Įkraunama...
Įkraunama...

Namo dydis

man ir bus didelis didelis holas, kartu darbo kampas, kol kas sita vieta man labiausiai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 10 24, 13:03)
man ir bus didelis didelis holas, kartu darbo kampas, kol kas sita vieta man labiausiai patinka  biggrin.gif

wilike, kiek kvadratu jusu holas?
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2008 10 22, 12:02)
Mano namukas juodrastyje kolkas atrodo taip:

Pirmas aukstas:
Tamburas ~8
Holas~20 (labai didelis, galima sumazinti iki ~15, bet tuomet nelieka lango..antram aukste vaiku kambariai sumazeja iki 13 m2 ..nzn kaip daryti)
Wc ~3
Sandelys ~8
Katiline ~6
Skalbykla ~6
Lauko sandelys ~10
Darbo kambarys~10 (noretusi didesnio  g.gif )
Virtuve, valgomasis~24
Svetaine~26
Stogine

Antras aukstas:
Holas ~ 15 (butu kaip bendras kambarys..ziureti TVvisiem kartu ir pan., per balius vaiku svetaine smile.gif )
Vaiko kambarys ~ 15
Vaiko kambarys ~ 15
Sveciu kambarys(arba 3 vaiko kambarys ax.gif ) ~ 14
Tevu kambarys ~ 15.5
Drabuzine ~ 9
Tevu vonia ~ 8.5
Vaiku vonia ~8
Kolidorius ~?

Aisku viskas dar gali keistis  doh.gif  Siaip dabartinis variantas man patinka savo isplanavimu, tik tas holas pirmame aukste ramybes neduoda....20m2..antra svetaine gaunasi  doh.gif Planavom i 200 m2 tilpti o gavosi ~240..oj nezinau nezinau..

Keliu tema i virsu smile.gif
Mano juodrastinis namuko variantas ir liko juodrasciu..viena nakti prisisapnavo, taigi briaukiau viska ir perpaisiau is naujo biggrin.gif architektas dar patobulino ir dabar turime 217,7 m2 namuka smile.gif

Pirmas aukstas:
tamburas 8.97
holas-kolidorius 15.69
svetaine 33.96
virtuve 13
virtuves sandelys 3.56
darbo kambarys 14.27
wc 2.01
sandelis (skalbykla) 4.9
katiline 6.91
lauko sandelis 6.7

Antras aukstas
holas (bendras kambarys) 19.44
koridorius 4.32
vaiku vonia 8.94
tevu vonia 7.19
tevu miegamasis 18.62
drabuzine 7.5
vaiko kambarys 14.5
vaiko kambarys 15.39
svecio kambarys 11.9
balkonas 4.74
balkonas~14

kaip ir pirmajame variante holai isliko dideli..Niu bet kaip westa sake"didelis holas - tai erdvės jausmas, tai nesitrynimas atsiprašant užkapaliais vaikščiojant, tai galimybė laisvai judėt, kvėpuot smile.gif . " thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 09 gruodžio 2008 - 14:09
Arti, as padidinciau WC. Pas mus dabar 2,5 pirmame aukste, labai mazai vietos, vonia ne kiekviena tiks, WC irgi reiks iehskoti siauresni, kriaukle, o maza kriaukle reiskia kad nepatogu ranka nusiplauti, zodziu as bent 3kv padaryciau. Dabar isidejome didele kriaukle, bet spintele ziauriai ishsikisa ieinant i vidu, siauras praejimas. Galvoju reikejo siek tiek padidinti ir butu gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .greitai.: 09 gruodžio 2008 - 18:53
QUOTE(.greitai. @ 2008 12 09, 18:52)
Arti, as padidinciau WC. Pas mus dabar 2,5 pirmame aukste, labai mazai vietos, vonia ne kiekviena tiks, WC irgi reiks iehskoti siauresni, kriaukle, o maza kriaukle reiskia kad nepatogu ranka nusiplauti, zodziu as bent 3kv padaryciau.  Dabar isidejome didele kriaukle, bet spintele ziauriai ishsikisa ieinant i vidu, siauras praejimas. Galvoju reikejo siek tiek padidinti ir butu gerai.


