Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų gydymas po nuslinkimo

Sveikutes 4u.gif
bandziau ieskoti panasios temos paieskos sistemos pagalba, taciau neradau...na, bet gal kai naujoke, tei nelabai moku... blush2.gif
tei va...norejau paklausti, ar yra tokiu, kurioms del tam tikru priezasciu labai nuslinko plaukai, kai pries tai jie buvo stiprus, ir laikui begant jie nebeatauga ir vis slenka ir slenka? doh.gif doh.gif doh.gif
ir ar kas nors bandete gydymus klinikose? Nes as issityriau savo plaukus...ir man daktare pasake, kad tikrai imanoma atstatyti manuosiu to gydymo pagalba... nes kaukes ir ampules jokios nebepadeda, bo jau pats svogunelis velnias zino del ko nusilpes... Ka manote apie tokius gydymus? 4 menesiu gydymo kursas kainuotu virs 800 lt...ar apsimoka kisti pinigus? blush2.gif nors tiesa sakant i visas priemones jau ne tiek sukista...O gal bandete kokius kitus gydymus ir jusu plaukus sutvarke? Nes as jau nebezinau ko griebtis, bijau nuplikti... doh.gif doh.gif
Labai lauksiu jusu nuomoniu ir pasidalijimo patirtimi 4u.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurrnele @ 2007 12 17, 16:03)
Sveikutes 4u.gif
bandziau ieskoti panasios temos paieskos sistemos pagalba, taciau neradau...na, bet gal kai naujoke, tei nelabai moku... blush2.gif
tei va...norejau paklausti, ar yra tokiu, kurioms del tam tikru priezasciu labai nuslinko plaukai, kai pries tai jie buvo stiprus, ir laikui begant jie nebeatauga ir vis slenka ir slenka? doh.gif  doh.gif  doh.gif
ir ar kas nors bandete gydymus klinikose? Nes as issityriau savo plaukus...ir man daktare pasake, kad tikrai imanoma atstatyti manuosiu to gydymo pagalba... nes kaukes ir ampules jokios nebepadeda, bo jau pats svogunelis velnias zino del ko nusilpes... Ka manote apie tokius gydymus? 4 menesiu gydymo kursas kainuotu virs 800 lt...ar apsimoka kisti pinigus? blush2.gif nors tiesa sakant i visas priemones jau ne tiek sukista...O gal bandete kokius kitus gydymus ir jusu plaukus sutvarke? Nes as jau nebezinau ko griebtis, bijau nuplikti... doh.gif  doh.gif
Labai lauksiu jusu nuomoniu ir pasidalijimo patirtimi 4u.gif  4u.gif  rolleyes.gif

idomu,o kas tai per gydymas,kuom ten gydo.jei mezoterapija tai 7 kart buvau nepadejo.
Atsakyti
nea, ne mezoterapija..su kazkokiais naturaliais vaistais gydo...kaip ir masazuoja juos i galva kelis kartus i savaite... blush2.gif
o ta daktare man apie mezoterapija pasake tik tiek, kad ji ja visiskai netiki, nes tas gydymo budas yra logiskai nepaaiskinamas ir tik laikinas...nes tam tikram laikotarpiui suleidzia tuos vaistukus i galva per tas adateles... verysad.gif
parasysiu kaip keisis plauku bukle, kai pradesiu gydyma...4ni bus pirmas kartas... mirksiukas.gif

QUOTE(wetta @ 2007 12 17, 21:44)
idomu,o kas tai per gydymas,kuom ten gydo.jei mezoterapija tai 7 kart buvau nepadejo.

Atsakyti


Gal reikėtų natūraliomis priemonėmis.
Atsakyti
QUOTE(ing @ 2007 12 19, 18:03)
Gal reikėtų natūraliomis priemonėmis.



pavyzdziui? blush2.gif jei tai apie namuose pasigaminamas kaukes, tai jos jau isbandytos daug kartu ir jokio pagerejimo doh.gif
Atsakyti
Pikciurnele, butinai pranesk kaip sekesi, labai lauksim 4u.gif as irgi jau tiek pinigu sukisus i tuos plaukus ir nepadeda niekas, tikrai daaaaug daugiau nei 800 lt, tiesiog gal iskart tokia suma atrodo daug, bet paskaiciavus kiek jau esi isleidus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 21 gruodžio 2007 - 09:36
sveikutes, man ir tokia problema yra, kazkada turejau tankius, grazius plaukus, dabar virsugalvis baigia isslinkt, tai ir belenkiek ideta pinigu ant vaistu, vitaminu, ampuliu ir tyrimu, dariausi ir kraujo ir skydliaukes ir organizmo tyrimus tai viskas gerai, tai gavau siuntima i kauno klinikas, tai labai bijau, ka pasakys, nes man dar tik 22 metai verysad.gif bijau kad nepasakytu, jog nupliksiu, kad peruko reiks verysad.gif kazkas cia man sake gal genetiskai, bet gal dar per jauna kad tokie dalykai prasidetu blush2.gif
Atsakyti
Ir as lauksiu atsiliepimu apie gydyma. Kokios specializacijos gydytoja tau atliks tas proceduras? Man plaukuciai irgi jau senokai slenka be aiskios priezasties...
Atsakyti
aga...mane is pradziu irgi tas 860lt nugasdino...bet paskiau pamasciau, kad i menesi gaunas po 200lt, tei isgyvensiu..nepades, tai nepades, bent zinosiu, kad pabandziau...nes siaip baisu daros, tokia jauna, o plauku nulis... blush2.gif
jei pades, tei butinai rekomenduosiu jums visoms...as dabar dar tik 2 proceduras tesidariau...po kokio menesio manau jau daugiau pasakyciau...
g.gif


