Įkraunama...
Įkraunama...

per lietu

mes dar nebuvome tada susituoke....mes pas ji ziurejom filma smileysex.gif ,po filmo jis mane lydejo namo,ir tada pradejo smarkiai lyti wub.gif bet oras buwo tada vistiek nuostabus,vasara,silta,ir tas stiprus lietutis.tai buvo taip romantiska....pasiiiilgau tu dienu su savo brangiausiuoju 4u.gif myliu tave tomai mirksiukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(donaciuka @ 2007 12 11, 18:54)
mes dar nebuvome tada susituoke....mes pas ji ziurejom filma smileysex.gif  ,po filmo jis mane lydejo namo,ir tada pradejo smarkiai lyti  wub.gif  bet oras buwo tada vistiek nuostabus,vasara,silta,ir tas stiprus lietutis.tai buvo taip romantiska....pasiiiilgau tu dienu su savo brangiausiuoju  4u.gif  myliu tave tomai mirksiukas.gif  wub.gif  wub.gif


man tai nlb čia romantika kvepia g.gif
Atsakyti
gal tik tiesiog nemoku nupasokoti....man asmeniskai neuzmirstomas vakaras
Atsakyti
mes dar nebuvome tada susituoke....mes pas ji ziurejom filma ,po filmo jis mane lydejo namo,ir tada pradejo smarkiai lyti bet oras buwo tada vistiek nuostabus,vasara,silta,ir tas stiprus lietutis.tai buvo taip romantiska....pasiiiilgau tu dienu su savo brangiausiuoju myliu tave tomai



tikrai, būna ir romantiškiau..... g.gif tik aišku neisižeisk rolleyes.gif
Atsakyti
na ka cia isizeisti,man tai romantiska,gal kaskam ir ne ax.gif g.gif
Atsakyti
Galbūt romantika pasislėpusi daugtaškiuose.
Atsakyti
4u.gif blush2.gif ax.gif rolleyes.gif doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(donaciuka @ 2007 12 11, 18:54)
mes pas ji ziurejom filma smileysex.gif  ,po filmo jis mane lydejo namo


lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai va kaip siaip laikais seksas vadinamas....,,pasiziurejom filma!'' bigsmile.gif . As irgi po tokiu ,,kino seansu'' savo brangiausiaji labai myliu lotuliukas.gif
O gal cia suprasti kad jus erotinius filmus ziurejot?
Na nesvarbu, istorija trumpa, bet prajuokino gerokai smile.gif
Atsakyti
tiesiog prisiminus savo pirmuosius bucinius supranti istorijos autore
p.s. genialu tai, kas paprasta
Atsakyti
Man tai nelabai romantiska schmoll.gif
Atsakyti
Ech, lietus vasarą, kai mylimas žmogus namo lydi - nėra romantiška g.gif o tai kas romantiška? unsure.gif Nebūtinas gi šampanas ant jūros kranto. Svarbu jausmas....
Atsakyti
g.gif schmoll.gif
Atsakyti