Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir tėčiai

Sveikos, mamytes,

as pati vaiku dar neturiu, bet jau noriu. ilgo zindymo nauda puikiai zinau ir tikiuosi, kad zindyti galesiu ir noresiu ilgai.
Tik idomu, ar teveliai nepasiilgsta laiko, kai krutys vel tampa erotiniu objektu? o gal jos ir maitinant juo islieka? tik kiek kitaip?
hm, reiks saviskio paklausti, kazkaip pamirsau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaige @ 2007 12 12, 23:22)
Sveikos, mamytes,

as pati vaiku dar neturiu, bet jau noriu. ilgo zindymo nauda puikiai zinau ir tikiuosi, kad zindyti galesiu ir noresiu ilgai.
Tik idomu, ar teveliai nepasiilgsta laiko, kai krutys vel tampa erotiniu objektu? o gal jos ir maitinant juo islieka? tik kiek kitaip?
hm, reiks saviskio paklausti, kazkaip pamirsau doh.gif

na čia gal nuo vyro priklauso g.gif . manau kad tėvystei subrendęs vyras puikiai suvokia, kad pagrindinė krūtų funkcija - žindymas, o ne erotinis stimuliavimas biggrin.gif . mb labai džiaugiasi, kad taip ilgai žindau mūsų vaiką. o kai baigsiu maitint, galės jomis džiaugtis toliau pats tongue.gif . juk palyginus neilgai tos krūtys vaikui skirtos būna - vos keli meteliai per visą gyvenimą biggrin.gif .
Atsakyti
Manau, kad gal šiek tiek pasiilgsta... Bet dėl žindymo mūsų seksualinis gyvenimas labai nepasikeitė thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras labai teigiamai reagavo į tai, kad dukrą iki 2 metų žindžiau. Nesakė, kad negražu, ar neestetiška.
Jam net patiko pasikeitę formos rolleyes.gif

Lovos reikaluose niekas nepasikeitė, prisitaikėm abu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 12 14, 10:39)
Lovos reikaluose niekas nepasikeitė, prisitaikėm abu  mirksiukas.gif

o tai prie ko reikejo taikytis, jeigu niekas nepasikeite?
Atsakyti
Mano vyras is pradziu negalejo atsiziureti, kai as maitindavau suneli. Sakydavo, kad tai pats graziausias vaizdas pasaulyje, kai maziukelis uzmiega prie kruties, o jam per zanda nutista pienuota seile rolleyes.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurum: 14 gruodžio 2007 - 20:05
QUOTE(Silvute @ 2007 12 14, 18:42)
o tai prie ko reikejo taikytis, jeigu niekas nepasikeite?

prie tekančio pienuko teko taikytis...
nes mano tokia struktūra, kad lengvai pienas tekėdavo, duktė kaip žįsdavo iš vienos krūties tai fontanu tekėdavo iš kitos doh.gif
na apie vyro veiksmus nepasakosiu blush2.gif
Atsakyti
zinoma, kad grazu rolleyes.gif
Atsakyti
O as kazkaip net nepagalvojau, kad vyrui tai gali buti negrazu. Niekada jo neklausiau, o ir kazkokio nepasitenkinimo is jo puses nejauciau. Kadangi pati daug kalbu, kaip gerai, kad galiu maitinti pati, kiek vaikui ir man paciai naudos ir pan.,tai ir mano santurusis vyras mano taip pat. As taip manau, nes praeita savaite viena giminaite paliko ne menesio neturincia dukrele visai dienai mociutei, o paciai teko vaziuoti i Vilniu egzo laikyti. Tai mano vyras labai stebejosi, kaip galima toki mazyti kudiki palikti visai dienai be mamos.
Atsakyti
Mano vyrui taip pat grazu ziureti kaip maitinu. Jis uz maitinima visom keturiom smile.gif Nesupranta ir nepateisina tu mamu, kurios savo noru nusprendzia nemaitinti savo mazyliu.
Tiesa, maitinimas kiek pakoreaguoja intymius dalykelius. Pienelis daznai fontanu pasipila:) Be to pirmus pora menesiu labai jautri krutine budavo, net vandens prisilietimas prausiant erzindavo, tad vyrui buvo pasakyta nu, nu, nu. Iskente nelietes:)
Atsakyti
as manyciau kad kiekvienas tetis nori kad tik vaikeliui butu geriau o jie puikiai supranta kad mamos pienas yra sveikiausias. Mano vyras vis pajuokauja kai dukryte valgo kad atimsiu atimsiu biggrin.gif na o musu santikiams netrukdo, buna kai skauda tai tiesiog pasakau ir jokiu problemu. mes kartais is dukrytes abu pasijuokiame kad labai kartais godziai valgo biggrin.gif mums grazu kai musu mazoji cepsi biggrin.gif
Atsakyti
Man kartais atrodo, kad dukrytės nujunkymą sunkiausiai išgyveno vyras. Aš truputį pergyvenau, bet stengiausi to neparodyti, dukrytė gana lengvai pamiršo "tą" pienuką, o štai tėtis dar ilgai dūsavo... kaip čia dabar jo mergytė negaus šviežio, sveiko ir t.t. pienuko. Dukrytei buvo metukai ir du mėnesiai. "Moralinę traumą" atpirko tik tai, kad dabar vakarais jis užmigdo dukrytę.
O jei rimtai, tai manau, kad vyro požiūris į žindymą priklauso nuo jo subrendimo, pasiruošimo būti tėčiu.
Atsakyti