Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai VI

Pratesimas apie user posted image
paskutine tema yra čia


Sveikos, kadangi mano vestuves jau praejo, tai pasidalinsiu savo mintimis. Jai dabar planuociau savo vestuves is naujo, tai samdyciau gera vesuviu vedeja ir profesionalu DJ su gera technika, nes musu musikantai buvo doh.gif nenoriu peikti, bet svelniai tariant as nesuzaveta. O vedejas ir pravestu tinkamai, o DJ paleistu bent kokybiskos muzikos be jokiu nesamoniu doh.gif Siems dalykams reiketu nepagaileti pinigeliu, nes vat fotografui nepagailejau, pati issirinkau ir esu labai patenkinta, o vat muzikontus parekomendavo vyro tevelis, ir dar su nuolaida uvo 1500lt doh.gif Vienu ka bepasirinkusios visada spreskyt patys, neklausykyt nekieno patarimu, tada nebus ka kaltinti kaip man hihihi.gif
Arba rinkciausi kokius netradicinius, koki jazz banda, bet kad ir kitais styliais pavarytu gyvai. As norejau tokiu lyrisku melodiju savo vestuvem o ne "andzelmutes" doh.gif o gavosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 10 gruodžio 2007 - 18:11
QUOTE(tikurila @ 2007 12 10, 17:05)
Sveikos, kadangi mano vestuves jau praejo, tai pasidalinsiu savo mintimis. Jai dabar planuociau savo vestuves is naujo, tai samdyciau gera vesuviu vedeja ir profesionalu DJ su gera technika, nes musu musikantai buvo  doh.gif  nenoriu peikti, bet svelniai tariant as nesuzaveta.  O vedejas ir pravestu tinkamai, o DJ paleistu bent kokybiskos muzikos be jokiu nesamoniu  doh.gif  Siems dalykams reiketu nepagaileti pinigeliu, nes vat fotografui nepagailejau, pati issirinkau ir esu labai patenkinta, o vat muzikontus parekomendavo vyro tevelis, ir dar su nuolaida uvo 1500lt  doh.gif  Vienu ka bepasirinkusios visada spreskyt patys, neklausykyt nekieno patarimu, tada nebus ka kaltinti kaip man  hihihi.gif
Arba rinkciausi kokius netradicinius, koki jazz banda, bet kad ir kitais styliais pavarytu gyvai. As norejau tokiu lyrisku melodiju savo vestuvem o ne "andzelmutes"  doh.gif  o gavosi  doh.gif


mh, o tai pasakyk, kas per muzikantai buvo??!!!
Atsakyti
Zinok net nezinau, vieno vardas Vaclovas, o kitas tai zemaitis kazkoks tai, zinau kad muzika desto kazkokioi muzikos mokykloje. Sakiau jau, kad cia uosvis juos parupino, tai net nei vardu tinkamai nezinau, nei kontaktus turiu schmoll.gif
O kas pykciausi, kad kai sveciau jau buvo visi isvaziave, tai kol musu teveliai ruosesi namo, tai jie tokias grazias dainas pradejo dainuoti ir groti instumentais. Tai negalejo jie taip prie sveciu pagroti padainuoti, kad grazu butu doh.gif Dar pykta, nes toi vietoje kur vuyko balius saleje buvo grazus prabangus rojalis, tai jie nustumde ji i kampa ir prikrove savo techinikos ant jo doh.gif (o mes ten planavom nedidele fotosesija padaryti cray.gif ) . ZIauru, dabar net nenoriu savo vestuvinio filmo ziureti, nes tie muzikontai visa vaizda gadina doh.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 10 gruodžio 2007 - 18:20
Ir as labai noreciau sutarteles pavyzdzio... blush2.gif Wilpra80@yahoo.com ax.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduoti vieną muzikantą, kuris ir labai gerai groja, o svarbiausia nebrangiai smile.gif jo telefonas 867672973 (Vidmantas). šiaip jis iš Kauno, bet važiuoja ir į kitus miestus. Visi pas ką grojo liko juo labai patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
labai geri muzikantai, tai is KIZ3 Anatolijus su draugeliu (berods Tadas) ir ju vadove Ronata. Visapusiskai viskas vyksta.
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2007 12 17, 12:05)
labai geri muzikantai, tai is KIZ3 Anatolijus su draugeliu (berods Tadas) ir ju vadove Ronata. Visapusiskai viskas vyksta.

Oi, kaip man Anatolijus patinka ax.gif Jaigu buciau zinojus, tai buciau i savo vestuves pakvietus rolleyes.gif
Atsakyti
Jei kam reikia sutarteles, gali atskanuoti ir persiusti saviske muzikantu sutarti.

o gal pas kanors neseniai grojo antraktas, kokie atsiliepimai? kaip vakara pravede? kaip dainos ??
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 12 10, 18:05)
Pratesimas apie  user posted image
paskutine tema yra čia
Sveikos, kadangi mano vestuves jau praejo, tai pasidalinsiu savo mintimis. Jai dabar planuociau savo vestuves is naujo, tai samdyciau gera vesuviu vedeja ir profesionalu DJ su gera technika, nes musu musikantai buvo  doh.gif  nenoriu peikti, bet svelniai tariant as nesuzaveta.  O vedejas ir pravestu tinkamai, o DJ paleistu bent kokybiskos muzikos be jokiu nesamoniu  doh.gif 


Pilnai pritariu, as irgi tokios nuomones, bet kuo toliau tuo labiau linkstu i Dj ir vedejus smile.gif
Atsakyti
o gal kas gali parekomenduoti muzikantus, kurie dainuoja lietuviu ir lenku kalbomis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2007 12 17, 11:05)
labai geri muzikantai, tai is KIZ3 Anatolijus su draugeliu (berods Tadas) ir ju vadove Ronata. Visapusiskai viskas vyksta.

o kazi kaip susisiekt su juo? smile.gif
Atsakyti
Nerekomenduočiau grupės "Dvyniai". Muzikuoja 2 jauni vyrukai. Mums jie prižadėjo daug, bet NIEKO nepadarė schmoll.gif Aplamai nusivylėm jais. Nenoriu daryti jiems antireklamos, bet doh.gif
Atsakyti