Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės kursai

Norėčiau baigti administratorės kursus.Gal žinot kurios firmos geriausios, kur pigiausia ir kiek laiko tie kursai trunka?
Atsakyti
ICC nuotolinio mokymo kursuose yra sekretores-referentes kursai. Menesiu kainuoja apie 50 lt, ten atsiuncia i namus knygute su namu darbais, po menesio(jei nori dazniau ar reciau), siuncia kt. Buvau uzisakiusi, bet po pirmos knygutes atsisakiau, per zemas lygis man pasirode, kaip vaiku darzelyje schmoll.gif O kadangi as baigineju magistratura, tai norejau kazka rimtesnio su administravimu pasimokyti. Dar reikia ziureti laikrastyje buna Kauno prekybos, pramones ir amatu rumuose, taip pat Zinijoj, ten 1-3 dienu tokie tipo seminarai "Rastvedybos organizavimas imonese" ir pan. (Kaune), tai ten kainuoja apie 80 Lt, gauni pazymejima ir metodine medziaga.
Atsakyti
Kol kas radau tik viena skelbima Lietuvos ryte, Vilniuj uz 420Lt, mokintis 3 sav. Veliau gauni ir pazymejima.Tai cia ar brangu ar ne?
Atsakyti


mane irgi domintu rastvedybos kursai , tik kaune. Nes po leliuko ko gero keisiu darba -tai reiktu tureti toki pazymejima:)
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2005 04 05, 12:29)
mane irgi domintu rastvedybos kursai , tik kaune. Nes po leliuko ko gero keisiu darba -tai reiktu tureti toki pazymejima:)


Buvau susiruošusi į "Europulsą", ten raštvedybos kursai 280lt, o važinėti reikia į Aleksotą. Bet su pažįstamais pašnekėjau, sako, nusipirk knygutę apie raštvedybą, ten ir dokumentų pavyzdžiai, ir įstatymai, kam tuos pinigus mėtyt. Na, nebent dėl pažymėjimo.
Atsakyti
Siaip i administracijos kursus ieina ir rastvedyba, ir darbo teise ir buhalteriniai bei apskaitos pagrindai ir t.t. Vien rastvedybos neverta mokintis. Yra internete archyvu departamente blanku pavyzdziai ir visada galima is ten paiimt pavyzdi.
Atsakyti
4u.gif
Gal zinot, kur yra neblogi administratoriu kursai Vilniuje? Kiek mazdaug trunka ir kainuoja?
Atsakyti

O mane domina administratorių kursai Kaune ax.gif ,gal kas žinot??
Atsakyti
QUOTE(Lee* @ 2005 09 05, 12:45)
4u.gif
Gal zinot, kur yra neblogi administratoriu kursai Vilniuje? Kiek mazdaug trunka ir kainuoja?


Vat ir as vis dar ieskau...
Atsakyti
Radau administratoriu kursus Zalgirio gatvej. Kaina 400 lt. Moko visko po truputi - administravimas, vadyba, teise, rastvedyba.Manau, sioki toki pagrinda reikia tureti, o paskui jau pati:)
Atsakyti
Pasidalink informacija apie siuos kursus.Koks ju tel., kaip su jais susisiekt?
Atsakyti
Skorpione, parasiau i az smile.gif
Jeigu dar ka domina, tai Zalgirio g.90, 220 kab. Tel 2734694
Atsakyti