Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums yra teatras?

tetaras- tai pajautimas, kad tu esi kitame pasaulyje smile.gif
Atsakyti
nemanau,kad teatras nepopuliarus schmoll.gif stai ir vakar buvau teatre,paprasta diena,zmones po darbu suleke,pilna sale buvo,kazkaip net malonu rolleyes.gif kiekvienas spektaklis,skirtingai nei kino filmas, viduje palieka kazkokia zymele,privercia susimastyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš antradienį teatre buvau, niekad nerašiau čia, nes buvau net pamiršus šią temą, visos čia mane taip užsipuolė biggrin.gif Galiu pasakyti savo nuomonę, pati esu studentė ir tikrai mėgstu eiti į spektaklius ir tiesą pasakius begalo retai einu į filmus. Tačiau tik dalis mano draugų renkasi spektaklį vietoj filmo. Be to, pasižiūrėjus į kitus bendraamžius, matosi, jog tikrai maža dalis vertina teatrą. Be to, aš nerašiau, kad teatras nėra populiarus, rašiau jog jis tiesiog nėra labai populiarus jaunimo tarpe. Ir iš tiesų šitą temą pradėjau, nes teko rašyti esė apie teatrą šiandien, tad norėjau pasiremti ir kitų žmonių nuomonėm smile.gif Sėkmės visoms ir gražių spektaklių 4u.gif
Atsakyti
Man irgi teatras patinka, tik bilietai galetu buti ir pigesni.
Atsakyti
Kas man yra teatras?
atsakau - gyvenimas... "gimiau", užaugau jame, neįsivaizduoju kaip be jo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daile: 04 kovo 2009 - 18:05
O aš dar norėčiau pratęsti šią užvestą diskusiją ir paklausti jūsų nuomonės, ar teatras turi kokią nors reikšmę mūsų visuomenėje? Nes iš perskaitytų atsakymų galiu susidaryti tokią bendrą nuomonę, kad į teatrą einama dažnai dėl pramogos, jis lyginamas su filmu. Tai ar vis dėlto jis yra tik filmo pakaitalas ar kažkas daugiau...?
Atsakyti
Ir dar norėčiau pridėti vieną klausimą: Kodėl vis dėlto žmonės eina į teatrą?
Atsakyti
Manau žmonės nebevertina teatro , nes mano kad jis nuobodus ir brangus. Gal tiesiog anksčiau teatras buvo vienintėle tokia įdomi pramoga , o dabar atsirado įvairūs kinoteatrai ir t.t Gal žmonės tiesiog bijo pabandyti ir nueiti pažiūrėti kokį spektaklį.
Bet man teatras visada bus kažkas įdomaus ir gražaus.
Atsakyti
QUOTE(marija.vilnius @ 2009 11 03, 16:20)
Manau žmonės nebevertina teatro , nes mano kad jis nuobodus ir brangus. Gal tiesiog anksčiau teatras buvo vienintėle tokia įdomi pramoga , o dabar atsirado įvairūs kinoteatrai ir t.t Gal žmonės tiesiog bijo pabandyti ir nueiti pažiūrėti kokį spektaklį.
Bet man teatras visada bus kažkas įdomaus ir gražaus.

Filmus žiūriu dažniau nei einu į teatrą, bet su nuomone nesutinku. Manau tiesiog ne visi sau gali leisti eiti už 30 lt ir daugiau x2 bilietai (nes po vieną retai einam). Brangu. Sutinku, kad ir įdomiau ir kokybiškiau ir... Pvz., vieną spektaklį esu žiūrėjus du kartus. Bilietai arti šimto litų. Bedarbio pašalpa - nesiekia pusės tūkstančio. O filmai 15-21lt einant į kino teatrą.
Atsakyti
Bet jeigu teatras yra kokybiškesnis produktas, tuomet galima nenueiti į kina kokius du kartus ir jau gaunasi bilietai į teatrą... Bet ar tai nereiškia, kad ėjimas į teatrą, tai kažkoks primestas dalykas, kad va į teatrą eiti intelektualu, tai aš ir einu... Ar tikrai teatras turi kažkokią reikšmę žmogui?
Atsakyti
QUOTE(mine_sg15 @ 2009 11 03, 17:26)
Bet jeigu teatras yra kokybiškesnis produktas, tuomet galima nenueiti į kina kokius du kartus ir jau gaunasi bilietai į teatrą... Bet ar tai nereiškia, kad ėjimas į teatrą, tai kažkoks primestas dalykas, kad va į teatrą eiti intelektualu, tai aš ir einu... Ar tikrai teatras turi kažkokią reikšmę žmogui?

Galima. Bet jei į kiną eini du kart per metus dėl tos pačios kainos... Tai kaži ar pirmo karto pinigėlius išlaikysi kokioje taupyklėje iki antro karto, kad juos sudėjus galėtum į teatrą nueit.
Aš į spektaklius iš viso eičiau ir eičiau. Nes man patinka. O tokio požiūrio, kad intelektualu tai ir einu - neteko girdėt. Gal čia tikras jaunimas 16-18 metų, turi tokią nuomonę?
o reikšmė? kinas, koncertas, teatras, paroda. Kokios čia reikia reikšmės? Kam reikia kažkokio pasiteisinimo, reikšmės, dikusijos norint maloniai praleisti laiką.
Atsakyti
Galbūt tam,kad labiau pažintum pasaulį kuriame gyveni... Kad jis nebūtų toks pilkas ir nuobodus... Kad ne tik gyvenimas, bet aplink tave vykstantys dalykai turėtų prasmę smile.gif Kad gyventum, o ne tik egzistuotum...
Atsakyti