif


Baltam sarase pamineta R.Kundrotiene, ketinu pas ja pabandyt
Atsakyti
is N.vilnios poliklinikos vaiku gydytoju buvau susidurusi su Romanova, kuri nekalba lietuviskai ir Sevcenko. apie ju profesionaluma nieko pasakyti negaliu, nes jos tik paklause sirdele, kvepavima ir uzpilde popierius. o jei vaikas rimtai susirgtu, tai nezinau kaip butu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zave @ 2005 08 18, 19:55)
is N.vilnios poliklinikos vaiku gydytoju buvau susidurusi su Romanova, kuri nekalba lietuviskai ir Sevcenko. apie ju profesionaluma nieko pasakyti negaliu, nes jos tik paklause sirdele, kvepavima ir uzpilde popierius. o jei vaikas rimtai susirgtu, tai nezinau kaip butu... g.gif

na as nepasitikiu sita poliklinika ir savo vaika priregistravom Northway medicinos centre smile.gif prieziura tikrai gera biggrin.gif
o del rusakalbystes, tai mane ziauriai nervina, kad gyvena Lietuvoj dirba valstybinej istaigoj,o Lietuviskai nesusisneka.. man is kart nesinori nieko bendra su tokia istaiga turet..
Atsakyti
tai mes irgi sitoj poliklinikoj prisiregistravom tik del to, kad jeigu ka- i namus atvaziuotu. bet kai reikejo, tai vos prisikvieciau, kad atvaziuotu 2 savaiciu kudiki apziureti. kadangi mes gyvename sodu bendrijoj, sako i sodus nevazinejam nors puikiai zinau, kad jie privalo bet kur atvaziuoti, jei tik ju poliklinikai priklausai...
Atsakyti
Mielos mamytės 4u.gif Jei prisiregistravote į šią polikliniką, turite pačios bent kiek mediciną išmanyti, kad pasiektumėte bent kiek geresnių rezultatų. Turite išmanyti savo kaip mažųjų pacientų mamyčių teises ir mokėti išsireikalauti geros priežiūros. Mes gavome puikią priežiūrą po to, kai aš supykusi parašiau laišką į sveikatos apsaugos ministeriją, kuriame papasakojau apie šioje poliklinikoje teikiamų paslaugų kokybę. Nuo to laiko vos tik pasakydavau pavardę - visi darbuotojai nuo vedėjos iki valytojos imdavo šnekėtis saldžiausiais balseliais, mums pasiūlydavo pačias įvairiausias paslaugas, pildė visus norus (jums reikia siuntimo į ... - labai prašom, jums skiepuko - tuojau pat užsakysime........ biggrin.gif )
Atsakyti
na vat ir mes prisiregistravom prie sios poliklinikos...pati lankausi Antakalnyje, tai gal ten perregistruosiu. del gydymo bei teikiamu paslaugu kolkas dar negaliu spresti, bet vat lankymai namuose pirma menesi..hmm, siaubas. irgi teko kviesti kad ateitu per 2 savaites kudikio apziureti, atseit joms ten ne visada skiriamas transportas, nors iki musu namu pesciomis vos 15min!
Atsakyti
QUOTE(skorpa @ 2006 02 16, 13:02)
na vat ir mes prisiregistravom prie sios poliklinikos...pati lankausi Antakalnyje, tai gal ten perregistruosiu. del gydymo bei teikiamu paslaugu kolkas dar negaliu spresti, bet vat lankymai namuose pirma menesi..hmm, siaubas. irgi teko kviesti kad ateitu per 2 savaites kudikio apziureti, atseit joms ten ne visada skiriamas transportas, nors iki musu namu pesciomis vos 15min!


O kas tavo gydytoja ?
Atsakyti
QUOTE(zeme @ 2006 02 17, 19:06)
O kas tavo gydytoja ?


musu gyd. Aksiutin. neseniai teko pabendrauti sy gyd. Kundrotiene, tai laaabai issamiai viska issaiskino, kaip kokioj mazuteje paskaitoje pabuvau (telefonu), nera ka ir lyginti su Aksiutinu, del to jis man ir atrodo nepatikimas, bijau taip aklai kaltinti zmogu, taciau bendravimas daug ka reiskia. juk as jauna mama, pirmas vaikutis, tiek daug reikia dar pasimokyti...
Atsakyti
Mes prisirase pas romanova, tai ketinu sprukti is ten kiek kojos nesa!
mano sunui menuo ir 2sav. Labai pradejo puliuoti akites, norejau gauti siuntima pas okulista, taciau mam atsake! Be to jokiu vaistuku neisrase rekomendavo savo pienuka lasinti ir tiek mad.gif
Atsakyti
Mes lankomės pas Kundrotienę.Labai gera gydytoja.turbūt vienintelė tokia faina naujoj vilnioj thumbup.gif
Atsakyti