Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

4u.gif
Papildyta:
Sena tema čia.
Atsakyti
Na o aš šiandien apuosčiau "sunkiąją artileriją" blink.gif - Estee Lauder White Linen, E. Lauder (Tom Ford) Youth Dew Amber Nude, Donna Karan Black Cashmere. Nerašysiu ilgų pasakojimų apie šiuos kvapus, nes tiesiog jų išsigandau doh.gif Ir palikau pakvepintus popieriukus parduotuvėj. Supratau vieną - iki 40-45 metų abejų Estee Lauder kvepalų galiu nebeuostyt, man jie bus per stiprūs. White Linen vos papurškus ant lapuko prasiveržė kažkokiais netramdomais aldehidais ir pagliau suprtau,kaip jie kvepia, bet apibūdint nemoku doh.gif
Youth Dew Amber Nude, sukurti Tom'o Ford'o taip pat labai sunkūs pradžioj - turėtų šiaip jaustis gėlės, bet aš pasakyčiau, kad tai kvapas laaabai stiprios juodos arbatos (čefyro hihihi.gif ), į kurį dar išspaudė greipfrutą blink.gif (šiaip ir arbata, ir greipfrutas yra tų kvepalų natose). Nelaukiau jų atsiskleidimo..... unsure.gif
Donna Karan pasirodė man priimtiniausia, kadangi iš karto jautėsi smilkalai ir prieskoniai, kvepalai sunkūs, bet įdomūs, kaip jau čia ne kartą buvo kalbėta - kažkuo panašūs į Juozuko kvepalus, bet šiek tiek sunkesni, mažiau "permatomi", lyg sunki, juoda aksominė uždanga ax.gif Visai nieko, bet nesijaučiu ant tiek "solidi" dar, kad galėčiau juos dėvėti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 10 gruodžio 2007 - 21:18
QUOTE(mercedes @ 2007 12 10, 18:40)
Kas per kvapas "Yohji Yamamoto" moterisku,sudetis idomi pasirode  g.gif

Jei Klausi apie Yohji Yamamoto pour Femme pasvirusiame staciakampiame butelaityje, tai mano nosiai jie vasariniai/pavasariniai, kvepia mandarinais, ramunem,veliau islenda gana svelnus prieskoniniai tonai rolleyes.gif palyginti su kitais Yamamoto kvepalais sie man patys neispudingiausi pasirode ir nelabai kaip laikesi (be to Lietuvoj jau vargiai rasi, nebegaminami) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 12 10, 21:12)
Supratau vieną - iki 40-45 metų abejų Estee Lauder kvepalų galiu nebeuostyt, man jie bus per stiprūs. White Linen vos papurškus ant lapuko prasiveržė kažkokiais netramdomais aldehidais ir pagliau suprtau,kaip jie kvepia, bet apibūdint nemoku  doh.gif


Kaisusitiksim, galesiu tau savo Estee Lauder kvepaliuku kolekcija atnest, vdrug kurie kiti patiks, nors man asmeniskai jie visi per daug ikyrus ir pretenzingi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 10, 09:16)
na bet tau jie agurkais nekvepia? rolleyes.gif


vakar vis pati uosciau uosciau, nu lyg ir nejauciu, skanu ir tiek smile.gif paskui ratais apie MB sukau, nu sako trenkia kazkokia rugstele blink.gif tai is pykcio pas kaimyne nuejau, tai ir ta patvirtino, bet gal tik todel kad galvojo atiduosiu g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 11, 08:47)
Jei Klausi apie Yohji Yamamoto pour Femme pasvirusiame staciakampiame butelaityje, tai mano nosiai jie vasariniai/pavasariniai, kvepia mandarinais, ramunem,veliau islenda gana svelnus prieskoniniai tonai  rolleyes.gif palyginti su kitais Yamamoto kvepalais sie man patys neispudingiausi pasirode ir nelabai kaip laikesi (be to Lietuvoj jau vargiai rasi, nebegaminami) 4u.gif

Aciu,apie situos ir klausiau smile.gif Man tos ramunes niekaip i visuma netiko ir buvo idomu ar ju kvapas ryskus.Tik jeigu negaminami,tai ir sukt galvos del ju nereikia.
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2007 12 11, 10:20)
Aciu,apie situos ir klausiau  smile.gif Man tos ramunes niekaip i visuma netiko ir buvo idomu ar ju kvapas ryskus.Tik jeigu negaminami,tai ir sukt galvos del ju nereikia.

Nebent kur uzsilikusius rastum Aistruolej kokioj ar internetinese parduotuvese 4u.gif
Atsakyti
siandien rinkaus kaledine dovana skias uosciau uosciau ir prilipo D&G the one. nerealus man sitas kvapas.kadangi visokiu gaiviu nemegeja tai sitie liuks
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 12 11, 12:38)
siandien rinkaus kaledine dovana skias uosciau uosciau ir prilipo D&G the one. nerealus man sitas kvapas.kadangi visokiu gaiviu nemegeja tai sitie liuks


Man vyras juos lauktuvių parveš, tikiuosi patiks jie man g.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 12 11, 13:41)
Man vyras juos lauktuvių parveš, tikiuosi  patiks jie man  g.gif


jei patinka saldus tada tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 12 11, 12:46)
jei patinka saldus tada tiks biggrin.gif


Kartais patinka o kairtais ir ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 12 11, 12:38)
siandien rinkaus kaledine dovana skias uosciau uosciau ir prilipo D&G the one. nerealus man sitas kvapas.kadangi visokiu gaiviu nemegeja tai sitie liuks

DG The One ir aš rinkausi "nuo popieriuko" - labai patiko, o kai nusipirkau doh.gif . Asmeniškai aš patarčiau juos ilgiau pasijaukinti, ir ne tik ant popieriuko mirksiukas.gif
Atsakyti