Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas, 5-a dalis

Na visos blakstienuotosios bigsmile.gif renkamės patarimų skyrelin gossip.gif

Sena tema

http://www.supermama...howtopic=238397

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 12 gruodžio 2007 - 14:54
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2007 12 11, 16:58)
Turiu dabar Lancome "Flextencils"ir Lancome "L'extreme".Ir nei vienas man kazkokio ispudzio nepadare schmoll.gif

Prastesnio tušo už "L'extreme" nesu turės doh.gif

Dbr su YSL garsiuoju bandau susigyvent bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 12, 16:02)
Prastesnio tušo už "L'extreme" nesu turės  doh.gif

Dbr su YSL garsiuoju bandau susigyvent  bigsmile.gif

ir kaip sekasi susigyventi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 12, 16:45)
ir kaip sekasi susigyventi?  biggrin.gif

Pirmą kartą, kai pasidažiau, nemačiau jokio super efekto. Šian jau geriau gavos, pailgino, užrietė kažkiek ax.gif Tikiuosi, kad vėliau bus dar geriau rolleyes.gif
Tik instrukcijos dar neišsiverčiau, o pasirodo, kad šepetėlį reik kartą savaitėj plaut su vandeniu ir muilu g.gif
Atsakyti
Ne per seniausiai pradėjau naudoti Lancome Hypnose, buvo skystokas. Tai laukiau, kada čia pradės normaliai dažyt, ir bus pats tas... unsure.gif .O jis šast, ir pradėjo džiūti doh.gif
Atsakyti
Is visu bandytu man pats geriausias YSL nors labai greiati susendavo. Bet as sepetuko neplaudavau, galbut todel blush2.gif
Lancome tusas nepatiko nei vienas. Estee Lauder irgi neblogi, turejau Projectionist, dabar nusipirkau Magnescopic - labai parekomendavo, matysim ar prisipratinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2007 12 12, 18:29)
Ne per seniausiai pradėjau naudoti Lancome Hypnose, buvo skystokas. Tai laukiau, kada čia pradės normaliai dažyt, ir bus pats tas...  unsure.gif .O jis šast, ir pradėjo džiūti  doh.gif

O tai po kiek laiko jis Tau pradėjo džiūt? g.gif
Atsakyti
na as dabar turiu lancome virtuose. tai nesu patenkinta. su riestu sepeteliu kol pasidazau,issimurzinu labai. tada jis trupa smarkiai nuo blakstienu,ta prasme byra, ir siaip neypatingas.. kazkox labai lipnus, pora sluoksniu uztept sunku, iskart issitiesina blakstienos.. gailiuos smile.gif

gal galit parekomenduot blakstienu tusa jautrioms akims? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 12, 19:40)
O tai po kiek laiko jis Tau pradėjo džiūt?  g.gif

na gal po kokio mėnesio mastau.gif
beveik tuo pat metu ir Deborah tušą pirkau, beveik vienodu dažnumu juos naudojau. tai pastarasis vis dar nesutirštėjęs unsure.gif
kai pagalvoju, tai Lancome gerai dažė gal kokias dvi savaites. Žodžiu - nusivyliau, o dar tokia kaina doh.gif tai net apmaudu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODA: 12 gruodžio 2007 - 20:08
QUOTE(DODA @ 2007 12 12, 20:07)
na gal po kokio mėnesio  mastau.gif
beveik tuo pat metu ir Deborah tušą pirkau, beveik vienodu dažnumu juos naudojau. tai pastarasis vis dar nesutirštėjęs unsure.gif
kai pagalvoju, tai Lancome gerai dažė gal kokias dvi savaites. Žodžiu - nusivyliau, o dar tokia kaina  doh.gif  tai net apmaudu  verysad.gif

Keista, aš jį gavau rugsėjio pradžioj iš braškių, dbr dar dažo, aišku nebe taip, kaip anksčiau, bet dažo ax.gif Nu tiesa, aš jo pirmą mėnesį tik per šventes naudojau, paskui ir į darbą pradėjau eidama pradėjau dažyt, bet kol kas nie jis trupa ir dažytis dar tikrai galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 12, 20:14)
Keista, aš jį gavau rugsėjio pradžioj iš braškių, dbr dar dažo, aišku nebe taip, kaip anksčiau, bet dažo  ax.gif Nu tiesa, aš jo pirmą mėnesį tik per šventes naudojau, paskui ir į darbą pradėjau eidama pradėjau dažyt, bet kol kas nie jis trupa ir dažytis dar tikrai galima  ax.gif

na netrupa jis man, bet labai jau sausai tepa, nebeužriečia blakstienų ir t.t.
Aš mat lyginu su turėtu MF 2000 calories, kurį mažiausiai 8 mėn. sėkmingai naudojau blink.gif ir tai išmečiau, nes atsibodo ax.gif O čia - 3 kart brangiau, ir tris kart trumpiau naudojau blink.gif Žodžiu kokybės ir kainos santykis schmoll.gif Nebent man koks brokuotas papuolė unsure.gif bet iš pradžių tai geras buvo verysad.gif
nu va, pasibėdavojau.
Užtat dabar naujas pirkinys gresia biggrin.gif . Galvojau apie Diorshow, bet nuo vieno pobrangio tušo jau nusvilau, tai nzn unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2007 12 12, 18:29)
Ne per seniausiai pradėjau naudoti Lancome Hypnose, buvo skystokas. Tai laukiau, kada čia pradės normaliai dažyt, ir bus pats tas...  unsure.gif .O jis šast, ir pradėjo džiūti  doh.gif


QUOTE(DODA @ 2007 12 12, 20:30)
Užtat dabar naujas pirkinys gresia  biggrin.gif . Galvojau apie Diorshow, bet nuo vieno pobrangio tušo jau nusvilau, tai nzn  unsure.gif


Gal tikrai koks negeras papuolė unsure.gif

Nes aš Hypnose turėjau oj ne vieną ir ne du, tai neskaitant to, kad gana greitai sunaudodavau (ar sudžiūdavo - apie du mėn.) daugiau vieni pliusai - pats geriausias iš visų mano bandytų wub.gif

Dabar užsisakiau tavo minėta Diorshiw BlackOut, o kai pasiskaičiau komentarų tai dar gundausi YSL, nes irgi nesu turėjus ax.gif
Atsakyti