Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums yra teatras?

Pasakykite savo nuomone apie šiuolaikinį teatrą? Kodėl jis nebėra toks populiarus? Kokią vietą jūsų gyvenime užima teatras? Kodėl jaunimui geriau nueiti į kiną, nei i teatrą? Reikškite savo nuomonę.
Atsakyti
Na visu pirma, as nemanau, kad teatras nera populiarus, nes mes megejai apsilankyti teatre, ka apie kina nepasakyciau, nes filma gali ir namie paziuret.
Beje kiek esam buve, tai pilnos sales buna zmoniu, todel nezinau ka bepridurti apie teatro populiaruma, o i kai kuriuos spektaklius neina net bilietu gauti doh.gif
Atsakyti
aš ir nesutinku, kad teatras nėra populiarus. kiek aš einu į teatrą, tiek salės visada būna pilnos žmonių. ir bilietus ne visada gaunam rolleyes.gif
Atsakyti
kaip tai teatras nepopuliarus? Vilniuj populiarus dar ir kaip! sales nuolat sausakimsos buna, o ir bilietai ne is pigiuju..
Atsakyti
Ne visai taip suprtote mane. Aš pati irgi labai mėgstu teatrą ir tikrai dažnai einu, todėl žinau, kad bilietus yra sunku nusipirkti, bet aš manau, kad tai pradeda "mirti", nes jaunimas dažniau renkasi kiną, o ne teatrą. Ir tikrai pritariu tam, kad kiną galima ir namie pažiūrėti. Taigi mane tiesiog nevisai gerai supratote.
Atsakyti
QUOTE(Nescafe @ 2007 12 13, 19:15)
Ne visai taip suprtote mane. Aš pati irgi labai mėgstu teatrą ir tikrai dažnai einu, todėl žinau, kad bilietus yra sunku nusipirkti, bet aš manau, kad tai pradeda "mirti", nes jaunimas dažniau renkasi kiną, o ne teatrą. Ir tikrai pritariu tam, kad kiną galima ir namie pažiūrėti. Taigi mane tiesiog nevisai gerai supratote.


aš manau, kad jums rodosi. pilna jaunimo teatre. ir nieko tas teatras nemiršta. kaip tik pastaraisiais metais turbūt aukso amžių išgyvena. ir populiarėja.
ir gal nereikia taip teatro suidealizuoti, juk kino filmai irgi yra gerai smile.gif ne visi, aišku, bet ir ne viskas yra teatras, kas garsiai šaukia smile.gif
Atsakyti
teisingai, Gege drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nescafe @ 2007 12 13, 15:52)
Pasakykite savo nuomone apie šiuolaikinį teatrą? Kodėl jis nebėra toks populiarus? Kokią vietą jūsų gyvenime užima teatras? Kodėl jaunimui geriau nueiti į kiną, nei i teatrą? Reikškite savo nuomonę.

Kada tamsta paskutinisyk buvot teatre? O gal buvot, bet bilietu neperkat? g.gif Pamegink va taip imt "ant smugio" ir nusipirkt bilietus i koki spektakli...net gan eilini... Nei operhauze, nei Keistuoliuose, nei mazajame teatre neturetu pavykti...na nebent koki viena kita uzsilikusi bilieta nerealiom kainom berasi.

O tai kaip tai ne taip supratom blink.gif ? Kad bilietus gauti sunku -jau sutinki, o kad teatras ne velnio nemirsta- ne doh.gif ? Ar tai sausakimsos sales ir kruvos bilietu nespejusiu nusipirkt zmoniu nera pats geriausias teatru klestejimo irodymas? I kina kada tik nori bilietu nusipirksi,o nupirk Tu man pvz., i Spragtuka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shusha: 13 gruodžio 2007 - 19:28
Teatre paskutini karta buvau antradieni, ryt vel eisiu. Kai nori, gali nusipirkti. As kalbu apie jaunima, kad jis nebesidomi taip teatru, jiem svarbiau kinas, nemanau, kad jame gali patirti tiek, kiek teatre, kinas tik komercija, Tai mano nuomone. Pati esu dar jauni ir matau, kas aplink mane darosi, daug kas manes klausia ka as tame teate veikiu ir kodel nemaciau kazkokio ten paskutinio filmo. Asmeniskai as esu uz teatra ir man tikrai negaila sumoketi dvigubai daugiau uz teatra nei uz kina. Kad ir nuejes i ta pati spektakli, tu niekada jo nebepamatysi tokio pat, visada viskas buna kitaip. Nuejes i teatra tu daugiau gauni, nei paziurejes kina. Dar karta sakau, tai tera mano nuomone ir man idomu, kokia yra kitu nuomone.
Papildyta:
O gal tiesiog as gyvenu tokioje aplinkoje. Bet is mano pazistamu, labai retai kuris domisi teatru, tiek is tevu, ju draugu, tik as mano pazistamu.
Atsakyti
teatru susidomejau tik prieš keletą metų, draugas užkrėtė, nuvedė į keletą gerų spektaklių.
Paauglystėje nuėjau į kažkokį nevykusį jaunimo teatro (gal tik man nepatikusį) spektaklį ir susidariau nuomonę, kad visi dramos spektakliai yra nesuprantami. todėl daugiau ir nekilo minčių ten vaikščioti.
Manau, dauguma spektaklių yra skirta ne paaugliams. paaugliai ten turbūt neturi su kuo susitapatinti, todėl ir neina. o gal per sudėtingos temos ten gvildenamos.
O kas liečia kiiną, tai labai daug yra ir nekomercinių gerų produktų, tereikia mokėti atsirinkti. mielai rinkčiausi gerą filmą, negu nevykusį spektaklį.

Papildyta:
dar pastebėjau, kad atsiranda ir komercinių spektaklių. šiais metais į porą tokių jau užtaikiau. žiūri žmogus ir nežinai, ar čia juoktis ar čia verkt, ir širdyje nieko nepalieka.. gal ir tokiu būdu bandoma skatinti žmonių susidomėjimą teatru?
Atsakyti
Na mane asmeniskai teatras domina nuo vaikystes, dar budama kokiu 14 metu lankaiu pora metu drama, gal del to ir renkuosi visu pirma teatra, o tik paskui kina. Dekui uz jusu nuomone visu.
Atsakyti
QUOTE(Nescafe @ 2007 12 13, 20:37)
kalbu apie jaunima,

Taip, jūsų klausimas aktualus, ir apie tai, ar teatras gyvas dar nieko nepasako biletai (bileitus perka ir snobai ir tiems kam "reikia" teatre apsilankyti dėl viešosios opinijosi r t.t., sakysit absurdas, bet manau taip. Aš galvoju, kad teatras yra ir bus elito kultūros dalykas, ir ne tai, kad negali į teatrą nuiti bet kas, bet jis iš esmės yra elito kultūros dalis, tiesiog taip yra. Elito gi sąvoka mumyse irgi išskydus. jei tas alie "elitas" vaikščiotų, gal vėlgi situacija pasikeistų. Va aš pažiūrėjau laidą apie teatrą, kurią veda K. Sabolius, nu, ir kelintą ją rodo, nu ir per kokį kanalą? Taigi, per tą, kurio niekas nežiūri. Nors K. Sabolius, beje, daro manau tai, kas nuo jo priklauso, tarkim jis yra populiariosios jaunimo tarpe "Pravdos" redaktorius.
Jaunimas eina į kiną, ir eis, dalis "prie meno" eis į teatrus, tai buvo ir taip bus, tikiu bigsmile.gif
Atsakyti