Įkraunama...
Įkraunama...

BMW 7 klasė

mano diedas blush2.gif sumaste kad jis nori bmw 91m nu pagal ju metus ir isvaizda tai musu tikrai gerai atrodo bet nzn man jis nepatinka noriu naujesnes nors ir ten tipo gera klase nu nzn jis senas ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 06, 15:01)
mano diedas  blush2.gif  sumaste kad jis nori bmw 91m nu pagal ju metus ir isvaizda tai musu tikrai gerai atrodo bet nzn man jis nepatinka noriu naujesnes nors ir ten tipo gera klase nu nzn jis senas ir viskas  blush2.gif


Labai jau ir manasis kazkada norejo. Paturejo ir po menesio atsikrate lotuliukas.gif Tik buvo 1996 m. Benzo valgo doh.gif Kadangi daug vaziuoja, tai 100 Lt i diena padedavo.
Atsakyti
bumeris yra bumeris 4u.gif
musu su dujom budulis bet tradicija kiekviena treciadieni sauna dujos ir turi pargrysti su benzu lotuliukas.gif
bet ziauriause kad visi tipo gire tas masinas ir seip sako tokios noreciau bet per menesi laiko nieks del pirkimo nepaskambino blink.gif
Atsakyti
maniske 92 metu, gal ir ryja benzino -mieste apie 15 litru, bet koks malonumas uz tokios masinos vairo sedeti, thumbup.gif aisku ji didele kaip karve, bet saugi ir vaziuoja pasakiskai, i kitas masinas nebegaliu ziureti, jau niekas mazos barabaskes neisiulys, nebent naujausia BMW. Dabar MB laukia savo BMW 5 , tai kartais paerzinu jog mano -limuzinines klases, tongue.gif o jo vidutines, ir metai cia nera labai svarbus. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu as 91 m. 5 klases, tai ir nors ir dyzelis, gana normaliai valgo - 7-8 l/100 km. Reiketu filtrus pasikeist jau, tai gal apmazetu.. Kas labai nervina, turint BMW, tai galiniai ratai varomi doh.gif ne del to, kad butu blogai.. saunu, bet nevalytais keliais truputuka sunkoka (siandien pvz vaziavau i Ukmerge - 15 km nelvalytas ruozas); dar tai, kad juos lupineja vagiukai, todel lieka iseitis aikstele arba Casco.. ju dalys brangios. Esu turejus Audi, tai tas bmw komfortas - ne panaceja, kai su ja lygini. Be to, daugiabucio kieme parkavimas su tokia karve kartais veda is kantrybes doh.gif
BMW galeciau palygint su lepiu mielu augintiniu. Kadangi nesu kazkokios konkrecios auto fane, man reikia, kad auto man tarnautu, o ne as jam, todel jei ateity pirkciau bmw, tai tik naujesni..
7 klases bmw gal ir limuzinai, bet tokiu metu masina gali pareikalaut gana nemazu investiciju. Be to, jei benzas - ris daug kuro. Det dujas g.gif vel klausimas...
Zodziu, jei nedaug vaziuojat ir nesimalat nuolat miesto centre - automobilis pats tas.. Labai mielas ilgesnese kelionese smile.gif
Atsakyti
norint islaikyti gera masina visada tai pareikalauja investiciju, maniske buvo islaikyta, kai isigijau, teko si ta patvarkyti, (vis tik ne nuliovas bmw)na gal ir ryja benzino, bet nereikia noreti, juk 3l varikliukas, o dujos ir dar BMW ? schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif tada jau tegul golfas su dujomis nei gadinti gera masina. Zodziu geras malonumas turi savo kaina biggrin.gif
Atsakyti
as ir taip manau,kad jei jau randi lt gerai masinai pirkt,tai rask lt ir bendzinui!
mes turim bmw 728 97m,rija normaliai,vaziuoja gerai:) mano vyras ketina 4-5 litru bumeriuka pirkt,tada manau sakysiu kad rija zveriskai biggrin.gif
bet siaip bmw man pacios graziausios,geriausios ir t.t.. masinos thumbup.gif
Papildyta:
atsiminiau viena bmw problemele:bamperius vogia verysad.gif
drauskit kasko,mes va nespejom... verysad.gif
Atsakyti
MB nusiziurejes 1996m 728 bembuka, mechanika, noreciau nuomones konkreciai apie si varianta, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_braskute @ 2007 12 10, 16:32)
MB nusiziurejes 1996m 728 bembuka, mechanika, noreciau nuomones konkreciai apie si varianta, aciu  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif faina .
Atsakyti
QUOTE(.Rudnosiukas. @ 2007 12 15, 17:30)
thumbup.gif  thumbup.gif  faina .

kad faina tas nieko nesako smile.gif
Atsakyti
Variantas nieko mirksiukas.gif tačiau silpnokas variklis - netrauks mirksiukas.gif
geriau rinkitės 740 wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trešnė: 10 sausio 2008 - 20:26
QUOTE(trešnė @ 2008 01 10, 20:20)
Variantas nieko  mirksiukas.gif  tačiau silpnokas variklis - netrauks  mirksiukas.gif
geriau rinkitės 740 wink.gif

o kas ja uzpils biggrin.gif
Atsakyti