Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

Tesiam tema apie Avene toliau smile.gif

Sena tema cia.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 10, 22:08)
turejau as ta prausikli, tai man patiko  smile.gif bet va vienu metu buvau panaudojus tonika, prausikli ir krema (reguliuojanti blizgesi), tai siek tiek buvo pasausine oda..

Nuo visu triju naudojimo ar labiau nuo kazkurios vienos atskirai priemones sausejo oda? Gundausi pirkti, bet jei sausina tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jolieee @ 2007 12 10, 22:23)
Nuo visu triju naudojimo ar labiau nuo kazkurios vienos atskirai priemones sausejo oda? Gundausi pirkti, bet jei sausina tai  schmoll.gif


Na aš naudoju prausiklį, toniką ir kremą.. tai man bent jau niekas nesausėja.. unsure.gif Aišku jei tik prausikliu plaučiau, tai odą tempia, bet nuvalius toniku ir dar kremu pasitepus, tai tikrai daugiau nieko nebetrūksta iki pilnos laimės.. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolieee @ 2007 12 10, 23:23)
Nuo visu triju naudojimo ar labiau nuo kazkurios vienos atskirai priemones sausejo oda? Gundausi pirkti, bet jei sausina tai  schmoll.gif



QUOTE(Vasaroti @ 2007 12 11, 12:44)
Na aš naudoju prausiklį, toniką ir kremą.. tai man bent jau niekas nesausėja..  unsure.gif  Aišku jei tik prausikliu plaučiau, tai odą tempia, bet nuvalius toniku ir dar kremu pasitepus, tai tikrai daugiau nieko nebetrūksta iki pilnos laimės..  laugh.gif

na as turejau sita prausikli, po to tonika ta misriai/riebiai odai, ir dar kremas buvo Cleanance.. tai vat ir nusausino siek tiek, nes per mazai drekino tas kremas.. vasara labai gerai tas kremas man buvo, o ziema tai per mazai dregmes.. bet priemones tai man Avene tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolieee @ 2007 12 10, 22:23)
Nuo visu triju naudojimo ar labiau nuo kazkurios vienos atskirai priemones sausejo oda? Gundausi pirkti, bet jei sausina tai  schmoll.gif



QUOTE(Palomina @ 2007 12 11, 13:39)
na as turejau sita prausikli, po to tonika ta misriai/riebiai odai, ir dar kremas buvo Cleanance.. tai vat ir nusausino siek tiek, nes per mazai drekino tas kremas.. vasara labai gerai tas kremas man buvo, o ziema tai per mazai dregmes.. bet priemones tai man Avene tikrai  thumbup.gif

drinks_cheers.gif man irgi visos trys priemonės truputi išsausino odą, bet labiausiai tiko ir patiko prausiklis thumbup.gif
Atsakyti
Tai va,Anti redness kremukas man labai patiko.Suprantu kad dar ankstoka,bet atrodo kad maziau rausta veidas blush2.gif Dar noriu paklausti,ar gerai kaitalioti kremus,nes as ryte tepu Anti redness,o vakare Hydrance? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2007 12 11, 16:04)
Tai va,Anti redness kremukas man labai patiko.Suprantu kad dar ankstoka,bet atrodo kad maziau rausta veidas blush2.gif Dar noriu paklausti,ar gerai kaitalioti kremus,nes as ryte tepu Anti redness,o vakare Hydrance? g.gif

tai Anti-Redness ir parasyta, kad tepti rytais.. as irgi taip darau, tik vakare tepu Clean AC kremuka smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Gal zinote kas parduoda pigiau AVENE kremuku? Pirkciau ir vaistineje bet bijau kad netiks, ir kaip kiti kremai - stoves liudes saldytuve verysad.gif
viena megineli turejau bet is jo nieko nesupratau doh.gif vistiek smakra siek tiek beria doh.gif

jauciu padarysiu baliu jeigu isaus tokia diena kai nebus ne vieno spuogo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 15 gruodžio 2007 - 21:33
Atsiliepimai apie paskutinis Avene pirkinius:
- drėkinamoji veido kaukė, nors keletą kartų bandžiau, bet tiko ir patiko mano odai, o ypač po juodo molio kaukės, gerai sudrėkina, nuramina odą thumbup.gif , tik va neturiu purškiamo vandens, tai paprastu vandeniu papurškiau ir nuvaliau biggrin.gif
- rutulinis dezodorantas, kadangi pas mane laaaabai jautri pažastų oda, ir nuo daugelio dezodorantų peršti ir alergija atsiranda, tai nutariau išbandyt Avene, pliusas, kad labai švelnus, o minusas, kad nelabai gerai laiko doh.gif
Atsakyti
Gal kas galit man padeti? Nusipirkau avene cleanance soapless gel cleanser.. ir dabar nezinau, ar galima su juo makiaza nuo akiu plauti.. g.gif parasyta, kad jis skirtas riebiai odai, o manoji misri.. riebesne tik aplink nosi, inkstiru yra ir kartais spuogeliais paberia, o be to jautri ganetinai.. velniava, dabar tiesiog nebezinau, ar gerai as cia pasirinkau.. unsure.gif
o siaip dar naudoju kauke drekinamaja, tai man ji thumbup.gif . kaip tik antra pakiuka nusipirkau..
Atsakyti
Šiandien po gana skausmingo veido valymo iš inercijos užlėkiau į vaistinę ir nusipirkau Avene kremuką riebiai odai malšint uždegimus ax.gif Tai ir 50 litų už 30ml negaila, o taip tai būtų sunku tiek mokėti už kremą biggrin.gif Prisiskaičiau tikrai gerų atsiliepimų, ir jeigu naujasis kremukas patiks, reikės išbandyti ir prausiklį, toniką, kokį kremą su spalva galbūt g.gif Gal kas jį naudojot ir kokių atsiliepimų turit?
Atsakyti
Apie ta kremuka su spalva jau rase mamos senojoj temoj.. ax.gif ir kaip as supratau, tai nelabai kam jis patiko.. g.gif
Atsakyti