Na pas mus pirmame aukste tiktai unitazas ir kriaukle bus, vonios nebus.. kazkaip projekte kaip pabraizyta atrodo normaliai viskas telpa g.gif As buvau didesni pabraizius bet architektas apkarpe truputeli g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 10 gruodžio 2008 - 18:49
QUOTE(Arti @ 2008 12 10, 18:46)
Na pas mus pirmame aukste tiktai unitazas ir kriaukle bus, vonios nebus.. kazkaip projekte kaip pabraizyta atrodo normaliai viskas telpa g.gif  As buvau didesne pabraizius bet architektas apkarpe truputeli g.gif



Jeigu vonios nebus tada uztenka..
Atsakyti
Keliu temą į viršų su klausimu: ar 400 kv.m optimalus dydis nevaržomam gyvenimui, ar reikia daugiau?

Gal kam bus aktualu pasidalinti savo nuomone ar kt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 01 05, 11:05)
Keliu temą į viršų su klausimu: ar 400 kv.m optimalus dydis nevaržomam gyvenimui, ar reikia daugiau?

Gal kam bus aktualu pasidalinti savo nuomone ar kt.  rolleyes.gif


Negi nusprendet statyt nama g.gif bigsmile.gif ? Man 400 atrodo daugokai. Manau 250 - pats tas - nei per daug, nei per mazai.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 01 05, 11:05)
Keliu temą į viršų su klausimu: ar 400 kv.m optimalus dydis nevaržomam gyvenimui, ar reikia daugiau?

Gal kam bus aktualu pasidalinti savo nuomone ar kt.  rolleyes.gif

Pakankamai prestizinis dydis lotuliukas.gif As tokiam plote nezinociau ka ir veik, nebent sunys veisciau, tai kiekvienam po "nuosava" plota isskirciau lotuliukas.gif

Siaip tai kiekvienam pagal poreikius mirksiukas.gif Vienam ir 100kv per akis, o kitam gal ir tu 400kv mazai bus. Man pilnai uztektu iki 200kv ir to per daug butu biggrin.gif Su savo kukliais poreikiais tilpciau ir 120kv.

Dar pridursiu, kad man asmeniskai 400kv namas asocijuojasi su tais vaiduokliais pastatytais tarybiniais laikais, kuriu dabar nei irengti gali, nes brangiai kainuoja, nei nugriauti, nes gaila doh.gif
Atsakyti
As gyvenu 250 kv name - ir mazoka smile.gif dabar tai sudeliociau

1. Tevu miegamasis 20 kv, drabuzine -10 kv, vonia su dushu 10 kv
2. 3 vaiku miegamieji - 50 kv
3. Sveciu kambaris - 20 kv
4. Virtuve - 20 kv
5. Svietaine - 40 kv
6. Valgykla - 20 kv
7. 2 sanmazgai - 20 kv
8. katiline - 10 kv
9. Ukine patalpa - 10 kv
10. Dirbtuves - 20 kv
11. Garazas - 50 kv
12 Koridoriai - 20 kv

bendrai - 320...

Nu galima dar sporto sale, basienas, biblioteka, namu kinas, bilijardine, vaiku zaidimu kambaris ir t.t. - bet tebunie..

Bet sidimas kiek kainuoooos....
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 01 05, 10:05)
Keliu temą į viršų su klausimu: ar 400 kv.m optimalus dydis nevaržomam gyvenimui, ar reikia daugiau?

Gal kam bus aktualu pasidalinti savo nuomone ar kt.  rolleyes.gif

kad pasakyti ar uztenka pirmiausia susideliokite kokiu patalpu reikia, o paskui jau apsprendus koks preliminarus kiekvienos patalpos plotas galima nustatyti ar 400 uztenka smile.gif
Atsakyti
Siaubas, didybes manija kazkokia. Namui pastatyti gal ir atsirastu lesu (paskolu 50 metu prisiimti proto nereikia), bet nama reikia islaikyti, ji reikia sildyti. Galu gale ji reikia tvarkyti ir valyti. Nezinau kokias pajamas reikia tureti, norint islaikyti tvarkinga, silta ir funkcionalu tokio dydzio nama g.gif
Ka reiskia " nevaržomam gyvenimui "? Jei seimoje viskas gerai tai ir 100 kv.m. namukas bus thumbup.gif , kitu atveju ir 500 kv. neuzteks.
Cia mano tokia, sakyciau, kategotiska nuomone. Izeisti nieko nenorejau mirksiukas.gif
Atsakyti