QUOTE(Lu Lu @ 2007 12 21, 11:35)
Pikciurnele, butinai pranesk kaip sekesi, labai lauksim  4u.gif  as irgi jau tiek pinigu sukisus i tuos plaukus ir nepadeda niekas, tikrai daaaaug daugiau nei 800 lt, tiesiog gal iskart tokia suma atrodo daug, bet paskaiciavus kiek jau esi isleidus  biggrin.gif


Papildyta:
uj, nenupliksi tikrai...labai reta moteris nuplinka...o tai buna dideliu ligu nebent priezastis...nebijok 4u.gif
siaip manau, kad pagrindine priezastis-stresas...as kai apmasciau ta laikotarpi kai man pradejo ji kristi-supratau, kad tikraaai nuo nervu...o ju atstatymui lb lb daug laiko reikia...man daktare kartu prie gydymo israse ir tabletyciu, kurios ramina...wink.gif

QUOTE(Vilmukx @ 2007 12 21, 14:38)
sveikutes, man ir tokia problema yra, kazkada turejau tankius, grazius plaukus, dabar virsugalvis baigia isslinkt, tai ir belenkiek ideta pinigu ant vaistu, vitaminu, ampuliu ir tyrimu, dariausi ir kraujo ir skydliaukes ir organizmo tyrimus tai viskas gerai, tai gavau siuntima i kauno klinikas, tai labai bijau, ka pasakys, nes man dar tik 22 metai  verysad.gif  bijau kad nepasakytu, jog nupliksiu, kad peruko reiks  verysad.gif kazkas cia man sake gal genetiskai, bet gal dar per jauna kad tokie dalykai prasidetu  blush2.gif


Papildyta:
na, nepamenu dabar kaip vadinas ta gydytoja...bet ji su plaukais jau 12 metu dirba, tei manau kad jau turetu nusimanyti apie tai... blush2.gif
ir plauku slinkimo priezastis visad yra...as maniau, kad man irgi is niekur nieko, bet vistik tai buvo nervai...stenkis nekreipti demesio i tai ir apsivarkys viskas...sekmes 4u.gif

QUOTE(linak10 @ 2007 12 23, 01:58)
Ir as lauksiu atsiliepimu apie gydyma. Kokios specializacijos gydytoja tau atliks tas proceduras? Man plaukuciai irgi jau senokai slenka be aiskios priezasties...

Atsakyti
QUOTE(Pikciurrnele @ 2007 12 26, 16:28)
aga...mane is pradziu irgi tas 860lt nugasdino...bet paskiau pamasciau, kad i menesi gaunas po 200lt, tei isgyvensiu..nepades, tai nepades, bent zinosiu, kad pabandziau...nes siaip baisu daros, tokia jauna, o plauku nulis... blush2.gif
jei pades, tei butinai rekomenduosiu jums visoms...as dabar dar tik 2 proceduras tesidariau...po kokio menesio manau jau daugiau pasakyciau...
g.gif
Papildyta:
uj, nenupliksi tikrai...labai reta moteris nuplinka...o tai buna dideliu ligu nebent priezastis...nebijok 4u.gif
siaip manau, kad pagrindine priezastis-stresas...as kai apmasciau ta laikotarpi kai man pradejo ji kristi-supratau, kad tikraaai nuo nervu...o ju atstatymui lb lb daug laiko reikia...man daktare kartu prie gydymo israse ir tabletyciu, kurios ramina...wink.gif
Papildyta:
na, nepamenu dabar kaip vadinas ta gydytoja...bet ji su plaukais jau 12 metu dirba, tei manau kad jau turetu nusimanyti apie tai... blush2.gif
ir plauku slinkimo priezastis visad yra...as maniau, kad man irgi is niekur nieko, bet vistik tai buvo nervai...stenkis nekreipti demesio i tai ir apsivarkys viskas...sekmes 4u.gif


Papildyta:
kad as abejoju, kad cia stresas kaltas g.gif , nes man jau gal 3 metai kaip po valiai slenka ir kas svarbiausia neauga nauji plaukai, as jau skeltuko negaliu darytis per viduri, nes baisiai matos, kad nuplike verysad.gif . niu kai pas daktarus nueisiu parasysiu ka nustatys ir koki gydyma skirs, nors baisu man ten eit blush2.gif
Atsakyti
pas mane irgi šita problema. Kaltininkai: stresas+bloga mityba (net nespėju kartais pavalgyt iš vis)

labai bus įdomūs atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmukx @ 2007 12 21, 14:38)
sveikutes, man ir tokia problema yra, kazkada turejau tankius, grazius plaukus, dabar virsugalvis baigia isslinkt, tai ir belenkiek ideta pinigu ant vaistu, vitaminu, ampuliu ir tyrimu, dariausi ir kraujo ir skydliaukes ir organizmo tyrimus tai viskas gerai, tai gavau siuntima i kauno klinikas, tai labai bijau, ka pasakys, nes man dar tik 22 metai  verysad.gif  bijau kad nepasakytu, jog nupliksiu, kad peruko reiks  verysad.gif kazkas cia man sake gal genetiskai, bet gal dar per jauna kad tokie dalykai prasidetu  blush2.gif


Vilmukx, o koks tau daktaras dave siuntima i Kauno klinikas? kokios tai klinikos? nes man daktarai visiskai nieko nesiulo, jokiu siuntimu neduoda, nebent skydliaukei ir kraujui, ka jau tyriausi nezinau kiek kart doh.gif
Atsakyti