Įkraunama...
Įkraunama...

Kambario siela

Turime triju kambariu buta, kuri graziai issiremontavome (buta pirkom ne nauja), irengem svetaine, miegamaji, vaiku kambari... Bet..
Negaliu paaiskinti.. Labai vengiu vieno (vaiku) kambario... Nemoku apsakyti kodel. Jauciu nerima nakti, kai kazkas jame miega, vengiu uzeiti.. Net ir kai tam kambaryje nieko nera.. Man ten nemalonu. Tarsi kazkoks mirties kvapas. Nezinau kodel doh.gif Pradzioj tai nesijaute, o dabar pastebejau, kad uzeiti i ta kambari vengiu ir pati niekaip nesuprantu kodel doh.gif Beje kambarys isdazytas sviesiom spalvom, vaikiski zaismingi baldai. g.gif
kas jame iki musu gyveno - nezinau. schmoll.gif

Gal dar kam taip buvo?...

Suprantu, kad visa tai nelabai logiska biggrin.gif Nu , bet taip jauciuos ir viskas doh.gif
Atsakyti
O kaip jaučiasi kiti namiškiai?
Atsakyti
pasikviesk kunigeli - tegul pasventina buta ir ta kambari. turetu padeti.
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke @ 2007 12 12, 12:44)
O kaip jaučiasi kiti namiškiai?


su kitais nekalbejau, bijau kad nepalaikytu nuprotejusia blush2.gif Siaip tiek as, tiek MB i visus antgamtinius reiskinius ziurime skeptiskai. g.gif Pastebejau tik tiek, kad mano vyresnele kuri jau trecius metus tame kambaryje gyvena pradejo naktim sestis, kalbeti, vaikscioti ax.gif Daznai naktim eina pas teti i lova, ir vakar pasake, kad jai ten labai nedrasu miegoti g.gif Nors gal toks baimiu amzius pas ja dabar prasidejo... nzn g.gif
beje ir man tas keistas pojutis neperseniausiai, gal pusmetis atsirado unsure.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad reiktu kuniga atvezti.
O neturi galimybes suzinoti kas teb gyveno pries tai? Ir kas atsitiko tam gyventokui?
Atsakyti
Aha,idomu kas ten gyveno.Gal kaimynai gali ka papasakot?Girdejau kad druskos galima kampuos pabarstyt,sugeria blogaja energija.Sventinta zvake gali vis uzdegt.Arba kunigas lai pasventina kambari.
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2007 12 12, 16:22)
Aha,idomu kas ten gyveno.Gal kaimynai gali ka papasakot?Girdejau kad druskos galima kampuos pabarstyt,sugeria blogaja energija.Sventinta zvake gali vis uzdegt.Arba kunigas lai pasventina kambari.


ne, nezinau kas gyveno... Pagal butu knyga pasikeite jau trys gyventojai rolleyes.gif Be to ir namui jau 40 meteliu....
Nezinau, kazkaip neteko niekad kunigelio i namus kviestis blush2.gif Be to ten nieko blogo nevyksta - nei vaidenas, nei ka biggrin.gif , tik va kazkaip negera ant dusios ir nejauku uzejus unsure.gif

O niekam nera panasiai buve? blush2.gif

Siandien truputi baldus perstatem blush2.gif Tik , va, kad ten mano vyresnioji labai prastai miega - duodas lovoj, sneka per miegus... Kol galu gale pas teti ispedina... doh.gif Ir diena ten nebezaidzia doh.gif
Atsakyti
[quote=-MŠ-,2007 12 12, 21:48]
ne, nezinau kas gyveno... Pagal butu knyga pasikeite jau trys gyventojai rolleyes.gif Be to ir namui jau 40 meteliu....
Nezinau, kazkaip neteko niekad kunigelio i namus kviestis blush2.gif Be to ten nieko blogo nevyksta - nei vaidenas, nei ka biggrin.gif , tik va kazkaip negera ant dusios ir nejauku uzejus unsure.gif

O niekam nera panasiai buve? blush2.gif

Siandien truputi baldus perstatem blush2.gif Tik , va, kad ten mano vyresnioji labai prastai miega - duodas lovoj, sneka per miegus... Kol galu gale pas teti ispedina... doh.gif Ir diena ten nebezaidzia doh.gif
[/quo

Niu tai matai reiskia kazkas tikrai negerai, jeigu vaikas taip reagoja, arba tiesiog gali buti stresas visdelto pakeitei gyvenama vieta, o vaikai juk labai jautrus, o jei kas nors ir yra tai vaikas irgi jaucia sita...
o kuniga kviest tai nereikia gedytis, mes irgi kvietem...
As sakau arba stresas arba tikrai kazkas yra
Atsakyti
Aš balsuoju už tai, kad ten kažkas yra ax.gif Esu racionalistė ir pragmatikė, bet aš kai kuriuose namuose "atrandu" kampų, kurie ypač nemalonūs ir kuriems baisu atsukti nugarą blush2.gif
Dūšelės dūšelėm, bet jos neturi mūsų trikdyti schmoll.gif
O kaip reikia kunigą pasikviesti? Ar būtinai iš savo parapijos? Pas mus toks veslininkas, garantuotai lieptų dosnią auką Bažnyčiai paaukot doh.gif






Atsakyti
o tau gaila keliu litu uz atlikta paslauga? kiek pamenu lietrytyje pries metus buvo straispnelis apie karo kapeliona, kuris turi oficialu baznycios leidima egzorcizmu uzsiimti. bet kiek pamenu jis dirba su visai prastais atvejais - apsestais ir panasiai. o gali tiesiog nekreipti demesio. juk dvasios nepamatysi, o jei pamatysi, tai turesi progos susipazinti ir pasiklausineti kaip ten anapus gyvenasi.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2007 12 13, 08:43)
o tau gaila keliu litu uz atlikta paslauga? kiek pamenu lietrytyje pries metus buvo straispnelis apie karo kapeliona, kuris turi oficialu baznycios leidima egzorcizmu uzsiimti. bet kiek pamenu jis dirba su visai prastais atvejais - apsestais ir panasiai. o gali tiesiog nekreipti demesio.  juk dvasios nepamatysi, o jei pamatysi, tai turesi progos susipazinti ir pasiklausineti kaip ten anapus gyvenasi.


Man pinigų negaila. Man šlykštu, kai dvasininkas tave vertina pagal piniginę, o kol nieko nedavei išvis nekalba. Čia principo reikalas cool.gif
Skaičiau straipsnelį apie tą kapelioną, tai pamenu, kad didžiąją dalį į jį besikreipiančių jis pavadino isterikais biggrin.gif Namams pašventinti egzorcisto tikrai nesikviesiu laugh.gif
Atsakyti
ar tikrai? po teisybei jie turi viska nemokamai daryti, o nuo taves priklauso kiek tu paaukosi. bet kiek ju deja vadovaujasi siuo principu? matyt ruosia sau silta vietele anam sviete. ta prasme karsta vietele kubile smile.gif
Atsakyti